Bioteka

Bananiniai blynai su migdolų sviestu

2014-03-01-13.17.14-1024x768

Jūsų fantazijas pranoksiantis receptas vos iš kelių ingredientų.

1-ai labai sočiai blynelių porcijai (4-6 blynai) reikės:

- 2 gerai sunokusių bananų;

- 1 kiaušinio;

- 1 valg. š. migdolų sviesto - tai yra toks produktas, kurio sudėtyje yra lygiai 1 ingredientas – skrudinti ir šviežiai malti migdolai. Teoriškai galima pasigaminti ir namuose, tačiau tam reikia ypač galingo blenderio. Taip pat jo galite įsigyti Bioteka parduotuvėse, kurioje be migdolų dar galite atrasti ir kitų pačių įvairiausių riešutų sviestų ir kremų.

- 0,5 arb. š. malto Sonnentor Ceilono cinamono - nes Ceilono cinamonas labiausiai vertinamas dėl savo subtilaus ir saldaus aromato;

- 0,5 arb. š. Raounzel maltos burboninės vanilės - galite bandyti keisti vanilės ekstraktu, svarbu, kad tai būtų pati tikriausioji burboninė vanilė – tik ji turi tokį ypatingą aromatą. Sako, kad burboninėje vanilėje yra virš 400 kvapiųjų medžiagų. 

- 1 arb. š. BioVegan kepimo miltelių – visuomet naudoju be fosfatų, pagamintus su vyno rūgštimi. Mes juk nenorime, kad mūsų maiste būtų nereikalingų E.

Procesas elementarus – bananus sutriname šakute, įmaišome migdolų sviestą ir kiaušinį (tikrai nereikia papildomai atskirai jo išplakti), beriame prieskonius. Viską gerai išmaišome ir pilame ant kepimo popieriumi ištiestos skardos. Kepame 200°C temperatūros orkaitėje 10-12 minučių. Jei kepsite keptuvėje, tai iš anksto įspėju apie du dalykus:

1) blynų neis apversti ir jie sukris (miltai apsaugotų nuo šio įvykio);

2) blynuose beveik nesijaus prieskonių. Orkaitėje keptuose blynuose cinamonas ir vanilė jaučiasi kokiais 10 kartų stipriau!

Skonis – FAN-TAS-TI-KA. Iš tiesų tai jei nedėtume į neišvaizdžią tešlą kiaušinio ir kepimo miltelių, galėtume valgyti tiesiog taip, kabindami šaukštu iš dubens kaip didžiausią skanėstą. Nes tai ir yra didžiausias skanėstas. Bananų, migdolų, cinamono ir vanilės aromatai susilieja į tobulą skonį ir nuoširdžiai nežinau, kaip čia būtų galima dar labiau pagerinti šiuos blynus. Galite juos aplieti klevų sirupu ar valgyti su vaniliniais ledais – viskas puiku, tačiau tikrai nebūtina. Visiškai užtenka natūralaus saldumo iš vaisių, riešutų ir prieskonių.

Originalų įrašą rasite čia:

storas

You are here