Bioteka

DRH

Dr.Hauschka grožio procedūros – pamirštas kelias į save

drH proceduros_cover

Ar žinojote, jog ir Lietuvoje galite pasilepinti grožio procedūromis, kurias atlieka specialiai atestuota ir apmokyta dirbti su profesionalia Dr.Hauschka kosmetika, kosmetologė?

Kosmetologė Rūta Sinkevičienė yra pirmoji ir kol kas vienintelė Lietuvoje grožio meistrė, baigusi klasikinės Dr.Hauschka veido ir kūno priežiūros kursus, išlaikiusi egzaminą bei gavusi sertifikatą, leidžiantį dirbti su šia kosmetika. Visame pasaulyje tokių specialistų yra itin nedaug, tad žinios ir gebėjimas tinkamai naudoti Dr.Hauschka kosmetiką suteikia kosmetologei galimybę lepinti moteris ir vyrus nuo galvos iki kojų, atskleidžiant tikrąją natūralios holistinės priežiūros galią.

Rudolfas Hauschka ir Elisabeth Sigmund sukūrė išties legendinę kosmetiką, kuri remiasi antroposofijos ir natūralios medicinos žiniomis. Kosmetologė E.Sigmund buvo pirmoji, padėjusi pagrindą grožio procedūrų, naudojant Dr.Hauschka kosmetiką, atlikimui. Nuo to laiko jau 40 metų vyrai ir moterys visame pasaulyje turi galimybę mėgautis pačios gamtos sukurtomis ir žmogaus patobulintomis grožio ir sveikatos procedūromis, kurios ne tik gražina odą, bet ir atstato vidinę ramybę ir pusiausvyrą.

Kaip tai veikia?

Unikali odos priežiūra išjudina ir priverčia dirbti bei funkcionuoti žmogaus odos vidines jėgas, padovanotas gamtos. Natūralios ir sveikos odos funkcijos gali būti susilpnėjusios dėl daugelio priežasčių: nepalankių aplinkos sąlygų (saulė, vėjas, šaltis), streso, netinkamos mitybos. Dr. Hauschka kosmetika sukurta ne tam, kad viską atliktų už odą, šiai „nuobodžiaujant", o priešingai – sustiprintų odos įgimtus natūralius procesus (valymąsi, atsistatymą, drėgmės užtikrinimą) ir „pažadintų" odos ląsteles aktyviam darbui.

Holistinių grožio procedūrų metu harmoningai stimuliuojamas limfos tekėjimas. Jūsų kūnui suteikiami impulsai, skatinantys regeneracijos procesus, o taip pat atstatomas 

Dr.Hauschka Behandlungsliege_2643_Internetodos funkcijų ritmas. Procedūra apima visą žmogaus kūną ir teigiamai nuteikia mintis. Pasitelkiamos priemonės yra visiškai natūralios ir pagamintos ypatingu tik Dr. Hauschka 

naudojamu būdu (pagal gamtos ir vidinius žmogaus ritmus). Natūralių aromatų (eterinių aliejų) pagalba yra sukuriama ypatinga atmosfera.

Kad ir kokią procedūrą pasirinktumėte, pajusite gilų atsipalaidavimą. Išsijungs vidinis „kompiuteris" ir liks tik pojūčiai. Rezultatas išties stebina: Jūs ne tik pailsite, būnate žvalus (-i), bet ir džiaugiatės švytinčia oda ir šypsniais akyse.

Kosmetologė Rūta Sinkevičienė rekomenduoja Dr.Hauschka grožio procedūras vyrams ir moterims. Tiems žmonėms, kurie pavargo nuo sintetinių priedų, vitaminų, dažiklių ir kvapų ir išsiilgo gamtos. Tiems, kurie neišbrenda iš ligų maratono, nuolat patiria stresą, nesugeba atsipalaiduoti, kuriems stinga vidinės harmonijos ir pilnatvės jausmo. Tiems, kuries per skubėjimą, rūpinimąsi vaikais, namais ir uždarbiu prarado ryšį su savimi.

Stabtelėkite, įsimylėkite save iš naujo, įsiklausykite į tai, ką sako jūsų kūnas. Atgimkite kartu su gamta!

Galite rinktis vieną iš 6 procedūrų:

KLASIKINĖ PROCEDŪRA „Dr. Hauschka magija". 

Pradžioje atpalaiduojame kojas specialiai paruoštoje vonelėje. Sušyla rankų ir kojų raumenys. Lengvas galvos masažas padeda pamiršti visus rūpesčius. Nuvalomas makiažas, oda paruošiama gilesniam valymui: veido garinimas, valomoji kaukė, inkštirų pašalinimas, limfos stimuliavimas, drėkinamoji ar maitinamoji kaukė. Toliau masažuojama iškirptės ir kaklo sritis, uždedamas šiltas kompresas pečių juostai ir kaklui. Pabaigoje veido oda palepinama grožio ampule ir tinkamu kremu.

GAIVINAMOJI PROCEDŪRA "Karališka lelija".  

Pradžioje atpalaiduojame kojas specialiai paruoštoje vonelėje. Atliekamas galvos ir pečių juostos masažas. Nuvalomas makiažas, oda paruošiama gilesniam valymui: veido garinimas, valomoji kaukė. Limfos tekėjimas stimuliuojamas specialiai šepetėliais, veido oda lepinama gaivinamąja kauke. Iškirptės sritis limfos stimuliacija, gaivinanti kaukė veidui. Toliau masažuojama iškirptės ir kaklo sritis, naudojant stangrinamąjį citrinų-citrinžolės aliejų, uždedamas šiltas kompresas pečių juostai ir kaklui. Pabaigoje veido oda palepinama grožio ampule ir tinkamu kremu.

ATPALAIDUOJAMOJI PROCEDŪRA „Levandų pieva". 

Pradžioje atpalaiduojame kojas specialiai paruoštoje vonelėje. Sušyla rankų ir kojų raumenys. Lengvas galvos masažas padeda pamiršti visus rūpesčius. Nuvalomas makiažas, limfos tekėjimas stimuliuojamas specialiai šepetėliais, veido oda lepinama gaivinamąja arba maitinamąja kauke Toliau masažuojama iškirptės ir kaklo sritis, naudojant atpalaiduojamąjį levandų-sandalmedžio aliejų, uždedamas šiltas kompresas pečių juostai ir kaklui. Pabaigoje veido oda palepinama grožio ampule ir tinkamu kremu.

PROCEDŪRA „VALANDA TIK MAN". 

Pradžioje atliekamas galvos ir pečių juostos masažas, kuris padeda pamiršti visus rūpesčius. Nuvalomas makiažas, oda palepinama specialia ampule arba toniku, limfos tekėjimas stimuliuojamas specialiai šepetėliais. Toliau pagal poreikį veido kaukė, tinkanti Jūsų odai. Masažuojama iškirptės ir kaklo sritis, uždedamas karštas pečių juostos ir kaklo kompresas. Pabaigoje veido oda palepinama tinkamu kremu.Lymphstimulation 2629_Internet

PROCEDŪRA „ŠVARI ODA". 

Pradžioje atliekamas galvos masažas. Nuvalomas makiažas, oda paruošiama gilesniam valymui: veido garinimas, valomoji kaukė, inkštirų pašalinimas, limfos stimuliavimas, raminamoji kaukė. Pabaigoje veido oda palepinama grožio ampule ir tinkamu kremu.

SPECIALI PROCEDŪRA LABAI UŽTERŠTAI IR PROBLEMINEI ODAI.

Pradžioje atliekamas galvos masažas, Nuvalomas makiažas, oda paruošiama gilesniam valymui: veido garinimas, valomoji kaukė, inkštirų pašalinimas, raminamoji kaukė. Masažuojama iškirptės ir kaklo sritis, uždedamas karštas pečių juostos ir kaklo kompresas. Pabaigoje veido oda palepinama grožio ampule bei tinkamu kremu.

Linkėjimai,

kosmetologė Rūta

You are here