Bioteka

bellapiere

Vasara, skriek džiaugsmingai! Patikimas makiažas su Bellapierre

BP2

Gražu stebėti degančią žvakę, akyse minkštėjantį ir per kraštus besiliejantį vašką... Tačiau kaistant orui Jūsų makiažui gresia tokia pati dalia – makiažo pagrindas bei pudra, susimaišę su prakaitu ir nešvarumais, atrodo itin nepatraukliai ir nesilaiko ant veido odos. „Ištirpęs" makiažas bei užsikimšusios poros – tai rezultatas, kurį galite pastebėti veidrodyje nepraėjus nei pusei dienos.

Vasarą mūsų veido odai reikia trijų dalykų – apsaugos nuo saulės, matinės išvaizdos ir laisvo kvėpavimo. Bellapierre sezonas jau pačiame įkarštyje, tad į „Bioteką" atkeliavo naujieji mineralinės kosmetikos rinkiniai, paversiantys Jūsų vasaros makiažą tikru malonumu.

Tradicinės maskuojamosios priemonės, pudros ir bronzantai yra pagaminti iš 90% užpildų ir 10% spalvinių pigmentų. Užpildai – tai dažniausiai talkas, mineralinė alyva, konservantai, dažikliai, cheminės kvapiosios medžiagos, kurie sukelia odos sudirgimus ir akne. Bellapierre mineralinė kosmetika susideda iš natūralių ingredientų: žėručio, cinko oksidų, geležies oksidų, titano dioksido. Šie mineralai yra kasami iš Žemės gelmių bei kruopščiai apdirbami iki smulkių dalelių. Mineralinė kosmetika neblokuoja odos porų bei puoselėja jos grožį ir sveikatą.

Bellapierre kosmetikos privalumai:

• Sudėtyje nėra talko, mineralinės alyvos, sintetinių priedų ir užpildų, dažiklių ir konservantų

• Priemonės yra testuotos dermatologų

• Pasižymi uždegimą odos uždegimą malšinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis

• Suteikia SPF 15 apsaugą nuo UVA ir UVB spinduliuotės

• Tinka visų tipų odai

• Suteikia odai gaivią išvaizdą ir sumažina raukšleles

• Tobulai užmaskuoja odos netobulumus ir pagyvina veido atspalvį

Bellapierre rinkinys Flawless Complexion Pro Kit (Fair ir Medium):

Net 4 makiažo priemonės ir Kabuki šepetėlis – viskas, ko reikia nuostabiam vasariškam makiažui.

1. Maskuoklis – jį galite užtepti specialiu šepetėliu arba tiesiog pirštais. Užmaskuokite tamsius paakius ir odos paraudimus.

2. Naudodami Kabuki šepetėlį, pasemkite mineralinės pudros miltelių ir nubraukite perteklių. Paskirstykite ant viso veido sukamaisiais judesiais.

3. Skruostus išryškinkite, užtepdami skaistalų

4. Galiausiai patepkite smakrą, nosį, kaktą ir skruostus bronzantu, kuris suteiks veidui gaivumo.

Patarimas: kreminį maskuoklį galite sumaišyti su skaistalų milteliais bei pasitepti lūpas – natūralus lūpų blizgis atrodo itin patraukliai.

bella

Bellapierre rinkinys All Over Face Contour and Highlighting Kit (Fair ir Medium):

Maskuokliui skirtas šepetėlis, Kabuki šepetėlis, mineralinė kontūravimo pudra, mineralinė šviesinamoji pudra – net 5 priemonės įmantresniam ir kruopštesniam makiažui. Taip paprasta dailinti veido kontūrus namuose!

1. Kabuki šepetėliu paskirstykite mineralinę pudrą ant viso veido – sukursite pagrindą veido kontūravimui.

2. Šviesi pudra skirta „iškelti" tas veido vietas, į kurias norite atkreipti dėmesį. Šios vietos kinta priklausomai nuo veido formos (vadovaukitės ant pakuotės nurodytais patarimais).

3. Kontūravimas padės tam tikroms veido vietoms atrodyti labiau įdubusioms (vadovaukitės ant pakuotės nurodytais patarimais).

4. Galiausiai švelniai išskaidykite sukurtus kontūrus Kabuki šepetėliu, kad spalvų perėjimas nebūtų ryškus ir atrodytų subtiliais. Viskas – Jūsų veidas atrodo nepriekaištingai – jis spinduliuoja grožį.

Skubėkite įsigyti naujų Bellapierre rinkinių „Biotekoje"! 

You are here