Bioteka

bellapiere

Bellapierre, būk manuoju pasirinkimu!

bellacover

Sėdžiu prie veidrodžio ir stebiu sergančią dukrelę. Ji saldžiai parpia, nors visą naktį kosėjo ir kovojo su aukšta temperatūra. Kovojau ir aš. Todėl dabar žvelgdama į save mąstau, koks makiažas išgelbėtų situaciją – darbe privalau atrodyti išsimiegojusi. Mano kosmetinėje yra kelios priemonės, gebančios daryti stebuklus!

Jūs tikriausiai girdėjote apie mineralinę kosmetiką. Iš tiesų, tyra mineralinė kosmetika geba ne tik tobulai padengti Jūsų veidą – ji puoselėja ir tobulina odą! Įdomu tai, kad jeigu makiažo pagrindas yra natūralus, net miegodamos su makiažu, Jūs nepakenksite savo veido odai, poros neužsikimš ir neatsiras spuogelių. Sužinojau netgi tokį įdomų faktą, kad plastikos chirurgai rekomenduoja savo pacientams, turėjusiems operacijas veido srityje, naudoti būtent mineralines pudras, kadangi šios skatina randų gijimo procesus ir lygina odą.

Aš dievinu natūralų makiažą, kuomet atrodo, kad esu visiškai nepasidažiusi. Pamenu, prieš gerą dešimtmetį pirmą kartą internete radau makiažo fotosesijos nuotraukas, kuriose parodyta, kaip pasikeitė moteris po dažymo mineraline kosmetika. Tada nepatikėjau, kad tai įmanoma. Tačiau susidomėjau ir šitaip prasidėjo mano ilgas kelias po mineralinės kosmetikos labirintus, kol atradau man tinkančias ir patinkančias priemones.

Pirmasis makiažo pagrindas ir pudra, kurią išbandžiau, truputį mane nuvylė – milteliai sausino odą ir kartais net atsirasdavo pleiskanojančių dėmelių. Niekaip negalėjau suvokti, kodėl taip atsitiko naudojant vien iš mineralų pagamintą kosmetiką. Įdėmiau paskaičiusi sudėtį, radau ingredientą, kuris ir sąlygojo šią problemą – bismuto oksichloridas (Bismuth Oxychloride). Pasirodo, tai yra vadinamasis „blogiukas", kurio derėtų vengti, kadangi jis sąlygoja alergines reakcijas, odos perštėjimą, tinimus, paraudimus, kemša poras ir pan. Moksliniuose straipsniuose jis netgi lyginamas su nuodinguoju arsenu – šio cheminio elemento mes tikriausiai nedrįstume tepti ant savo odos!

Tuomet nustojau naudoti šio ženklo kosmetiką ir perėjau prie kito – jame nebuvo kenksmingų ingredientų, tačiau šis veidą dengė netobulai, matėsi, kad esu užsitepusi pudros, o to nenorėjau.

Galiausiai įsigijau Bellapierre ženklo mineralinį makiažo pagrindą ir pudrą ir ... pataikiau į dešimtuką! Pasirinkau atspalvį „Ultra", puikiai derantį prie mano blyškios odos. Bellapierre padeda man sukurti nepriekaištingą makiažą, lengvai žėri ir nuostabiai atspindi šviesą, tad veidas visuomet atrodo pailsėjęs, o oda sveikai švyti. Man patinka apgalvotai sukurta priemonės pakuotė – reikia šiek tiek produkto iškratyti į dangtelį, pakabinti šepetėliu ir paskirstyti ant veido. Aš turiu du kosmetinius Bellapierre šepetėlius – vieną naudoju maskuodama veido trūkumus (paakių srityje, paraudimams paslėpti), o kitą – pudros šepetėlį – viso veido lygiam padengimui. Tad viena priemonė tarnauja ir kaip makiažo pagrindas, ir kaip biri fiksuojamoji pudra. Vieno indelio, naudojant kasdien, užtenka apie 10-11 mėnesių, kas yra šiek tiek neįprasta, bet labai džiugina.

Artimiausiu metu žadu išmėginti Bellapierre spalvotuosius pigmentus, kuriuos galima naudoti ir kaip šešėlius, ir kaip lūpų dažus, ir netgi nardinti į juos bespalvį laką ir lakuotis nagus. Mane labai vilioja plati spalvų paletė ir universalumas. Apie tobulą sudėtį net nekalbu!

Mano nuomone, moterims, ieškančioms geriausios ir natūraliausios priemonės savo veidui, derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dauguma garsių firmų tik apsimeta kuriančios mineralinę kosmetiką. Jos yra kaip vilkai avies kailyje. Žėrutis – vienas pagrindinių ingredientų mineralinėje kosmetikoje, yra nepigus, todėl kosmetikos gigantai jo į produktus deda visai nedaug, o likusį turinį užpildo nereikalingais cheminiais ingredientais. Apskritai, mineralinė kosmetika, sudėtyje turinti daugiau negu 4-5 ingredientus, jau nėra tyra ir natūrali. Mano patarimas – skaitykime produktų etiketes!

Linkiu visoms atrasti tobuliausią makiažo priemonę. Man tai pavyko!

You are here