Bioteka

DRH

Atrodyk tobulai: makiažas brandžiai odai

Rege01 15049_neu_4c_6244_InternetMakiažas atsirado kartu su žmonija. Senais laikais, per įvairius ritualus žmonės savo veidus puošdavo spalvomis, šiandieną vakarų moterys, dažosi tam, kad atskleistų savo individualumą ir asmenybę. Jeigu jūsų oda yra brandi, Jums Dr. Hauschka nori atskleisti keletą gudrybių, kurios visada padeda.

1.Mažiau yra daugiau

Visada žinokite, brandžiai odai mažiau yra daugiau. Moterų oda, kurioms daugiau nei 40 metų, tiesiog spindi gyvybingumu ir gyvenimo patirtimi. Būtų labai gaila jei šią gyvenimo patirtį ir džiaugsmą visiškai užmaskuotumėte storu makiažo sluoksniu. Makiažas skleidžia kerus tik tuomet, kai subtiliai pabrėžia natūralų ir individualų moters ir jos amžiaus grožį.

Reg Model_am_StegNEU01_5339_Presse-300x2152. Pagrindas

Gero makiažo pagrindo tikslas -  pabrėžti ir pakoreguoti lūpų, akių kontūrus ir išlaikyti esamą odos spalvą. Nereikalingi šešėliai ir netolygus tonas sendina odą. Jeigu Jūsų oda turi dėmelių naudokite Dr. Hauschka maskuojantį pieštuką su mineralais, kuris atitinka Jūsų odos toną. Jis paslėps nereikalingas dėmeles, randelius, pigmentaciją ir tamsius ratilus po akimis. Maskuojantį pieštuką galite naudoti ir kuperozinei odai, tačiau gerai pasikirstykite.Toliau naudokite Dr.Hauschka Foundation makiažo pagrindą. Galite tepti rankomis arba naudoti kempinėlę. Būtinai naudokite makiažo toną, kuris atitinka Jūsų odos spalvą.Ir galiausiai naudokite Dr.Hauschka peršviečiamą birią veido pudrą. Tai leis geriau paskirstyti ir išlaikyti akių šešėlius ir tušą blakstienoms.

3. Akys

Geriausia naudoti matinių tonų šešėlius. Kadangi blizgančios dalelės esančios šešėliuose gali tik dar labiau išryškinti esančias raukšleles aplink akis. Akis padarysite didesnes ir suteiksite joms spindesio, jeigu dengsite šešėlius banano forma. Pradėkite nuo išorinio voko kampo,galite naudoti Nr. 03 Soft Grey  šešėlį iš Dr.Hauschka akių šešėlių paletės. Padenkite šviesiu šešėliu vidurinę akių vokų dalį pvz. Nr. 02 Light Brown spalvos šešėliu. Tuomet nubrėžkite ploną liniją palei blakstienas viršutiniuose vokuose su Dr.Hauschka pieštuku 02 Soft Grey arba 04 Soft Brown spalomis. Ir galiausiai, naudokite Dr.Hauschka Volume Mascara tušą.

Reg Model_am_StegNEU_5338_Presse1-280x3004. Akcentai

Ružą derinkite kartu su lūpdažiu. Būtinai atkreipkite dėmesį į plaukų spalvos toną ar tai šalta ar šilta spalva. Subalansuotos spalvos suteikia elegancijos. Žinokite, natūraliai atrodančiam makiažui ružas turi būti tik kaip užuomina, tai veidui suteiks švelnumo ir jaunatviškumo. Jeigu norite iš ties subtilios spalvos sumaišykite Dr.Hauschka 02 Natural Red ir 03 Blushing Rosé ružus su veido pudra ir lengvai patepkite skruostikaulius su šepetėliu.

5. Lūpos

Nenaudokite perdaug intensyvių spalvų lūpų dažų. Švelnesni tonai suteikia jaunatviškumo. Suteikite lūpoms kontūrus pirmiausia su pieštuku, tuomet tepkite lūpų dažus. Lūpų pieštukas išlaikys lūpų dažus ilgiau ir neleis subėgti jiems į raukšleles aplink lūpas.

Būkite graži ir laiminga, nes Jūs esate unikali!

You are here