Bioteka

Kaip išsirinkti savo odai tinkamiausią ANTIPODES serumą?

antipodes serums_cover

Šį klausimą pradeda užduoti moterys, kurių 30-s gimtadienis artėja, arba tos, kurios neseniai jį atšventė. Šiame amžiuje dažniausiai išryškėja pirmosios mimikos raukšlės, gali atsirasti pigmentinių dėmių (ypač po atostogų šiltuose kraštuose). Įtemptas gyvenimo būdas verčia moteris griebtis išties efektyvių priemonių, kurios leidžia greitai pasiekti norimo rezultato.

Kodėl verta investuoti į kokybišką veido serumą?

1. Giliai veikia. Jeigu veido kremas – tai apsauginis skydas, dengiantis viršutinį epidermio sluoksnį, drėkinantis ir maitinantis odos išorę, serumas geba nukeliauti žymiai giliau ir paskatinti įvairius procesus, vykstančius odoje – elastino, kolageno sintezę, hialurono rūgšties gamybą, pagerinti odos kraujotaką, netgi siųsti signalus į poodiniame odos sluoksnyje esančias nervines ląsteles, reguliuojančias raumenų susitraukimus (priešraukšlinis efektas). Dar daugiau, serumas padeda veido kremui geriau atlikti savo darbą, „pasiimdamas į kelionę" ir veikliąsias kremo medžiagas. Tai reiškia, kad to paties gamintojo kremas geriau atliks savo darbą, jeigu po juo tepsime serumo sluoksnį.

2. Veikia ilgesnį laiką. Nakčiai tepdami veido odą serumu, užtikriname optimalų rezultatą. Dalis kremo nusitrina nuo veido, kuomet miegame ir vartomės lovoje, o serumas, pasiekęs gilesnius odos sluoksnius, efektyviai atlieka savo darbą. Ryte pabundame spindinčia ir pailsėjusia oda.

3. Lepina paakių, kaklo ir iškirptės odą. Šioms sritims dėmesio skiriame mažai: pasitepdamos veidą kremu, dažnai pamirštame, kad kaklo oda – tokia pat plona ir jautri, kaip ir paakių. Likdama be apsaugos, ji kenčia nuo kenksmingų aplinkos faktorių, ypač saulės; joje dažnai pasimato pirmosios senėjimo žymės. Kokybiškas serumas intensyviai prižiūri kaklo, paakių ir iškirptės sritis.

Naujosios Zelandijos Premium klasės ANTIPODES kosmetikos įkūrėja Elisabeth Barbalich, pati turėdama sausą ir jautrią odą, visas priemones testavo ant savo odos, siekdama geriausio rezultato. Absoliučiai visi ingredientai, įeinantys į stipriausių pagal poveikį kosmetinių priemonių – serumų – sudėtį veikia sinergiškai, balansuodami bet kokios būklės odą. Serumų efektyvumą patvirtina in vitro atlikti laboratoriniai tyrimai.

Kaip teisingai išsirinkti?

9421903364418 ANTIPODES_Worship_Superfruit_Antioxidant_Serum_12884_x1000.progressiveWORSHIP – antioksidantų bomba odai.

Worship serumo sudėtyje gausu gamtinių antioksidantų: Vinanza Oxifend Plus kompleksas iš Sauvignon Blanc vynuogių sėklų, kivių, gervuogių ir juodųjų serbentų kartu su acai uogų ir kavos pupelių ekstraktais suteikia odai gyvybingumo, mažina oksidacinį stresą*.

! Oksidacinis stresas veikia mūsų organizmą ir odą iš visų pusių – aplinkos tarša, UV spinduliuotės poveikis, nesubalansuota mityba ir natūralūs senėjimo procesai skatina laisvųjų radikalų atsiradimą mūsų kūne. Šios nestabilios molekulės ardo sveikas ląsteles, sukurdamos žalingą grandininę reakciją. Antioksidantai atskuba į pagalbą ir nukenksmina laisvuosius radikalus, atkurdami sveiką odos išvaizdą ir užkirsdami kelią senėjimui.

* In Vitro atlikti tyrimai patvirtino oksidacinio streso odos ląstelėse sumažinimą 90%.

9421900569809 ANTIPODES_Apostle_Serum_Eclat_et_Anti-Taches_12888_x1000.progressive

APOSTLE- atkuria sveiką odos atspalvį, esant aknė, kuperozei, pigmentinėms dėmėms, randeliams ir kitiems odos spalvos nelygumams.

Vinanza Grape ir kivių ekstrakto kompleksas mažina odos raudonį*, enzimai, esantys Pinoit Noir tamsiųjų vynuogių odelėse, stiprina odos kapiliarus, juodųjų paparčių ir reishi grybų ekstraktai pagerina odos atsinaujinimo** ir gijimo procesus. Waiwera artezinio šaltinio vanduo iš 1500 m. gylio prisotina odą mineralų. Panaudojus Apostle serumą, oda tiesiog švyti!

* In Vitro atlikti tyrimai patvirtino eritemos (paraudimų) sumažinimą 7%.

** In Vitro atlikti tyrimai patvirtino odos elastingumo padidėjimą 16%

9421900569786 ANTIPODES_Hosanna_H20__Skin_Plumping_Serum_14597_x1000.progressiveHOSANNA – drėgmės pliūpsnis ištroškusiai ir suglebusiai odai

Išsigelbėjimas sausai ir dehidratuotai odai. Hosanna serumo sudėtyje esantys mineralai iš Waiwera 1500 m. gylio artezinio šaltinio, levandų vanduo, juodųjų paparčių ekstraktas, nuo seno žinomas kaip odos regeneraciją skatinantis ingredientas, bei revoliucinis Vinanza Grape kompleksas iš Sauvignon Blanc vynuogių sėklų, atkuria odos drėgmės balansą, užrakina drėgmę giliuose odos sluoksniuose bei skatina kolageno sintezę.*

* In Vitro atlikti tyrimai patvirtino I-jo tipo kolageno gamybos padidėjimą 72% jau po 48 val.

JOYOUS– odos hidrolipidų pusiausvyros atkūrimui

Aliejinis naktinis serumas akimirksniu susigeria, prisotindamas odą baltymų ir vitaminų bei skatindamas elastino ir kolageno gamybą*. Goji uogų ekstraktas, kuriame net 19 9421900569908 ANTIPODES_Joyous_Serum_de_Nuit_Reparateur_12880_x1000.progressiveaminorūgščių, suteikia pagrindą sveikai baltymų sintezei. Serumo pagrindą sudaro prabangus juodųjų serbentų aliejus, spaudžiamas iš mikroskopinių sėklyčių ir savo sudėtyje turintis vertingųjų nepakeičiamų gama-linoleno rūgščių. Aviečių sėklų aliejus bei reishi grybų ekstraktas užkuria odos ląstelių atsinaujinimo procesus.

* In Vitro atlikti tyrimai patvirtino elastino gamybos padidėjimą 60,5%

94184006 ANTIPODES_Divine_Face_Oil_14599_x1000.progressive_1DIVINE- dieviškasis aliejus odos grožiui ir komfortui

Odą minkštinantis, regeneruojantis*, lyginantis ir šviesinantis serumas, kuriame gausu tyro avokadų aliejaus iš Naujosios Zelandijos Pear rūšies avokadų minkštimo, regeneruojamojo erškėtrožių, makadamijų ir balansuojamojo ir drėkinamojo simondsijų aliejų, kvepiantis jazminais ir saldžiaisiais apelsinais, pavers kasdienę odos priežiūrą tikru malonumu. Naudojamas prieš dieninį kremą, padės apsaugoti odą nuo šalčio ir vėjo, suteiks drėgmės ir suminkštins suragėjimus.

* In Vitro atlikti tyrimai patvirtino kolageno gamybos padidėjimą 51%

ANTIPODES serumuose užrakinta Naujosios Zelandijos gamtos turtų galia, padėsianti Jūsų odai atrodyti nepriekaištingai ir spinduliuoti grožį ir jaunystę. Ateikite į „Bioteką" išsirinkti savojo Antipodes serumo.

You are here