Bioteka

bellapiere

Pašėlusi vasara su Bellapierre

bellacover1

„Cool town, evening in the city

Dressed so fine and looking so pretty"...

Staipausi prie veidrodžio ir dainuoju Joe Cocker dainą. Ruošiuosi vakarėliui – vasaros metu jie ypač smagūs. Dievinu šiltus ilgus vakarus, kuomet susirenkame su draugais mieste arba gamtoje.

Šįvakar planuojame jaukų pasisėdėjimą lauko kavinėje, o po to..dūksime klube iki paryčiu! Šiurpuliukai nubėga visu kūnu – nekantrauju pasirodyti draugams, vilkėdama naują suknelę ir pasidažiusi nauja kosmetika – Bellapierre.

Draugė rekomendavo – aš paklausiau ir įsigijau visą Bellapierre kosmetikos priemonių arsenalą. Pasirodo, tereikia vos kelių produktų ir poros šepetėlių, norint atrodyti pritrenkiančiai!

Turėjau visą savaitę priemonėms prisijaukinti, tad šiandien, penktadienį galiu nesibaimindama dažytis ryškiau – išmokau tinkamai padengti veidą ir akių vokus mineraliniais pigmentais. Taip, teisingai perskaitėte : Bellapierre kosmetika – tai gryniausi mineralai, jokių dirbtinių priedų ir sintetinių kvapų.

Taigi, mano įsigytos priemonės tai:

Bellapierre makiažo bazė – ją pirkau todėl, kad: 1) ji puikiai atlieka maskuoklio vaidmenį (man ypač aktualu buvo paslėpti juodus ratilus po akimis ir porą įkyrių spuogelių), 2) tarnauja kaip šešėlių pagrindas. Esu 100% patenkinta pirkiniu – kreminis maskuoklis dengia odą tolygiai, nesukrenta į gumulėlius ir tobulai paslepia trūkumus.

Bellapierre biri pudra-makiažo pagrindas – du viename. Iš pradžių negalėjau patikėti, kad įmanoma birų produktą naudoti dviem būdais, kadangi visuomet turėdavau skystą kreminę pudrą ir papildomai – kompaktinę. Tačiau, pasirodo, viskas įmanoma! Iš pradžių su specialiu šepetėliu reikia padengti veido sritis, reikalaujančias didesnio dėmesio ir užmaskuoti trūkumus ARBA sumaišyti birią pudrą su naudojamu dieniniu kremu. Štai ir makiažo pagrindas! O makiažo užtvirtinimui – pasemti pigmentų specialiu didesnio dydžio pudros šepetėliu ir kelis kartus brūkštelti veido odą. Nepriekaištinga išvaizda garantuota! Mane sužavėjo ir tai, kad ši biri priemonė susideda iš mineralų, turinčių natūralų saulės filtrą– SPF 15, tad vasarą nebūtina naudoti papildomos apsaugos (žinoma, paplūdimyje gal ir vertėtų užsitepti kokio nors stipresnio kremo). Be to, kaip jau minėjau, pudra dengia veidą ypač tolygiai, leidžia odai kvėpuoti ir nekemša porų. Būtent tai, ko man reikėjo. Kitą sykį žadu išmėginti šią pudrą kompaktinėje pakuotėje (presuotą produktą patogu įsimesti į rankinę). Tarp kitko, mano įsigyta spalva – Latte – nuostabiai dera su odos atspalviu. Spalvų paletė itin plati: mačiau ir šviesiaodėm, ir tamsaus gymio merginoms tinkančias Bellapierre pudras.

Bellapierre skaistalai-bronzantas – mano perliukas! Kas jau kas, o aš mėgstu mini sijonukus ir sukneles su iškirpte. Visuomet turėdavau savo kosmetinėje priemonę, suteikiančią veidui ir kūnui subtilaus žėrėjimo. Bellapierre pranoko visu lūkesčius – turiu puikius skaistalus ir tobulą bronzantą. Pasirinkau Peony atspalvį, tepu jo kaklą ir iškirptę, o taip pat – lengvai brūkšteliu įdegusias kojas ir pečius. Merginoms, mėgstančioms matinius skaistalus, patiks Bellapierre priemonės be blizgučių – jų yra kelių atspalvių. Beje, draugė rekomendavo sumaišyti pigmentus su lūpų balzamu. Pabandžiau ir gavau mielą žėrintį lūpų blizgį. Nuostabus universalumas!

Bellapierre šešėliai – teisingiau būtų juos pavadinti pigmentais, kadangi vienas pigmentas gali būti naudojamas ir kaip šešėlis, ir kaip akių kontūras, ir kaip tušas, ir kaip lūpdažis, ir netgi – kaip nagų lakas. Netikite? Ateikite į bet kurią Bellapierre kosmetika prekiaujančią parduotuvę ir konsultantės jums viską pademonstruos. Aš pradžiai pasirinkau porą pigmentų ir naudoju juos akių vokams dažyti. Vienu padengiu akių voką ties antakiais – šviesus Champagne tonas padeda atverti ir pagyvinti žvilgsnį, o Reluctance tepu akių kampučiuose.

Taigi, viską aprašiau, o dabar aunu basutes ir pirmyn – į įkaitusį miesto centrą! „Hot town, summer in the city..."

Beje, visas Bellapierre priemones pirkau „Biotekoje"!

You are here