Bioteka

DRH

Odos priežiūros ritualai šaltėjant orams

www ruduo

Ar jau turite kailinukus žiemai? O savo odai? Profesionalios Dr. Hauschka kosmetologės Rūtos patarimai, kaip saugoti atviriausias ir labiausiai pažeidžiamas kūno dalis - veidą, lūpas, rankas. 

Atšalus orams daugėja klienčių, kurios skundžiasi odos šerpetojimu, pasausėjimu, paraudimu, tempimu. Kai namuose įjungtas centrinis šildymas, o lauke vėsu - labiausiai kenčia veido odos kapiliarai. Jie nespėja prisitaikyti prie greitų temperatūros pokyčių ir dažniausia mes tai jaučiame kaip paraudimą, perštėjimą, dirglumą. Kaip kūną apvelkame šiltais drabužiais, taip ir veido odai reikia "kailinukų".

Rose Day_Cream_F-GB_OfficeRyte nuvalykite odą, kaip įprastai (jei naudojate kokybišką naturalią kosmetiką, tai veido priežiūra yra panaši ištisus metus: svarbu įsiklausyti ir pajausti, ko trūksta, ar galbūt per daug, jūsų odai) - pieneliu ar valomuoju kremu, naudokite toniką, o drėkinamąjį kremą pakeiskite maitinamuoju. Jei jūsų drėkinamasis kremas turi pakankamai riebalo, tai nekeiskite jo. Puikiai tiks Dr. Hauschka svarainių kremas, kremas suteikiantis atspalvį, taip pat visų mylimas rožių kremas. Nepamirškite, kad sausėja visų tipų odos: tiek mišri, tiek ir riebi. Šių tipų odos kremas gali būti drėkinamasis, bet naudokite kreminę pudrą ant viršaus, kuri tarnaus kaip papildoma apsauga, o kartu ir pagyvins veido spalvą. Jei dienos bėgyje veidas blizga - nusausinkite jį kompaktine pudra. Kuo "šiltesni" bus jūsų odos "kailinukai", tuo gražiau ir sveikiau oda atrodys ir jausis.

 

Šaltuoju sezonu nereikėtų prausti odos labai šaltu ar karštu vandeniu. Tai prisideda prie odos sausėjimo. Odą prauskite praturtintais aliejaus valikliais: tai valikliai, kuriuos nuplovus vandeniu nėra tempimo jausmo, jie nepažeidžia veido apsauginės plėvelės, nes jų sudėtyje yra įvairių aliejų. Tiks valomasis Dr.Hauschka pienelis, kurį galite naudoti, kaip prausiklį, jei jūsų oda riebi ar mišri. Dr.Hauschka valomasis kremas puikiai tiks visų odų tipams. Valiklius nuplaukite šiltu vandeniu ir nepamirškit palepinkite odos drėkinamosiomis kaukėmis.

GB Akut_Lippenpflege_Labimint_Tube_4995_Office

Ar žinote, kad atšalus orams vaistinėse ir kosmetikos prekių parduotuvėse rankų kremų ir lūpų balzamų pardavimai gerokai šokteli?

Lūpų oda sausėja labiau nei veido, nes nesugeba sulaikyti drėgmės. Naudokite riebesnius lūpų dažus, arba prieš juos pamaitinkite lūpas matiniu balzamu. Tai padės sulaikyti drėgmę. Vakare patepkite lūpas medumi - tai pasitarnaus kaip naturali kaukė. O lūpų kraujotaką pagerinsite masažuodamos jas dantų šepetėliu, valydamosi dantis.

Saugokite savo rankas - jos išduoda mūsų amžių. Rankų oda sensta sparčiausiai, todėl svarbu rankas saugoti, kad jos atrodytų sveikai. Po kiekvieno rankų plovimo naudokite rankų kremą. Pasigaminkite tarkuotos bulvės kaukę rankoms. Beje, bulvių tarkis yra viena iš sudedamųjų Dr.Hauschka rankų kremo dalių. Palepinkite savo rankas karšta vonele - įpilkite Dr.Hauschka vonios esensijos ir pasinerkite į stebuklingą aromaterapijos pasaulį. Rinkitės iš keturių kvapų: levanda - nuramins ir subalansuos, migdolas - gražins pasitikėjimą savimi, citrinžolė - įkvėps, suteiks energijos, rožė - atgaivins jausmus. Geros emocijos žiemos sezonu yra pagrindinis vaistas jūsų grožiui ir jaunystei. Žinoma, nepamirškite pirštinių, kai esate lauke :)

Handeinreibung OfficeAlmond Soothing_Bath_Essence_100ml_bottle_USA_Press

Jaukių žiemos vakarų!

Draugiški linkėjimai,

kosmetologė Rūta

You are here