Bioteka

DRH

Amžina jaunystė ar užsitęsusi paauglystė?

Dr.Hau cleansing1

Kartą gyveno maža mergaitė vardu Saulė. Ji mėgdavo pūstas sukneles, cukraus vatą ir mamos aukštakulnius. Vieną dieną Saulė užaugo ir besistaipydama prieš veidrodį pamatė negražų ir jos visai nepuošiantį spuogą ant nosies galiuko. Kitą dieną nenaudėlių atsirado dar daugiau – jie tarsi tyčiodamiesi nuklojo žavios mergaitės veidą ir trukdė jai džiaugtis gyvenimu.

Šią vasarą sutikta klasiokė Saulė – tai maža mergaitė, kuri virto gražia moterimi, turinčia netobulą ir ją į neviltį varančią veido odą. Mes visos priartėjome prie 30 gimtadienio slenksčio, ir Saulė ne išimtis. Lapkritį jos laukia svarbus gyvenimo įvykis – jubiliejus. Rugpjūtį ji man guodėsi, kad trokšta atrodyti nepriekaištingai, o veidas kaip tyčia nuklotas spuogais ir inkštirais. Mitybą ji sureguliavo, pradėjo sportuoti, tačiau būklė negerėja. Ji priversta kasdien slėpti dar jauną savo odą po storu pudros sluoksniu...

Aknės atsiradimas dažniausiai susijęs su hormonų sutrikimais. Neišvaizdūs juodus taškelius ir pūlingi spuogeliai taip pat gali atsirasti dėl virškinamojo trakto sutrikimų ir nepalankių aplinkos sąlygų. Spuogai ir įvairūs bėrimai atsiranda tuomet, kai poros užsikemša odai išskiriant per daug riebalų ir kaupiantis negyvos odos ląstelėms. Inkštirai – tai ne kas kita kaip atviros orui odos poros. Oksidacija paverčia juos juodais taškeliais, o po jais susiformuoja spuogai. Labai dažnai tenka kovoti su spuogais, į kuriuos yra patekusi infekcija. Propionibacterium acnes – tai natūraliai egzistuojanti riebalų liaukose bakterija, kuri sukelia uždegimus užsikimšus poroms. Kuomet mes spaudžiame ar krapštome spuogus, situacija pablogėja – bakterija pradeda daugintis ir sukelia stiprų odos uždegimą.

Netinkamai parinktos odos priežiūros priemonės gali dar labiau pabloginti situaciją. Riebi oda dažniausiai būna itin jautri. Agresyvūs šveitikliai ir prausikliai pašalina riebalų perteklių, dažnai palikdami odą be apsauginio sluoksnio, tad ji pradeda dar labiau riebaluotis ir plonėti.

Ar yra išeitis? Ką pasirinko odos priežiūrai Saulė, kai iki svarbios datos buvo likę vos keli mėnesiai? Ar jai pavyko susigrąžinti skaisčią ir švytinčią odą? Laimei Saulė atrado Dr.Hauschka odos priežiūros sistemą, kuri radikaliai skyrėsi nuo moters naudojamų veido priežiūros priemonių. Pasirodo:

1. Nakčiai odai, o ypač nešvariai, nereikia jokių riebių kremų

2. Odos negalima šveisti – o Saulė juk taip mėgo veido šveitiklius ir naudojo juos kone kas antrą dieną

3. Dienai reikia naudoti balansuojamąjį aliejų – čia tai bent! Riebiai odai reikia riebalo? Pasirodo taip – šitaip oda mažiau riebaluojasi ir išnyksta spuogai

4. Spuogelius galima tobulai užmaskuoti ir tuo pačiu metu gydyti – Dr.Hauschka turi tokią stebuklingą priemonę – pieštuką.

5. Labiausiai patikusi ir viena pirmųjų įsigytų – tai Intensyvios priežiūros purškiamoji priemonė. Saulė buvo įsitikinusi, kad jai reikia kažko daugiau, nei įprastinė kasdienė priežiūra. Ir ji neklydo – 28 dienų gydomasis kursas sugrąžino moteriai sveiką ir švytinčią odą.

Neseniai kavinėje gurkšnojome arbatą, o Saulė džiaugsmingai pasakojo apie išgražėjusią veido odą. Tiesą pasakius, akivaizdžiai matėsi pagerėjimas – spuogeliai išnyko, poros susitraukė. Makiažas buvo minimalus, nes nebuvo, ką slėpti!

Dr.Hauschka odos priežiūros produktai padeda atstatyti odos pusiausvyrą. Idealiai subalansuota priežiūros sistema pagrįsta odos funkcijų ir ritmų suvokimo principu. Ko gi reikia Jūsų Mixing-Cleansing-Clay-Mask Pressodai?

Valymas

Odą reikėtų nuvalyti du kartus per dieną: rytinis prausimasis pašalina per naktį susikaupusias negyvas odos ląsteles, o vakare – išlaisvina odą nuo riebalų, nešvarumų ir makiažo.

Derėtų pradėti odos valymą šiltais ir vėsiais kompresais. Frotinį rankšluostėlį suvilgykite šiltu vandeniu, išgręžkite ir užlašinkite lašelį Dr.Hauschka Skaistinamosios šalavijų vonios esencijos. Uždėkite kompresą ant veido kelioms minutėms ir ramiai kvėpuokite. Šiluma atpalaiduoja veido odos poras, suminkština nešvarumus ir leidžia lengvai pasiekti gilų valomąjį efektą. Po kompreso nuprauskite veidą šiltu vandeniu ir uždėkite vėsų kompresą kelioms sekundėms. Toks šilumos-vėsos efektas priverčia poras aktyviai funkcionuoti ir paruošia odą valymui.

Dr.Hauschka Valomasis kremas užtikrina gilų, tačiau itin švelnų odos valymą. Jis pagamintas iš maltų migdolų, medetkų, perluočių, hamamelio ir ramunėlių ekstraktų. Valomasis kremas nepažeidžia apsauginio odos sluoksnio ir palieka odą prisotintą drėgmės.

Antras svarbus žingsnis yra:

Tonizavimas

Probleminei odai siūloma naudoti Dr.Hauschka Skaistinamąjį veido toniką. Tai yra ideali pagrindinės odos priežiūros priemonė. Toniko komponentai – perluočiai, medetkos ir nasturtos – reguliuoja pernelyg intensyvią riebalų gamybą ir turi priešuždegiminį poveikį. Šis kokybiškų vaistažolių derinys reguliuoja ir balansuoja odos aktyvumą. Ryte ir vakare užpurkškite Skaistinamojo veido toniko ant nupraustos odos ir pirštų galiukais lengvai įspauskite.

Dieninė priežiūra – apsauga ir drėkinimas

Skaistinamasis dieninis aliejus – itin veiksminga riebios ir probleminės odos priežiūra. Nuolat naudodami šį aliejų pastebėsite, jog yra sumažėjusi riebalų sekrecija - taip puoselėjamas odos natūralus grožis. Sudėtiniai komponentai su morkomis, migdolų aliejumi, medetkomis ir indiniu nimbamedžiu pasižymi reguliuojamuoju ir priešuždegiminiu poveikiu. Vertingi aliejų ekstraktai padeda odai stabilizuoti riebalų sekreciją ir sutraukia poras.

Papildoma odos priežiūra

Atstatomasis naktinis kondicionierius padeda odai kvėpuoti ir ją stimuliuoja. Kondicionieriaus komponentų derinys iš dygiųjų slyvų, lelijų ir sidabro skatina regeneraciją. Riebi, nešvari oda pradeda gaminti ir kaupti mažiau riebalų, sumažėja pernelyg intensyvus negyvųjų ląstelių susidarymas. Sudėtyje esančios vaistinės žolelės „primena" (kabučių nereiktų, manau) odai natūralius atsinaujinimo procesus.

Maskuojamasis gydomasis pieštukas dengia ir gydo odos trūkumus. Tai pasiteisinusi veiksminga priemonė, slepianti odos trūkumus ir raminanti sudirgusią odą. Šioje priemonėje yra antibakterinių arbatmedžio ir manukos aliejų, perluočių, medetkų ir tapijokos krakmolo, kuris odai suteikia matinį atspalvį. Maskuojamasis gydomasis pieštukas – produktas su gydomosiomis vaistažolių ekstraktų ir drėkinamosiomis vertingų aliejų ir vaško savybėmis.

 

acne

1-2 kartus per savaitę atlikite gilų odos valymą:

Skaistinamoji garų vonelė veidui paruošia odą giliam valymui. Ji veikia maloniai bei skatina sveiką odos medžiagų apykaitą. Komponentų derinys iš saulučių, nasturtų ir dygiųjų slyvų stimuliuoja odos kraujotaką, naikina inkštirus ir mažina odos nelygumus.

Kuomet odos poros yra atsivėrusios po garinimo, naudokite Valomąją molio kaukę - puikią intensyvaus nešvarios ir riebios odos su išsiplėtusiomis poromis valymo priemonę. Joje esančios nasturtos ir dygiosios slyvos ištraukia nešvarumus ir aktyviai palaiko odos pusiausvyrą. Sumažėja inkštirų, dingsta raudonis, o sudirgusi oda nurimsta.

Gaivinamoji kaukė pagyvina veido odos spalvą. Puikiai tinka nešvariai odai su didelėmis poromis. Komponentų derinys iš svarainių, vaistažolių, perluočių ir ramunėlių stimuliuoja natūralų odos aktyvumą ir padeda jai išlaikyti drėgmę. Sudėtyje esantys aukštos kokybės augaliniai simondsijų, abrikosų branduolių ir kviečių gemalų aliejai valo ir užtikrina puikią odos išvaizdą.

Kelis kartus per metus naudokite Intensyvios priežiūros priemones, skirtas specialiai paauglių arba suaugusiųjų probleminės odos gydymui.

Skaistinamoji intensyvios priežiūros priemonė (iki 25 m. amžiaus) - tai veiksminga paauglių odos priežiūros priemonė nuo spuogų ir uždegimo. Jos komponentų junginys su brangakmeniu rodokrositu, sidabru, saulutėmis, nasturtomis, natūralia geoterminių gręžinių druska ir hamamelių vandeniu greitai sumažina nešvarumus ir subalansuoja odą.

Skaistinamoji intensyvios priežiūros priemonė (nuo 25 m. amžiaus) - tai veiksmingas intensyviosios priežiūros produktas riebios, į uždegimą linkusios suaugusiųjų odos priežiūrai. Jos komponentų derinys su brangakmeniu peridotu, trūkažole, daugiamečiu laiškeniu, natūralia terminių gręžinių druska ir hamamelių vandeniu subalansuoja odą. Skaistinamoji intensyviosios priežiūros priemonė po 25 metų stiprina suaugusiųjų odą ir padeda jai atgauti švarų odos su susitraukusiomis poromis atspalvį.

Būkite gražios ir sveikos su Dr.Hauschka!

You are here