Bioteka

DRH

Šešios Dr. Hauschka paslaptys, kurios padės atstatyti Jūsų odą!

1. Nenaudokite naktinio veido kremo. Jūsų oda Jums už tai padėkos.

Kol miegate, Jūsų oda aktyviai dirba regeneruodamasi, balansuodama sebumo išsiskyrimą bei šalindama nešvarumus. Reguliarus naktinio kremo naudojimas trukdo šiems natūraliems procesams ir ilgainiui oda vis mažiau ima dirbti pati. Odos tepimas drėkikliu 24 valandas per parą siunčia signalą riebalų liaukoms, kad šios nustotų tiekti drėgmę odai, dėl ko ši nuolat sausėja ir tampa priklausoma nuo drėkinančių priemonių, dėl kurių ji vizualiai atrodo „normali".

09HOLISTICPRODDr. Hauschka priemonių naudojimo režimas leidžia odai dirbti savo svarbų darbą naktį. Harmoningai ir sveikai odai prieš miegą nereikia nieko daugiau, kaip tik nuprausimo ir tonizavimo. Dr. Hauschka atstatomasis naktinis kondicionierius veidui yra vandens pagrindu sukurtas produktas, praturtintas rožių eteriniu aliejumi ir augaliniais ekstraktais, kurie skatina odos atsinaujinimą ir balansuoja sebumo gamybą. Naudokite šią priemonę 28 dienas, padėdami natūraliam odos atsinaujinimo ciklui ir skatindami odą tapti skaisčia ir subalansuota.

2. Nuo ko susirgai, tuo ir gydykis.

Nors atrodytų ganėtinai paradoksalu tepti aliejų ant riebaluotis linkusios odos, tačiau tai iš tiesų yra efektyviausias pasirinkimas. Oda žino ar ji yra pakankamai apsaugota, ji gamins daugiau riebalų, kuomet bus išsausėjusi ir mažiau, kai oda bus subalansuota. Sausinančios, muilo pagrindo priemonės palieka odą pažeidžiamą ir skatina riebalų liaukas išskirti dar daugiau riebalų. Dr. Hauschka
balansuojantis aliejus veidui
padengia odą lengvu lygiu apsauginiu sluoksniu, kurį sudaro gryni augaliniai aliejai ir ekstraktai, kurie ramina riebalinių liaukų veiklą, taip pat ir padeda odai užgydyti sudirgimus ir bėrimus.

Priešingu atveju Dr. Hauschka siūlo drėkinamąjį dieninį kremą – odos funkcijas aktyvinantį dieninį drėkiklį, kurio lengva ir greitai susigerianti formulė suteikia odai drėkinančią apsaugą. Jei sausą odą tepsime itin riebiais, sunkiais kremais ar aliejais, mes apgausime savo odą, kuri pamanys, jog ji gamina pernelyg daug savo pačios riebalų ir ilgainiui išliks tokia pat sausa. Drėkinamasis dieninis kremas yra pakankamai lengvas, kad riebalinės liaukos gautų signalą išskirti šiek tiek riebalų, tačiau suteikia ir užtenkamai odą puoselėjančios drėgmės, kad ši būtų apsaugota nuo išsausėjimo ir pažeidimų. Ilgainiui oda susibalansuos ir bus pajėgi pati save apsaugoti.

3. Nustokite šveisti — Jūsų oda nėra vonios grindys.

„Palaikykite švarą." Tai yra vienas iš pagrindinių žingsnių bet kokioje grožio puoselėjimo procedūroje. Visuotinai žinoma, jog nešvarumai sukelia uždegimus ir užkemša poras. Tačiau nėra plačiai suvokiama, kaip yra lengva pažeisti odą ją „perprausiant", šveičiant ar naudojant aršiai sausinančias priemones.

Mes tik norime pašalinti nešvarumų, riebalų perteklių ir makiažą, nesutrikdydami odos galimybių pačiai save apsiginti — odos paviršiuje esantis riebalų ir vandens balansas yra žinomas kaip rūgštinė plėvelė, kuri apsaugo odą nuo bakterijų ir drėgmės netekimo. Muilai ir šveitikliai gali nuplėšti nuo odos šią natūralią apsaugą, kas baigiasi tuo, jog oda išsausėja, sudirgsta ir atsiranda ankstyvo senėjimo žymių. Dr. Hauschka išskirtinis „spausk ir ridenk" odos valymo metodas su valomuoju kremu švelniai pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių, tuo tarpu ir apsaugodamas natūralias odos apsaugines funkcijas ir stimuliuodamas sveiką limfos tėkmę. Visa tai skatina sveiką, švytinčią ir švarią odą.treatment-Women Office1

Dr. Hauschka cleansing cream

4. Sudėtinės dalys yra labai svarbu... o ypač – kokybiškos sudėtinės dalys.

Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka savo svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurtas gryniausi ir efektyviausiai natūralus produktai odos priežiūrai.

Mes pasitikime išskirtinai tiktai sveikais, ekologiškais ir socialiai atsakingais mūsų kosmetikos sudėtinių dalių šaltiniais. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų gydomosiose Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Mūsų aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi mes esame pajėgūs palaikyti biodinamiškų ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdami jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.

BDIH-SealBDIH yra nacionalinė Vokietijos organizacija, vienijanti vaistų, maisto papildų ir kosmetikos gamintojus, kurių produktai atitinka vienus iš aukščiausių pasaulyje "Natūralumo standartus". Dr. Hauschka holistinės odos priežiūros priemones yra 100% BDIH sertifikuotos kaip natūralios ir mes didžiuojamės savo produktus galėdami paženklinti jų "Sertifikuotos natūralios kosmetikos" ženkleliu. Šis ženklas patvirtina pirkėjui, kad jo išsirinktas produktas yra grynas ir autentiškas bei atitinka šiuos standartus:

- Produkte naudojami ekologiški ir biodinamiai augaliniai ingredientai

- Metodai, kuriais išgaunamos sudėtinės dalys, nekenkia aplinkai

- Neatliekami bandymai su gyvūnais

- Taikoma socialiai atsakingo verslo praktika

 

5. Jūsų oda yra protinga.

Tikrai protingesnė nei daugelis teigia, čia faktas. Mūsų oda turi nuostabų sugebėjimą pati balansuotis ir gydyti save, atsižvelgiant į pokyčius, sukeliamus išorinės aplinkos ir mūsų vidinės būsenos. Jai tereikia truputį padėti, saugoti nuo itin kenkiančių išorinių elementų, bei paskatinti, kai ji išsibalansuoja nuo ligos ar streso. Raktas į sėkmę – Jūsų odos natūralių savęs gydymosi procesų skatinimas ir stiprinimas. Vietoje to, kad slopintų simptomus ar kištųsi į natūralius odos ritmus, Dr. Hauschka odos priežiūros priemonės gerbia odą, paskatindamos jos grįžimą į subalansuotą būvį.

Dr. Hauschka odos priežiūros priemonės remiasi šitmečių patirtimi, žinančia, kaip gydyti žolelėmis, bei tradiciniais moderniais farmaciniais procesais, kas leidžia sukurti švelnius ir tuo pačiu efektyvius natūralius odos priežiūros produktus, kurie holistiškai veikia odą ir skatina ją grįžti į savo natūralų savarankišką būvį. Dr. Hauschka žino, kad Jūsų oda yra protinga, ir gerbia jos sugebėjimus reguliuotis, apsaugoti save ir pačiai atsinaujinti. Dr. Hauschka požiūris į odos priežiūrą baigiasi nepaneigiamu odos švytėjimu ir ilgai besitęsiančiu tikru grožiu.

6. Ritmas yra raktas į... sveikatą ir gyvybingumą.

09SPRINGKuo ritmas susijęs su odos priežiūra? Šis klausimas veda į Dr. Hauschka odos priežiūros priemonių kūrybos pradžią.09WINTER

"Kas yra gyvenimas?"Praėjusio amžiaus 2 dešimtmetyje Dr. Rudolfas Hauschka paklausė savo mokytojo Rudolfo Šteinerio šio nesibagiančio klausimo.

Šis apgaulingai paprastas atsakymas buvo įkvėpimas, besislepiantis už Dr. Hauschka darbo. Kai jis stebėjo pasaulį, atkreipė dėmesį į tai, jog gyvenimas įgauna savo formą per gamtos ritmus. Pavyzdžiui jis pastebėjo būdą, kaip augalų gyvybingumas slūgsta ir pasiduoda tekančio laiko ritmui, gyvybinę jėgą, kuri kyla ir krinta kartu su ritminiais saulės ir mėnulio judesiais. Jis pamatė, kad gamtos ritmai veikia visus gyvus dalykus ir suprato, jog gyvenimas pats savaime buvo nuolatinėje ritmiškoje tėkmėje. Jis įsivaizdavo metodus, kuriais pasitelkus gamtos ritmus būtų galima transformuoti gyvybinę augalų energiją į substancijas, kurias būtų galima vartoti kaip gydomuos vaistus, nenaudojant alkoholio ar sintetinių konservantų. Šis „ritminis procesas" tapo jo pagrindu jo gydomiuosiuose preparatuose, o vėliau ir Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse."Ritmų studijavimas," Šteineris atsakė, "Ritmas neša gyvenimą."

Hauschka kolegė ir pirmoji kosmetologė Elisabeth Sigmund taip pat pastebėjo ir mūsų odos natūralių ritmų svarbą. Ji atkreipė dėmesį į 28 dienų ciklą, per kurį oda nuolat atsinaujina ir balansuoja save, bei pamatė sąsają tarp šio ritmo bei ritminių mėnulio ciklų. Į jos unikalius odos priežiūros metodus įėjo ritmiškas, gydantis prisilietimas, stimuliuojantis limfos tėkmę ir stiprinantis sveikatą. Išskirtinis Dr. Hauschka "spausk ir ridenk" prausimosi metodas yra ritmiško režimo pavyzdys, kuris gerina odos būklę švelniai pašalindamas nešvarumus ir riebalų perteklių, tuo pat metu stimuliuojantis limfos tėkmę nepažeisdamas apsauginio odos barjero. Kartu su Hauschka ji sukūrė terapinius preparatus, kurie skatina natūralias, ritmiškas odos funkcijas.

Ritmas yra vienas iš esminių principų mūsų darbe gaminant Dr. Hauschka odos priežiūros priemones. Sveiki ritmai kuria harmonijos būvį, skatindami grįžti į sveiką ir švytintį grožį. Nuo mūsų biodinaminių auginimo ir derliaus nuėmimo metodų iki mūsų unikalių apdorojimo metodų, produktų ir ypatingų procedūrų, ritmas išlieka raktu.

Mes skatiname žmones prisijungti prie jų vidinių ir išorinių ritmų, pastatyti sveikus savo gyvenimo pamatus ir, žinoma, rūpintis savo oda kasdieniu holistiniu rėžimu. Šteinerio žodžiai mus įkvepia iki šiol. „Ritmas neša gyvenimą", iš tiesų; atpažindami ir gerbdami savo ritmus mes galime išmokti išgydyti, atstatyti save ir sugrąžinti save į galutinį geros savijautos būvį.

You are here