Bioteka

comptoirs

Coslys kosmetika – Prancūzijos įkvėptas ekologiškas švelnumas

coslys logo

Mieli Coslys kosmetikos gerbėjai, su džiaugsmu skelbiame, kad Coslys nuo šiol Jus pasitiks nauju stilingu įvaizdžiu. Kad pajaustumėte, kas yra Coslys, turite padaryti tik vieną dalyką – išmėginti!

Coslys TOP priemonės

Skystas muilas rankoms su obuolių aromatu švelniai apgaubia Jūsų rankas ir leidžia mėgautis gaiviu Normandijos obuolių aromatu.

Citrinomis ir levandomis kvepiantis skystas rankų muilas džiugina elegantišku citrusų ir Provanso levandų aromatu.

Įsigiję Coslys dezodorantą ir jį išnaudoję, neskubėkite išmesti pakuotės. Galite įsigyti ir dezodorantų papildymų! Jie lengvai įsisuka į dezodoranto buteliuką ir kainuoja trečdaliu pigiau nei Coslys dezodorantas su rutuliuku. Pasirinkite savo mėgstamą kvapą ir mėgaukitės stipriu alūno akmenėlio bei augalinių fermentų poveikiu Coslys dezodorantuose su laukinių gėlių ar citrusinių vaisių aromatu. Itin švelnūs net ir pačiai jautriausiai odai – dezodorantas su migdolais ir dezodorantas Citrus Vitamins. Natūralūs dezodorantai kovoja su nemalonų prakaito kvapą sukeliančiomis bakterijomis ir palaiko odos gaivą.

Mūsų nuomone, intymios higienos priemones reikėtų rinktis itin kruopščiai, tad drąsiai rekomenduojame Coslys intymios higienos prausiklį su rožių vandeniu ir prausiklį su medetkomis ypatingiems odos poreikiams.

Odos prausimas su rožių vandeniu – mėgstamas jautrios veido odos grožio ritualas. Jums patiks Coslys micelinis vanduo su rožių vandeniu bei itin švelnios veido prausimosi putos su rožėmis.

Pieniniams dantukams skirta dantų pasta su braškių ekstraktu yra mėgstama daugelio mažųjų šeimos narių. Itin švelni, tačiau efektyvi dantų pasta suteikia tai, ko reikia pieniniams dantukams, kad šie padėtų drąsiai pažindintis su naujais maisto produktais kiekvieną dieną.

coslys ziepes

Coslys istorija

Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus. Kompanija įsikūrusi mažame Somloire kaimelyje, kuriame gyvena vos 800 gyventojų, Šiaurės Vakarų Prancūzijoje, ir iki pat šios dienos yra valdoma Gabor šeimos, kurios nariai taip pat ir dirba joje. Tiek kompanijos varde COMPTOIR DES LYS, tiek prekės ženklo pavadinimuose COSLYS ir ETAMINE DU LYS (E.D.L) yra žodis LYS, kuris prancūziškai reiškia leliją.

Karališko grožio gėlės intarpas į prekės ženklą ir kompanijos pavadinimą turi reikšmę. Pirmiausia, jis iš karto atspindi, jog prancūzų kompanija savo gamyboje naudoja išskirtinai augalinės kilmės medžiagas, maksimaliai išvengdama cheminių priemaišų. Tuo tarpu kosmetikoje lelija jau seniai garsėja kaip vertingas odą regeneruojantis augalas, padedantis odai sužydėti ir džiaugtis lelijų grožiu ir gaiva. Ne be reikalo Coslys gamina ir lelijoms dedikuotą kosmetikos liniją, pasižyminčią efektyviu odos atgaivinimu ir sustiprinimu.

Be to, lelija, kaip gėlė, pasižymėjo ir istorijoje – buvo laikas, kuomet ši gėlė buvo Prancūzijos karališkųjų rūmų simbolis. Galiausiai, lelijų vardu besivadinanti upė Lys teka palei Gabor šeimos verslą.

Gabor'ų šeima entuziastingai pasakoja apie natūralios kosmetikos naudojimą: „Mes tikime, kad mineralinių aliejų pagrindu pagaminta kosmetika mechaniškai ir chemiškai dirgina odą, kas ilgainiui gali sukelti rimtus apykaitos sutrikimus. Ir tik natūrali gamtos stiprybė gerbia mūsų kūno harmoniją. Taigi gaminame kosmetiką Jūsų sveikam grožiui".

Coslys veido ir kūno priežiūros piemonėse naudoja augalines paviršinio aktyvumo medžiagas, augalinius ekstraktus ir eterinius aliejus iš ekologiškai užaugintų augalų. Coslys pasitelkia paprastą, neagresyvią metodiką, tokia kaip maišymas, emulsinimas, kaitinimas, vėsinimas, išgaunant vertingas žaliavas ir jas apdorojant. Priemonės yra išbandomos alternatyviais metodais ir jokiu būdu ne su gyvūnais (Coslys yra One Voice Association, Prancūzijos asocijacijos, kovojančios prieš smurtą su gyvūnais, narė).

„Nepaisant konkurencingos įtampos, mes nesivaikome madų, kaip tai daro tradiciniai kosmetikos kūrėjai, besididžiuodami savo natūraliais produktais, į kuriuos įdėjo mikroskopinį kiekį natūralių ekstraktų," pasakoja Gabor, „tuo tarpu mūsų kosmetika iš tikrųjų yra pagaminta išimtinai iš augalų ir mineralų".

coslys rozes

Coslys pasižymi švelnių ingredientų pasirinkimu ir savo formulėse naudoja didelį kiekį ekologiškų gėlių žiedlapių. Coslys prekės ženklo priemonėse garantuotai nėra naftos perdirbimo produktų, SLS, ALS, PEG, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, parabenų, fenoksietanolių, sintetinių kvapų ir dažiklių. ECOCERT sertifikatas ir CosmeBio logotipas užtikrina, jog mažiausiai 95% priemonės sudėtyje esančių ingredientų yra natūralios kilmės ir mažiausiai 10% yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Be to, visos Coslys pakuotės yra visiškai perdirbamos.

Comptoir des LYS tiki, kad priemonės, gerbiančios gamtą ir žmonių sveikatą, turi būti ir parduodamos pačiu draugiškiausiu ir sąžiningiausiu būdu. Taigi kompanija nuolat rūpinasi, kad kosmetikos kelias nuo gamyklos iki vartotojo būtų kuo trumpesnis – be jokių nereikalingų tarpininkų. Visiškai taip yra ir pas mus – iš gamyklos prekes gauname į savo parduotuves Bioteka!

Kviečiame atrasti natūralių Coslys kosmetikos priemonių asortimentą parduotuvėse Bioteka!

You are here