Bioteka

bellapiere

Bellapierre kuria istorijas

bellacpver 

Makiažo ciklas su Bellapierre kosmetika - "Bellapierre kuria istorijas"

Šiandien siūlome Jums pasigrožėti ir pačioms išmėginti tris skirtingus Bellapierre makiažus. Lengva kaip drugelio plasnojimas, tačiau turintį savo ypatingą braižą, kosmetika leidžia kurti skirtingus įvaizdžius – nuo valiūkiškos ir nerūpestingos mergaitės iki žvilgsniu nuginkluojančios vakaro gražuolės. Viskas, ko Jums reikia – tai kelių Bellapierre mineralinių pigmentų, tinkamų šepetėlių, keleto laisvų minučių ir begalinės vaizduotės.

  IGP5117_copyok           IGP5322

„Staiga kažkur prieblandoje pravirko smuikas. Sodas ant Budapešto kalvų. Alsus kaštonų kvapas. Vėjas. Ir svajonės, tupinčios ant pečių kaip papurusios pelėdžiukės, jų prieblandoj šviesėjančios akys. Naktis, kuri niekad nebūna naktis. Valanda, kai visos moterys gražios. Didžiuliai rudi vakaro peteliškės sparnai." E.M.Remarkas „Triumfo arka"

Paslaptingam vakariniam makiažui naudota:

1. Veidui - Bellapierre mineralinė pudra/makiažo pagrindas „Ivory", skruostams – mineraliniai skaistalai „Desert Rose"

2. Akims – Bellapierre mineraliniai pigmentai „Sensation", „Spectacular", „Refined", juodas Bellapierre blakstienų tušas

3. Lūpoms – vanilinis Bellapierre lūpų balzamas, sumaišytas su mineraline veido ir kūno pudra „Peony"

 IGP5624_copyok2  IGP5721retouched

„Aš supratau, kad daug labiau tinku bučiuotis su vaikinu saulėje negu rašyti mokslinį darbą." F.Sagan „Sveikas, liūdesy"

Gaiviam dieniam makiažui naudota:

1. Veidui - Bellapierre mineralinė pudra/makiažo pagrindas „Latte", skruostams – mineraliniai skaistalai „Autumn Glow"

2. Akims - Bellapierre mineraliniai pigmentai „Twilight", „Celebration", „Oblivious", juodas Bellapierre blakstienų tušas

3. Lūpoms – Bellapierre lūpų blizgis „Bubblegum"

  IGP6216retouchedruta

„O dievai, dievai! Ko gi reikėjo tai moteriai?! Ko gi reikėjo tai moteriai, kurios akyse nuolatos degė kažkokia paslaptinga ugnelė? <...> Nežinau. Negalėčiau pasakyti. Matyt, ji sakė tiesą, jai reikėjo jo, meistro, o ne gotiško stiliaus namo, ne atskiro sodo ir ne pinigų. Ji mylėjo jį, ji sakė tiesą." M.Bulgakovas „Meistras ir Margarita"

Išraiškingam ir elegantiškam makiažui naudota:

1. Veidui - Bellapierre mineralinė pudra/makiažo pagrindas „Cinnamon", skruostams – mineralinis veido ir kūno bronzantas „Starshine"

2. Akims - Bellapierre mineraliniai pigmentai „Champagne", „Lavender", „Lust", juodas Bellapierre blakstienų tušas

3. Lūpoms - Bellapierre lūpų blizgis „Clementine Citrus"

You are here