Bioteka

comptoirs

Švelni kaip pūkas ir skani kaip braškė Jūsų mažylio odos ir dantukų priežiūra su Coslys

Coslys Junior_ZobuPasta_Kermena_Gels_Bioteka

Tavęs, mažyli, jau nuo pirmųjų dienų laukia gyvenimo malonumai: tingus miegas, daug klegesio ir juokų, rūpestingi tėvai ir, žinoma, maudynės! Tu gimei kaip tik tokiu metu, kai kosmetikos pasaulyje siaučia grynumo ir natūralumo fėjos. Tačiau Tau visiškai nėra dėl ko nerimauti, nes Tavo tėveliai žino, ko reikia Tavo pačiai gležniausiai ir jautriausiai odelei ir pieniniams dantukams, kurių emalis dar nėra iki galo susiformavęs.

Mažame Prancūzijos kaimelyje Somloire prieš 30 metų įsikūrė kompanija „Comptoirs des LYS", iki šiol valdoma Gabor šeimos, kuri taip pat dirba įmonėje. Kompanija, be galo gerbianti šeimos vertybes, ne tik į pasaulį išleido keletą kartų, bet ir sukurė tokią įmonę, kurios visa produkcija jau nuo pat pradžių yra gaminama iš augalinės kilmės žaliavų, iš principo vengiant bet kokių įtartinų sintetinių medžiagų.

bain-tendresse-250ml-1Coslys Baby dušo gelis ir šampūnas su abrikosų aromatu 250 ml

Kol tyros vaikų akytės žaismingai sekioja vonioje plūduriuojančius guminius ančiukus, Coslys prausiklis sukuria debesėlio lengvumo putą, švelniai prausiančią Jūsų mažylį. Šis gelio pavidalo prausiklis yra specialiai sukurtas mažyliams, kadangi jo pH yra labai artimas plonos kūdikių odos pH. Švelniame prausiklyje nėra sausinančio muilo, tik natūraliai išgautos augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos, natūralus glicerinas, ekologiškai užaugintų ir odą drėkinančių bei raminančių alavijų sulčių milteliai. Malonus abrikosų aromatas išgautas iš abrikosų ekstrakto ir apelsinų žiedų vandens. Galutinėje priemonėje natūralių sudedamųjų dalių yra net 99,5%, o iš jų 11,26% sudaro sertifikuotos ekologiškos žaliavos. Patikrinta dermatologų. Priemonės formulėje nėra alergenų, taigi ji tinkama naudoti jau nuo pirmosios gimimo dienos.

Naudojimas: pirštų galiukais švelniai įmasažuokite nedidelį kiekį prausiamojo Coslys gelio į šlapius vaikučio plaukus, tuomet perskalaukite juos drungnu vandeniu. Taip pat įmasažuokite į kūdikio odelę ir užbaikite perskalaudami vandeniu.

Coslys Junior dantų pasta vaikams su braškių aromatu 50 mldentifrice enfant-75ml

Pirmųjų dantukų priežiūra yra ne juokas, o labai rimta atsakomybė, galinti sukelti rimtas pasekmes! Tikėtina, kad ta atsakomybė tokia didžiulė, kad vaikučiams sukelia daugiau nuobodulio nei džiaugsmo. Tačiau Jūs šią pareigą galite paversti maloniu užsiėmimu – juk braškių skonio dantų pasta gali suteikti ne mažiau džiaugsmo nei tikros braškės, kurias daugelis vaikų mielai rinktųsi desertui kiekvieną rytą ir vakarą.

Specialiai vaikų dantukų priežiūrai sukurtoje Coslys Junior dantų pastoje yra absoliučiai nekenksmingo tikrų braškių ekstrakto ir augalinių dažomųjų medžiagų, kurios dantų pastą daro tokią patrauklią mažiesiems, kad šie net negalvos praleisti ryto ir vakaro ritualų vonioje. Vaikai dar tik mokosi tinkamai valytis dantis, todėl Coslys Junior dantų pastoje specialiai yra silicio, kuris padeda geriau pašalinti apnašas nuo sunkiai pasiekiamų vietų. Sudėtyje esantis žaliosios arbatos ekstraktas efektyviai saugo nuo bakterijų dauginimosi, o ramunėlės ir alavijai puoselėja jautrias dantenas. Ši dantų pasta yra tokia švelni, kad net ir prarijus gabalėlį Jūsų mažasis liks visiškai saugus. Bet kuriuo atveju, vaikai turėtų dantukus valytis su suaugusiųjų priežiūra, kad dantų pastos prarijimo rizika būtų sumažinta iki minimalios. Dantų pastoje nėra sintentinio fluoro, sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ar konservantų, o tik švelnios ir saugios sudedamosios dalys. Dantų pasta yra tinkama naudoti jau nuo 3 metukų amžiaus.

Naudojimas: Jūsų vaikas turėtų dantukus valytis 2 kartus per dieną po 2 minutes. Stebėkite, kaip jis valosi dantukus su žirnio dydžio gabalėliu dantų pastos ir saugokite, kad jos neprarytų.

Mažyli, tu žinai, kaip tavo tėveliai Tavimi rūpinasi ir Tave myli. Tu jau žinai, ką tau reikia daryti – tiesiog džiaugtis švelniais šampūno debesėliais ir valytis dantukus nuostabiai skania, tačiau nevalgoma, braškine dantų pasta.

Coslys kosmetikos priemonių ieškokite visose parduotuvėse „Bioteka" ir internetinėje parduotuvėje http://internet.bioteka.lt

You are here