Bioteka

bellapiere

Bellápierre Mineral Makeup - spalvų bomba ryškiai asmenybei!

bellapierre

Bioteka išdidžiai pristato naująją dekoratyvinę kosmetiką, skirtą pasaulio gelbėtojoms ir grožio puoselėtojoms.

Biellapierre mineralinė kosmetika pasižymi itin plačia tonų ir atspalvių įvairove bei nepriekaištingu, tik profesionaliai kosmetikai būdingu atsparumu ir kokybe. Tai Jūsų galimybė sukurti bet kokį norimą įvaizdį!

Produkto aprašymas:

Šie nuostabaus grožio žėrintys pigmentuoti mineraliniai milteliai, kurių sudėtyje – 100% žėručio pudra, užtikrina ilgai išliekančias gyvybingas spalvas. Jų sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, kurie labai dažnai nubyra, tepa ir sukrenta į gumulėlius ir netgi sukelia alergines reakcijas.

Bellápierre mineraliniai pigmentai yra rekomenduojami ilgalaikę patirtį turinčių visažistų ir dermatologų. Jie yra 100% hipoalerginiai ir tinka visų tipų odai, netgi pačiai jautriausiai.

Indelio tūris – 2,35 g

Sudėtis: Žėrutis, zinko dioksidas, geležies oksidai

Kaip naudoti:

Akių šešėliai

Paimkite specialiu akių šešėliams skirtu šepetėliu šiek tiek reikiamo pigmento, nukratykite miltelių perteklių. Padenkite pigmentu akies voką. Palei blakstienų liniją tepkite tamsesniu tonu, o pačius vokus – šviesesniu. Norėdamos išgauti intensyvesnę bei ryškesnę spalvą, naudokite drėgną šepetėlį.

Akių kontūras

Sudrėkinkite specialų kontūrui skirtą šepetėlį. Ant rankos odos sumaišykite spalvotus pigmentus, kad išgautumėte vienalytę reikiamo atspalvio pastą. Praveskite liniją ties apatinėmis ir/arba viršutinėmis blakstienomis.

Blakstienų tušas

Skaidraus Bellápierre tušo* šepetėlį panardinkite į pigmentą ir dažykite blakstienas.

Lūpos

Iš pradžių padenkite lūpas vaniliniu Bellápierre lūpdažio pagrindu* arba savo mėgstamu lūpų balzamu. Tuomet panardinkite specialų šepetėlį į pigmentą ir padenkite juo lūpas.

Nagai

Pamerkite šepetėlį į skaidrų nagų laką, tuomet į dėžutę su pigmentu ir lakuokite nagus. Spalvotus nagų lakus taip pat galima maišyti su Bellápierre pigmentais.

Kūnas

Naudodami Bellápierre vėduoklės formos šepetėlį, padenkite plonu pigmento sluoksniu pečius, rankas, iškirptės zoną. Pigmentus galima maišyti su kūno losjonu ir tepti visą kūną – lengvo įdegio efektas garantuotas.

Plaukai

Spalvoti Bellápierre pigmentai puikiai tinka atskirų sruogelių dažymui/akcento sukūrimui. Skaistalams skirtą šepetėlį pamerkite į pigmentą ir denkite juo atskiras sruogeles. Sutvirtinkite šukuoseną plaukų laku.

Nuo šiol ryškios ir natūralios mes užkariaujame pasaulį!

You are here