Bioteka

DRH

Dr.Hauschka naktinės odos priežiūros karūnavimas – Naktinis Serumas

DH serumas

Obuolys - legendomis apipintas ir tuo pat metu toks savas. Obelys, jų žiedai ir vaisiai lydi žmogų ištisus metus. Pagaliau obuolys yra sudėtine Dr.Hauschka kosmetikos dalis! Naktinis Serumas – tai pirmasis Dr. Hauschka odos priežiūros produktas, kurio sudėtyje yra obuolių. Naktiniame serume esantis obels žiedų ekstraktas kviečia odą atsiverti ir skatina jos naktinio atsinaujinimo procesus. Taip pat, kaip obuolio vaisius spinduliuoja sveikata ir šviežumu, taip ir mes, pabudę, ryte regime veidrodyje pailsėjusią ir spindinčią odą.

Naktinio Serumo sukūrimas – tai logiškas žingsnis, siekiant išplėsti naktinės priežiūros be aliejų sistemą. Serumas – tai papildomas odos aktyvumo skatinimas. Prieš tai nakčiai Dr.Hauschka siūlė naudoti tik 2 žingsnius: valymą ir tonizavimą. Nuo šiol oda bus skatinama aktyviau; jai bus paprasčiau pereiti į nakties fazę. Patirtis byloja, kad išorinės aplinkos chaosas, vidinė įtampa bei nervingas gyvenimas vis labiau mus atitolina nuo natūralių ritmų. Dieną oda priversta patirti ir atlaikyti išties daug, tuomet ji nesugeba susidoroti su naktinės regeneracijos užduotimi. Mes jaučiame diskomfortą odoje. Naujasis Naktinis Serumas – tai Rudolf Hauschka ir Elisabet Sigmund idėjų apie odos poreikius įkūnijimas; tai labai modernus produktas, kuris atsižvelgia į šiuolaikines realijas.

Kurdami Naktinio Serumo formulę, geriausi Dr. Hauschka ekspertai, atidžiai rinkosi obelų rūšį, kuri atskleistų visą vaisiaus grožį ir įvairovę. Obuoliai turėjo būti traškūs, sultingi, minkšti ir rožiniai, kupini gyvybinės energijos ir jaunystės galios, kaip ką tik pailsėjusi oda. Jų skonis taip pat turėjo būti subalansuotas – nei per rūgštūs, nei per saldus. Šitaip atrodo ir jaučiasi subalansuota oda, kurios riebalų-rūgščių pusiausvyra nėra sutrikdyta. Dr.Hauschka pasirinko obuolių rūšį rose, kuriuos įsigyja iš vokiečių obuolių augintojų, o šie juos kultivuoja, vadovaudamiesi griežtais ekologinio ūkininkavimo reikalavimais. Šviežiai surinkti obelų žiedai ir vaisiai yra kruopščiai apdorojami – iš žiedlapių ruošiamas ritminis ekstraktas o iš vaisių – obuolių vanduo. Serumo formulę papildo specialiu būdu ruošiamas hamamelių ekstraktas, stiprinantis odą.

Dr.Hauschka Naktinės priežiūros be aliejų koncepcijai Naktinis serumas suteikia pridėtinės vertės: valymas pašalina nešvarumus ir leidžia odai kvėpuoti, tonikas stimuliuoja vidines odos galias. Šie du žingsniai yra neatsiejami ir jie parengia odą trečiajam, tarsi atveria duris į naktinę odos aktyvumo fazę. O Naktinis Serumas odą atgaivina ir palydi į nakties kelionę. Jeigu įsivaizduotume naktinę ir dieninę priežiūrą kaip linguojančias pirmyn atgal sūpynes, tai Naktinis Serumas būtų papildomas stūmis odai „aukščiau pakilti" nakties metu.

Visose „BIOTEKA" parduotuvėse!

Night Serum_Apple_blossom_Press222

You are here