Bioteka

Bioteka lojalumas

LOJALIU KORTELE

Kaip įsigyti "Bioteka" kortelę?

"Bioteka" lojalumo kortelė yra vardinė nuolaidų kortelė, galiojanti visose "Bioteka" parduotuvėse (apsiperkant Bioteka elektroninėje parduotuvėje el-bioteka.lt, apsipirkimo komentaruose įrašykite savo nuolaidų kortelės numerį).

"Bioteka" lojalumo kortelę galite gauti nemokamai, vienu kartu apsiperkant už 30€ ir daugiau. Arba kortelę galite įsigyti bet kuriuo metu už 2€ visose "Bioteka" parduotuvėse.

Kokios privilegijos priklauso "Bioteka" kortelės savininkui?

Turėdami kortelę "Bioteka" Jūs visuomet gausite bent 5% nuolaidą visam mūsų asortimentui, kuriam nėra taikomos didesnės nuolaidos. Be to, Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai, kurių metu nuolaida tik Jums gali siekti 15, 30 ar net daugiau procentų, o šie pasiūlymai paprastai keičiasi kiekvieną mėnesį (nuolaida netaikoma perkant Bioteka dovanų kuponus). Apie juos mes informuojame visus "Bioteka" kortelių savininkus asmeniškai bei skelbiame savo svetainėje, skiltyje "Akcijos".

Įsigyjant Bioteka nuolaidų kortelę mes paprašome kai kurių Jūsų duomenų (vardo, pavardės bei kontako susisiekimui (tel. numerio arba el. pašto), kuriuos Jūs turite teisę suteikti arba nesuteikti. Visi surinkti Jūsų kontaktiniai asmeniniai duomenys yra saugomi Bioteka kontaktų duombazėje ir nebus perduoti tretiesiems asmenims. Esant asmeniniam pageidavimui Jūs bet kada galite paprašyti pašalinti Jūsų duomenis iš Bioteka duomenų bazės susisiekant su Bioteka parduotuve, kurioje lankotės arba parašius laišką Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

You are here