Bioteka

DRH

Rožių prabanga

Dh rozes_naujas

Populiariausias Dr.Hauschka kremas – be abejo Rožių dieninis kremas, netrukus švęsiantis savo 50 metų jubiliejų ir spėjęs užkariauti pasaulį. Įžymybės ir paprasti žmonės įsimyli šį kremą, vos jį pamėginę. Rožių dieninis kremas yra tikra žvaigždė, kurios žavesys su metais neišblunka. Šiemet kremo sudėtis buvo dar labiau praturtinta...rožėmis!

"Šis produktas yra natūralus ir priverčia mane jausti, kad iš tiesų lepinu savo odą," teigia Jennifer Lopez. Žymi aktorė ir dainininkė JAV realybės šou „Watch What Happens: Live" metu atviravo, kad ji naudoja šį klasika tapusį Dr.Hauschka produktą jau daug metų. Tačiau J.Lo tikrai nėra vienintelė Holivudo žvaigždė, besimėgaujanti Rožių dieninio kremo privalumais. Štai Julia Roberts negali atsidžiaugti raminamuoju kremo poveikiu. Pasak aktorės, jis vienintelis gelbsti jos jautrią odą, kuri yra alinama nuolatinio grimo ir nuovargio. Rožių dieninį kremą taip pat naudoja Cate Blanchett, Jessica Alba, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Madonna, Jade Jaggeris, Kate Moss, Jerry Hall ir Helena Christensen.

Profesionalų pripažinimas

Rožių dieninis kremas yra gaminamas nuo 1967 m. – nuo pat Dr.Hauschka kosmetikos gimimo pradžios – ir visuomet buvo garbinamas mados, fotografijos, kino ir teatro pasaulio atstovų. Makiažo meistras Gucci Westman, kuris dirba su Natalie Portman, Drew Barrymore ir Gwyneth Paltrow, parengia šių moterų odą makiažui, naudodamas rožių kremą. Žymi stilistė Rachel Zoe, kurios klientų tarpe tokios garsenybės kaip Cameron Diaz, Jennifer Garner, Kate Hudson ir Anne Hathaway, atvirai pasakoja savo internetinėje svetainėje: „Vienas neseniai atrastų ir favoritu tapusiu kosmetinių produktų – Dr.Hauschka Rožių dieninis kremas. Patikėkite manimi... Šis prabangus žiedais kvepiantis kremas išgelbės Jus ateinančią žiemą. Įprastai aš esu pamišusi dėl nuolatinio veido odos tepimo losjonais ir kremais visą dieną. Su šiuo kremu yra kitaip – užsitepu jo ryte ir mėgaujuosi minkšta oda ištisas valandas. Tepkite odą kremu prieš makiažą ir vakare prieš miegą. Dr.Hauschka kremas padės makiažui ilgiau išsilaikyti ant odos ir saugos odą nuo sudirgimų." 

jlo rose

Kupinas stebuklų

Rožių dieninis kremas geba išties daug: jis maitina, saugo, stiprina, minkština, ramina, atgaivina, atstato, drėkina, lygina odos struktūrą ir padeda išlaikyti sveiką riebalų-drėgmės pusiausvyrą, pažadina vidines odos galias ir siunčia jai harmoningus impulsus. Tik rožėms būdingas toks visa apimantis rūpestis oda – šios gėlės vienu metu gali būti ir gležnos, ir stiprios. Malonus odai ir daugybę funkcijų suderinantis rožių kremas tinka beveik visų tipų odai: normaliai, sausai ir jautriai, greitai sudirgstančiai ir raustančiai, linkusiai į kuperozę.

WALA gamyklos tyrimų laboratorijos komanda nusprendė pagerinti laiko patikrinta kremo formulę, pritaikydama naujausių tyrimų rezultatus. Tai dar vienas žingsnis tobulumo link.

Protinga sudėtis

„Dar daugiau rožių" – šitaip galima apibūdinti pakeistą Dr.Hauschka Rožių dieninio kremo formulę. Nuo šiol kremo sudėtyje yra daugiau vertingiausio rožės ingrediento – eterinio Damasko rožės aliejaus. Vienam aliejaus kilogramui pagaminti reikalingos 3-4 rožių žiedlapių tonos, o tai kainuoja net 7000 eurų! Eterinio rožių aliejaus sudėtis pranoksta visų kitų eterinių aliejų sudėtį: jame yra netgi 400 skirtingi komponentai. WALA įsigyja rožių aliejų, vadovaudamasi sąžiningos prekybos principais, iš savo partnerių Etiopijoje, Irane, Afganistane, Turkijoje ir Bulgarijoje. Visiškai nauji Rožių dieninio kremo ingredientai – tai raminamasis ir uždegimus slopinantis Rožių vanduo ir karnaubo vaškas, suteikiantis odai dar didesnę apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Be to, kremo sudėtyje yra daugiau erškėtuogių, rožių žiedlapių ekstraktų ir rožių vaško, kuriuos papildo rožių vanduo, vaistinės svilarožės, jonažolės, bičių vaškas, sviestmedis, žemės riešutų ir avokado aliejai.

Verta paminėti, kad be kremo sudėties svarbos, didelį vaidmenį atlieka ir ingredientų pasirinkimo ir paruošimo technologijos. Būsime sąžiningi – šioje srityje Dr.Hauschka išties nėra lygių. Kokias sudedamąsias kosmetikos dalis pasirinkti ir kaip jas paruošti, kad jie palaikytų natūralius odos ritmus ir veiktų holistiškai? Jūs negalite atskirti savo veido ir proto nuo savo kūno, o savo kūno – nuo jį supančios aplinkos. Koks yra teisingas santykis tarp augalinių ekstraktų, eterinių aliejų, vaškų, augalinių aliejų ir natūralių emulsiklių, konservantų ir aromatinių medžiagų? Kaip auginamos, renkamos ir apdorojamos žaliavos? Iš kur Dr.Hauschka ima šias žaliavas? Kaip funkcionuoja žmogaus odos ir organizmo ritmai? Apie visa tai pagalvojama gaminant kremą. Ir lygiai taip pat svarbu yra tai, kaip jis gaminamas.

Rosa Damascena_-_Damaszener_Rose_Pre2

Dangiškas kremas

Rožė – tai Dr.Hauschka širdis. Šis augalas buvo pasirinktas neatsitiktinai – būtent rožė padėjo WALA įkūrėjui Dr.Rudolfui Hauschka išrasti unikalų gamybos metodą dar 3-jame dešimtmetyje. Šis ypatingas metodas vis dar naudojamas: radikaliai priešingi gamtos ritmai – šiluma/šaltis, tamsa/šviesa, judėjimas/ramybė – padeda palaikyti augalų galią jų augimvietėse, o taip pat ją išsaugoti pagamintose odos priežiūros priemonėse nenaudojant konservantų. Rožių dieninis kremas ne išimtis – jis gaminamas pačiu tikriausiu ritminiu būdu.

Rožių kremą geriausiai apibūdina jo kūrėjų, antai kosmetologės ir Dr.Hauschka „motinos" Elisabeth Sigmund žodžiai. Ši spalvinga asmenybė ir žavi dama gimė Vienoje, vėliau persikraustė į Stokholmą, kur atidarė grožio saloną, ir galiausiai apsistojo Eckwäldene, kur buvo įkurta WALA gamykla. Šiame mažame kaimelyje ji praleido visą savo likusį gyvenimą ir ramiai iškeliavo anapilin per praėjusias Kalėdas, sulaukusi garbingo 99 metų amžiaus. Jos revoliucinė idėja, kurios esmė – leisti odai pačiai atsistatyti ir tik palaikyti jos vidinius ritmus – glūdi kiekvieno Dr.Hauschka produkto receptūroje.

Ji prisimena: „Rožių dieninio kremo recepto pagrindas – mano močiutės naudotas ir mylėtas grietinėlės konsistencijos Crème Céleste. Ji pati sukūrė kremo receptūrą, o jos farmacininkas kiekvieną kartą produktą šviežiai pagamindavo. Šiame veido kreme derėjo alyvuogių aliejus, bičių vaškas, eterinis rožių aliejus ir rožių vanduo. Kuomet pirmą kartą susidomėjau kosmetika, mano močiutė davė man recepto, kurį ji atsivežė iš savo gimtojo Moravijos regiono, kopiją. Nepaisant to, kad dėl II Pasaulinio karo suirutės man teko kelis kartus keisti namus, aš išsaugojau šį receptą – mano mažytį lobį. Jau gyvendama Stokholme aš jį šiek tiek patobulinau, pridėdama jonažolių ir drėkinamųjų savybių turinčių erškėtuogių šaknų sulčių. Visas sudedamąsias dalis man parūpindavo pažįstamas sodininkas, o sultis išsispausdavau pati. Iki šiol dievinu šį dangišką kremą."

You are here