Bioteka

bellapiere

Su Bellapierre veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis – pasiruošusi viskam!

bellapierre

Šį vakarą einu į pasimatymą, o per pietus susitinku su verslo partneriais iš užsienio, tačiau visai neturėsiu laiko jiems atskirai pasiruošti... O su Bellapierre naujomis veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis esu visuomet pasiruošusi!

Rytais ant veido tepu mineralinę pudrą, nes žinau, jog ji savo vietoje laikysis amžinai! Tačiau, jeigu ryte pritrūkstu laiko, makiažo pagrindą tepu tiesiog keletą minučių prieš išeidama į darbą ar susitikimą, kadangi savo rankinėje visuomet nešiojuosi patogią veido modeliavimo paletę. Tobulas makiažas yra lengvai ir greitai pasiekiamas kiekvieną dieną!

Bellapierre yra 100% natūrali mineralinė kosmetika. Sudėtinės priemonių dalys pagamintos iš natūralių mineralų ir uolienų, tokių kaip žėrutis (mica), kuris yra smulkiai sutrinamas ir oksiduojamas deguoniu, dėl ko susiformuoja nuostabaus grožio pigmentai, pasižymintys šviesą atspindinčiu efektu. Aukštos kokybės mineralinės pudros užtikrina tolygų padengimą ir tobulą matiškumą. Natūralūs pigmentai neprasiskverbia į odą ir neužkemša porų. Bellapiere natūrali kosmetika yra sukurta visiems odos tipams, taigi tinka ir itin jautriai bei probleminei odai, ir yra pripažinta kaip hipoalerginė.

BellaPierre Contour & Highlight Pro Palette – profesionali veido kontūravimo paletė – padeda paryškinti gražiausius Jūsų veido bruožus! 6 skirtingos spalvos padės pašviesinti, susiaurinti ar paploninti pageidaujamas veido vietas. Paletė idealiai tinka normaliai, mišriai ir riebiai odai. Nuostabiai išsilaiko visą dieną!

Kontūravimas:

1. Pradėkite nustatydamos, kokios formos yra Jūsų veidas, atsižvelgdamos į lankstinuke pateiktą paveikslėlį. Jis bus Jūsų gidas, kurias veido dalis tepti kontūravimo, kurias – šviesą atspindinčiomis priemonėmis.

2. Naudodami bet kurią iš trijų kontūravimo spalvų paletės apačioje, užtepkite ją ant tų vietų, kurias norite susiaurinti arba pabrėžti. Dažnai tamsi spalva yra tepama ant išorinių kaktos kraštų, nosies ilgio kraštų, po skruostikauliais ir per visą žandikaulio liniją.

3. Išsklaidykite kontūravimo pudrą, naudodamos minkštą pudros šepetėlį. Jeigu norite atrodyti natūraliai, nepalikite griežtų linijų ir išsklaidykite kontūravimo pudrą nuo žandikaulio žemyn link kaklo.

BP countouring_and_highlighting

Šviesą atspindinčios pudros dengimas (highlighting):

4. Pasirinkite vieną iš trijų viršutinių pudrų toms vietoms, kurias norite pabrėžti ar iškelti. Su mažu šepetėliu švelniai perbraukite šviesia pudra nuo apatinių akių vokų iki skruostų viršaus, užpildydami odos plotą per vidurį (gan didelis plotas). Tuomet šviesią pudrą tepkite per visą nosies ilgį, skruostus, smakrą ir kaktos vidurį. Toks modeliavimas iškels Jūsų bruožus, kurie vietoje patamsėjusių ar paburkusių atrodys sveikesni, pilnesni ir šviesesni.

5. Galiausiai išsklaidykite šviesią pudrą, naudodamos minkštą pudros šepetėlį.

Bellapierre Flawless Complexion Kit – 100% natūralių mineralų kosmetikos rinkinys, kasdien padėsiantis džiaugtis nepriekaištinga veido oda. Rinkinyje esantis birus makiažo pagrindas, birūs skaistalai, makiažo bazė (maskuoklis ir akių šešėlių pagrindas) ir patogus kabuki šepetėlis makiažo ritualą paverčia tikru malonumu!

Ar žinojote, kad mineralinė kosmetika Bellapierre:

-          Pasižymi antiuždegiminėmis ir antioksidantinėmis savybėmis;

-          Jos sudėtyje nėra talko, aliejų, priedų, užpildų, sintetinių dažiklių ir konservantų;

-          Rekomenduojama dermatologų;

-          Makiažo priemonės gaminamos su UVA ir UVB apsauga (SPF 15);

-          Visiškai padengia bet kokio tipo odą;

-          Optiškai jaunina odą, išlygindama smulkias raukšleles.

Kaip naudoti Bellapierre makiažo rinkinio priemones?

Makiažo bazė (maskuoklis). Norėdamos lengvai padengti veido odą, iš pradžių ją padenkite makiažo pagrindu, o ant pageidaujamų vietų papildomai švariu pirštu ar mažu šepetėliu užtepkite maskuoklio.

Makiažo pagrindas. Įberkite šiek tiek makiažo pagrindo į jo dangtelį, su kabuki šepetėlio galiuku pakabinkite pagrindo ir švelniai nupurtykite perteklių. Tepkite ant odos sukamaisiais judesiais.

Skaistalai. Norėdamos suteikti švelnų įspūdį, skaistalus tepkite ant skruostikaulių, kaktos ir kitų pageidaujamų odos plotų.

Įprasta dekoratyvinė kosmetika yra sudaryta iš 90% užpildų ir 10% pigmentų. Užpildai, tokie kaip talkas, aliejai, konservantai, sintetiniai dažikliai ir kvapiosios medžiagos, yra pirmoji grėsmė, galinti sukelti odos sudirgimus ar alergijas. Bellapierre mineralinės pudros yra sudarytos iš visiškai natūralių medžiagų, tokių kaip žėrutis, cinko oksidai, geležies oksidai ir titano dioksidas. Visi šie mineralai yra uolieninės kilmės. Su mineraline kosmetika Jūsų oda laisvai kvėpuoja, jos nekemša sintetiniai užpildai ir nereikalingos priemaišos.

Verslo pietūs baigėsi, pasimatymas ant nosies, kaip ir Bellapierre makiažas – nuotykiams pasiruošusi!

Bellapierre kosmetikos ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.

You are here