Bioteka

comptoirs

Intymi Coslys naujiena moterims

coslys intime_galvenais_copy

Mes, moterys, visuomet siekiame sukurti saugų ir švelnų ryšį, o jį sukūrusios, palaikome ir tausojame. „Biotekos" klientės prisipažįsta, kad Coslys intymios higienos prausiklis jau daug metų išlieka vieninteliu ir nepakartojamu. Jis supranta subtilius moterų poreikius ir juos išpildo. Intymi higiena kartais kelia tikrus iššūkius – tam tikrais gyvenimo laikotarpiais jautrioms kūno vietoms reikalinga ypatingai švelni ir netgi gydomoji priežiūra.

Todėl Coslys pristato naujieną – Intymios higienos prausiklį jautriai odai, skirtą perštinčiai, alergizuotai ir paraudusiai odai bei gleivinėms prižiūrėti. Juk kartais tik vandens nepakanka, o muilo šarminė sudėtis yra pernelyg agresyvi.

Moters kūne gyvena milijonai įvairių mikroorganizmų, o makšties mikroflora pasižymi ypatinga pH terpe, kurioje esant palankioms sąlygoms, palaikoma tam tikra natūralių bakterijų aplinka. Sveikos lytinių organų mikrofloros pH yra 5,5. Būtent ji užtikrina uždegiminių susirgimų prevenciją ir komforto jausmą. Coslys intymios higienos prausikliai skirti šiai terpei puoselėti ir pusiausvyrai palaikyti. Abu prausikliai buvo išbandyti ginekologiškai, jų sudėtyje nėra agresyvių putojimą sukeliančių medžiagų, dirbtinių kvapiklių ir dažiklių, konservantų, odą džiovinančių antiseptikų. Coslys intymios higienos prausikliai palaiko intymios moters terpės balansą ir dovanoja harmoningą priežiūrą kiekvieną dieną!

coslys intime_rose_gel

Kaip naudoti?

1-2 kartus per dieną (prireikus ir dažniau) prauskitės, naudodamos Coslys gelį ir sumaišydami jį delne su nedideliu vandens kiekiu. Kruopščiai nuplaukite tekančiu vandeniu.

Patarimas. Akimirkomis, kuomet intymiai terpei reikalingai ypatingai švelni priežiūra (esant uždegimui, mėnesinėms, po gimdymo), naudokite Coslys Intymios higienos prausiklį jautriai odai.

coslys intime_klingerites_gels

  • Coslys Intymios higienos prausiklis jautriai odai su medetkomis ir magniu, 250 ml ir 500 ml – skirtas intymiai higienai tam tikrais gyvenimo periodais. Kuomet jaučiate diskomfortą, perštėjimą, menstruacijų metu, pogimdyviniu laikotarpiu, naudokite šį ypatingai švelnų prausiklį, kurio pH 8 yra labiau šarminis, skirtas sumažinti bakterijų dauginimąsi. Vingiorykščių vanduo apsaugo makšties mikroflorą ir ją subalansuoja. Ekologiškų medetkų ekstraktas bei magnis sumažina perštėjimą ir patinimą. Lengvai putojantis prausiklis yra bekvapis, jo sudėtyje nėra eterinių aliejų, tad jis gali būti naudojamas nėštumo ir žindymo metu.

Kaip naudoti?

1-2 kartus per dieną (prireikus ir dažniau) prauskitės, naudodamos Coslys gelį ir sumaišydami jį delne su nedideliu vandens kiekiu. Kruopščiai nuplaukite tekančiu vandeniu. Rekomenduojama naudoti apie 3 savaites arba kol pasireiškia uždegiminiai procesai.

Ieškokite „BIotekoje" ECOCERT ir CosmeBIO sertifikuotų prancūziškų Coslys Intymios higienos prausiklių! 

P.S. Teiraukitės ir mėginėlių.

You are here