Bioteka

Vizažistė Lina Kaupelė: „Visuomet turėjau vidinį norą moterims suteikti daugiau grožio ir meilės sau“

kaupele

Savo istorija, kaip atrado vizažą, dalinasi „Bioteka" klienčių pamilta vizažistė Lina Kaupelė.

„Pradžioje neturėjau jokių didelių lūkesčių, tiesiog galvojau, jog išmokusi dažyti galėsiu dažniau susitikti su savo draugėmis ir jas papuošti. Apie vizažistės karjerą niekada net nebuvau pagalvojusi. Tačiau vos tik pradėjau lankyti mokymus, pajutau didelį malonumą dažyti ir stebėti rezultatus, kurie taip džiugina moteris. Pats procesas man teikia didžiausią malonumą: mėgstu susipažinti su naujais žmonėmis, išklausyti moteris, patarti joms.

Kadangi turėjau patirties su ekologiška kosmetika dar iki tampant vizažiste, man buvo labai smalsu palyginti, ar galima tą patį efektą išgauti ir su ekologiška kosmetika. Pajutau, kad su klientėmis, kurios prašo ekologiško makiažo, dažniau surandame bendrų temų, sutampa požiūriai.

Man labai svarbu, kad makiažo metu moteris išliktų savimi – mėgstu pabrėžti tik jai būdingus bruožus. Be galo svarbu ir tai, kad moteris po makiažo labiau save mylėtų ir priimtų tai, kad kiekvienas jos lopinėlis yra toks tik vienas ir ypatingas.

Ar tai man – tik darbas? Jokiu būdu, tai yra mano kūryba. Tapatinu vizažą su daile, nes viskas susideda iš spalvų, potėpių. Kartais juokauju, kad niekada nenoriu užbaigti šio proceso, nes, atrodo, vis dar turėčiau, kur ranką pridėti, bet laikas dažnai įspraudžia į rėmus ir turiu save pristabdyti.

Svajoju, kad kiekviena mergaitė, mergina ir moteris mylėtų save, būdama visokio amžiaus, ir nesilygiuotų į kitus, taip dažnai mums primetamus, dažnai svetimus, įvaizdžius."

Vilniaus parduotuvėse „Bioteka" nuolat vyksta makiažai, kuriuos atlieka vizažistė Lina Kaupelė. Norėtumėte apie makiažus sužinoti pirmoji? Kviečiame sekti mus Facebook'e: https://www.facebook.com/BiotekaLT/

You are here