Bioteka

Foto galerija

Foto galerija (5)

Šeštadienis, 01 Kovas 2014 20:29

Dr. Hauschka 2014 m. pavasario naujienos

Parašė

Pavasario renginyje Dr. Hauschka pristatė naujas produktų pakuotes ir 2014 m. pavasario/vasaros dekoratyvinės kosmetikos liniją Chorus.

Mineralinės kosmetikos lengvumą išbandėme savo "kailiu". Lapkričio pradžioje Bioteka kolektyvas turėjo nepakartojamą progą išmokti mineralinės kosmetikos naudojimo subtilybių iš Bellapierre atstovės Mirabela Toader, kuri pas mus atvyko iš Didžiosios Britanijos. 

Antradienis, 15 Spalis 2013 19:39

Makiažas su Dr. Hauschka ir kosmetologe Rūta

Parašė

Saulėtą spalio pradžios rytą keliavome į Kauno Akropolyje esančią Bioteka parduotuvę ir kvietėme moteris gražintis natūralia, prabangia dekoratyvine kosmetika Dr. Hauschka. Natūralų moterų grožį padėjo atskleisti kosmetologė Rūta. 

Trečiadienis, 16 Spalis 2013 19:04

Dr. Hauschka rudens mokymai - naujos vonios esencijos

Parašė

Spalio mėnesį turėjome puikią galimybę dalyvauti Dr. Hauschka naujų vonios esencijų pristatyme su profesionalia Dr. Hauschka kosmetologe iš Estijos Margit Jarva. Merginos turėjo galimybę ne tik išuostyti naujas esencijas, bet ir išmokti pasidaryti rankų bei veido masažą. Nemažesnį įspūdį paliko ir mokymų aplinka - Shanti SPA ajurvedos centras, esantis Vilniaus senamiestyje.

You are here