Bioteka

DRH

Tai ne antra oda – tai mano oda

DH make_up_cover

Dr.Hauschka makiažo pagrindas - rūpestinga natūrali priežiūra ir gyvybingumas.

Mes tikimės be galo daug iš paprasto makiažo pagrindo – jis turi ne tik paslėpti odos trūkumus, suteikti veidui tobulą išvaizdą ir atgaivinti odos spalvą, bet tuo pačiu nepavirsti nenatūraliai atrodančia kauke. Norime jausti jo šilkinį prisilietimą ant savo odos, užuosti malonų aromatą.

Dar būtų gerai, kad jis rūpintųsi oda, ją drėkintų ir maitintų. Be to, makiažo pagrindą turi būti paprasta užsitepti ir nuostabu, jeigu visą dieną jis išsilaiko ant odos ir nesubėga į raukšles. Šitiek reikalavimų vienai kosmetikos priemonei! Dr.Hauschka Makiažo pagrindas pateisina visus Jūsų lūkesčius. Tai vienintelis kosmetikos rinkoje esantis makiažo pagrindas, atitinkantis holistikos standartus – jis rūpinasi ne tik oda ir jos gražiu atspalviu, bet ir gerbia Jūsų asmenybę, jos neužgoždamas.

Odos atspalvių vaivorykštė – idealo paieškos

Kaip turėtų atrodyti tobula oda? Visais amžiais dailininkai ieškojo būdų, kaip savo drobėse atkurti tobulą žmogaus odos atspalvį. 3-jame XX a. dešimtmetyje iš Austrijos kilęs filosofas Rudolf Hauschka taip pat pradėjo domėtis odos tonų įvairove, tačiau jis nenorėjo apsiriboti tik pigmentų tyrimais. Jis siekė suvokti odos atspalvio reikšmę žmogaus asmenybei – kaip mūsų vidinė būsena, nuotaikos ir jausmai atsispindi mūsų veide. Kitaip tariant – kaip kiekvieno žmogaus unikalus vidinis pasaulis sąlygoja jo odos atspalvio niuansus. Mes raustame iš gėdos ir susijaudinimo, bąlame iš baimės ir streso, dėl ligos veidas gali tapti pilkas ar netgi melsvai žalsvas. Žymus filosofas Rudolf Steiner tikėjo tuo, kad jeigu visos vaivorykštės spalvos susijungtų ir atgytų, gauta spalva ir būtų žmogaus odos spalva. Juk mumyse gyvos visos septynios jos spalvos.

„Mes privalome leisti vidiniams atspalviams nušvisti." – ši Steiner idėja apie spalvų esybę tapo Dr.Hauschka Makiažo pagrindo kūrėjų įkvėpimu. Jų tikslas buvo atrasti tobulą receptūrą, tonus ir tekstūrą tam, kad gautas makiažo pagrindas slėptų nežymius veido odos trūkumus ir tuo pat metu harmoningai derėtų su natūraliu veido atspalviu ir padėtų žmogaus asmenybei atsiskleisti ir sužibėti savo unikalumu.

Penki natūralūs atspalviai

„Šis penkių atspalvių Makiažo pagrindas, savo formulės dėka, yra daug daugiau, negu šiaip maskuojamoji priemonė. Jis pratęsia Odos priežiūros ritualą." – naujajai Dr.Hauschka kosmetikos priemonei komplimentų negaili tarptautinis Dr.Hauschka visažistas Karim Sattar, kuris taip pat aktyviai dalyvavo Makiažo pagrindo kūrimo procese.

DH make_up_fruits

Priemonės formulė buvo atnaujinta iš esmės: visiškai nauji ingredientai – kokosų aliejus, granatų ekstraktas ir makadamijų aliejus – ne tik aktyviai drėkina ir maitina odą, bet ir suteikia gyvybingumo ir sveiko spindesio. Formulė taip pat praturtinta vaistažolių ekstraktais, augaliniais vaškais, vertingais ekologiškais aliejais bei natūraliais eteriniais aliejais. Penki Makiažo pagrindo atspalviai yra sukurti, naudojant mineralinius pigmentus. Kuomet tepate priemonę ant veido, užuodžiate nepaprastai malonų ir jausmingą aromatą – jį sukūrė Dr.Hauschka parfumeris. Iš pradžių jaučiate gyvybingas citrinų, bergamočių ir neroli natas, kurios pereina į švelnų kokosų ir šiltos vanilės kvapųjį duetą, o aksominės sandalmedžio natos užbaigia kompoziciją.

Neutralūs, šilti ir šalti atspalviai – tobulai dera prie Jūsų veido spalvos:

01 makadamija (neutralus atspalvis; tinka šviesiai odai)

02 migdolas (šiltas atspalvis; tinka šviesiai ir vidutinio tamsumo odai)

03 kaštonas (šaltas atspalvis; tinka vidutinio tamsumo odai)

04 lazdyno riešutas (šiltas atspalvis; tinka vidutinio tamsumo ir tamsesnei odai)

05 muskato riešutas (neutralus atspalvis; tinka vidutinio tamsumo ir tamsesnei odai)

Pirštai, kempinėlė ar šepetėlis?

Būkite išradingos! Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, kad makiažo pagrindu turite būtinai padengti visą veidą. Iš tikrųjų, Jūs gali rinktis, kurias veido sritis norite maskuoti.

Pirštai. Sąlytis su kūno temperatūra leis tolygiai paskirstyti Makiažo pagrindą. Pirštais tepti juk taip patogu! Patepkite rankas drėkinamuoju kremu prieš naudodamos makiažo pagrindą. Kadangi pirštų pagalvėlių oda dažnai būna sausa, kremas padės išsaugoti daugiau makiažo pagrindo tam, kad jis įsigertų ten, kur būtina – į Jūsų veido odą.

Kempinėlė, sudrėkinta ir išgręžta, leis tolygiai paskirstyti Makiažo pagrindą.

Šepetėlis yra geriausias įrankis, leidžiantis tobulai padengti veidą Makiažo pagrindu, netgi neturint specialių įgūdžių.

Vyrai taip pat nori paslėpti veido odos trūkumus – paraudimus, randus, spuogus ir mėlynes paakių srityje. Skaidrusis makiažo pagrindas padės atrodyti natūraliai ir atgaivins odą.

You are here