Bioteka

Naujiena iš Naujosios Zelandijos! Antipodes® - moksliškai patvirtintas grožis

antipodes 1

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną-kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant medžių atogrąžų miške arba besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Būtent čia jie mėgaujasi rojaus atgarsiais bei leidžia laiką žmogaus nepaliestuose Gamtos kampeliuose.

Pristatome iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų atkeliavusią premium klasės, ekologišką ir sertifikuotą, dieviškų aromatų ir moksliškai patvirtintu efektyvumu pasižyminčią ANTIPODES® kosmetiką!

Kosmetikos įkūrėją Elisabeth Barbalich, gimusi ir užaugusi Naujojoje Zelandijoje, siekė atskleisti savo gimtojo krašto grožį ir tyrumą visam pasauliui. Įgijusi biologės išsilavinimą ir būdama mama, ji ieškojo natūralios ir efektyvios kosmetikos, kuri savo poveikiu neatsiliktų nuo konvencinių prekinių ženklų, Tokios neradusi, nusprendė sukurti savo priemonių liniją, kuri pasirodė 2006 m. ir leido įrodyti moterims visame pasaulyje, jog įmanoma mėgautis greitu ir akivaizdžiu rezultatu, netepant chemijos and savo veido ir kūno.

Kur gi slypi paslaptis?

Tai unikalūs biologiškai aktyvūs ingredientai bei nuolat atliekami efektyvumą patvirtinantys moksliniai tyrimai.

• Naujosios Zelandijos gamtai bene 80 milijonų metų. Unikalus landšaftas – upės, kanjonai, kalnai, ugnikalniai, žaliuojantys atogrąžų miškai ir vandenyno pakrantės – leidžia klestėti įvairių augalų rūšims. Aktyvi saulė sunokina pasakiško sultingumo ir dydžio vaisius bei uogas, leidžia skleistis užburiančių aromatų žiedams.

antipodes 2

ANTIPODES® priemonėse rasite tokių ingredientų:

Pohutukawa medis – dar vadinamas pietų Kalėdų eglute, kadangi žydi vasaros sezonu, kuomet zelandiečiai švenčia Kalėdas. Ryškūs raudoni žiedai ne tik pritraukia paukščius ir vabzdžius, mintančius saldžiu nektaru, bet ir sukaupia daug antioksidacinėmis ir drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčio ekstrakto. ANTIPODES® Aura Veido kaukė, kurioje gausu Pohutukawa žiedų ekstrakto, atkuria pavargusios odos atspalvį, prisotina drėgme ir matomai atgaivina.

Kawakawa medis – nuo seno naudojamas liaudies medicinoje dėl savo priešuždegiminių, poras sutraukiančių ir skaistinamųjų savybių. Kawakawa lapų ekstrakto gausu ANTIPODES® veido prausiklyje Hallelujah.

Avokadų aliejus – „žaliasis auksas". Avokadai Naujojoje Zelandijoje užauga milžiniško dydžio, taip, kad vieno vaisiaus pakanka dviem žmonėms sočiai pavalgyti. Iš jų sultingo minkštimo spaudžiamas vertingas aliejus, kuriame yra gausu Omega- 3 ir Omega-9 riebiųjų rūgščių, ne tik efektyviai šviesina, minkština ir drėkina odą, bet ir skatina kolageno sintezę. ANTIPODES® Maitinamasis Avokadų naktinis kremas padidina I-jo tipo kolageno sintezę dermoje net 92%*! O štai Divine veido aliejus efektyviai mažina odos pigmentaciją, sąlygotą hormoninių pokyčių organizme arba saulės spindulių.

Manuka medus – unikalus medus, kurį bitės neša tik Naujoje Zelandijoje. Tai yra ypatingu aktyvumu pasižymintis ingredientas, kuris atkuria pažeistą odą, ją skaistina, šviesina, lygina, mažina raukšleles. ANTIPODES® naudoja tik aktyviausią 20+ stiprumo manuką medų, kurio galios jaučiamos bene visose priemonėse, pavyzdžiui Rejoice dieniniame kreme.

Moksliškai patentuoti biologiškai aktyvūs kompleksai

Naujojoji Zelandija garsi kivių vaisiais, o taip pat savo vynuogynais. Pasaulyje žinomiausiuose Marlborough vynuogynuose auginamos "Sauvignon Blanc" un "Pinot Noir" vynuogės, iš kurių gaminami gardžiausi baltasis ir raudonasis vynai. Tačiau jos tinkamos ne tik gėrimų brandinimui moksliškai įrodyta, jog šiose vynuogėse dvigubai daugiau antioksidantų, palyginus su bet kur kitur pasaulyje augančiomis vynuogėmis! Naujosios Zelandijos saulė yra ypač aktyvi, tad vynuogių krūmai turi gaminti itin daug biologiškai aktyvių medžiagų, siekdami nuo jos apsisaugoti. Būtent todėl, augaliniai kompleksai, kuriuose naudojamos minėtos vynuogių rūšys, yra nepaprastai efektyvūs odos priežiūroje.

antipodes 3

ANTIPODES® pirmieji panaudojo ir patentavo revoliucinius VINANZA augalinius kompleksus:

1. Vinanza Grape® yra gaunamas iš Sauvignon Blanc vynuogių. Jis didina odos elastingumą ir tvirtumą 16% **. Šis kompleksas padeda išlaikyti odos minkštumą ir subalansuoja jos drėgmės apsaugo nuo senėjimo, skaistina odą ir mažina išsiplėtusias poras. Dieninis kremas Vanilla Pod savo sudėtyje turi būtent Vinanza Grape® kompleksą.

2. Vinanza Kiwi® padeda pagerinti odos išvaizdą - mažina paraudimą, stiprina odos kapiliarus ir šviesina pigmentines dėmes. Ekstraktas, gautas iš maistingųjų supervaisių kivių žievelių, kurių sudėtyje yra polifenolių, antioksidantų ir fermentų, gerai minkština odos suragėjimus. Šio komplekso gausu Worship antioksidantų serume, kuris sumažina oksidacinį stresą 90% ***!

3. Vinanza Performance Plus® lėtina padidėjusio melanino gamybos sąlygotų pigmentinių dėmių atsiradimą ir mažina odos paraudimus. Šiame komplekse dera kivių bei vynuogių antioksidantai. Kompleksas įeina į visų priemonių, turinčių SPF15 saulės apsaugą, sudėtį.

4. Vinanza Oxifend® yra gautas iš Pinot Noir vynuogių žievelės. Jo antioksidacinė galia padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamo poveikio. Kompleksas įeina į Apostle šviesinamojo serumo sudėtį.

antipodes 4

You are here