Bioteka

Atraskite natūralius birius Antipodes makiažo pagrindus iš Naujosios Zelandijos Gamtos

antipodes found1

Lygi, švytinti ir skaisti oda be ypatingų pastangų! Antipodes moksliškai patvirtintos mineralinės pudros garantuoja ne tik natūralų įvaizdį ir idealiai tinkančias spalvas – makiažas iš tiesų rūpinasi Jūsų oda. Sveiki, antioksidantų kupini ingredientai iš Naujosios Zelandijos gamtos drėkina, saugo ir lygina odą, suteikdami jai ir apsaugą nuo kenksmingo saulės poveikio ir užkirsdami kelią priešlaikiniam senėjimui.

Makiažo pagrindas-pudra tepasi ypač minkštai ir tolygiai, o ant odos jaučiasi kaip kreminė pudra. Jos tekstūra – ypač smulki ir šilkinė, tad veidą galima dengti net keliais sluoksniais.

Sudėtyje esantis revoliucinis kompleksas Vinanza Grape&Kiwi iš baltųjų vynuogių sėklų ir kivių vaisių palaiko odos drėgmės balansą, mažina melanino gamybą odoje, tuo pačiu saugodamas nuo pigmentinių dėmių ir strazdanų atsiradimo, bei gerina kolageno sintezę.

Makiažo pagrindas tinka visų būklių odai, o taip pat – jautriai, porėtai, kuperozinei. Natūralūs mineraliniai pigmentai leidžia odai kvėpuoti, nekimšdami porų. Simondsijų aliejus užtikrina odos drėgmės-riebalų pusiausvyrą. Pudros turi SPF 15 apsauginį faktorių ir užtikrina saugų buvimą saulėje.

You are here