Bioteka

DRH

Naujasis Intensyvios priežiūros kremas su sidabražole papildė Dr.Hauschka Med šeimą

Dh potentilla

Tai, kas prasideda paprasčiausiu paraudimu ar lengvu perštėjimu, gali baigtis probleminiu odos uždegimu ir netgi egzema. Sudirgusios odos plotų gali daugėti – jiems reikalinga profesionali priežiūra. Atopinis dermatitas yra klastingas – tam tikrais laikotarpiais liga tarsi snaudžia, bet galiausiai paūmėja (sezono kaitos metu, įjungus patalpų šildymą, kamuojant nuovargiui ir stresui, suvalgius netinkamo maisto ir kt.).

Dr.Hauschka MED Intensyvios priežiūros kremas su sidabražole greitai reaguoja į sudirgusios odos poreikius ir malšina paraudimus bei perštėjimą. Jis nutraukia užburtą perštėjimo-kasymosi ratą ir suteikia raminamąją priežiūrą odai, linkusiai į uždegimus. Kremo efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais, kuriuose dalyvavo žmonės, turintys sausą ir ypač jautrią odą.

Pagrindinis kremo ingredientas – tai gyvybingas rausvai-rudos spalvos šaknies ekstraktas, išgautas iš sidabražolės (Potentilla Officinalis). Dr.Hauschka Med linijoje šis ekstraktas pirmą kartą pritaikytas išoriniam naudojimui. Kaip gimė pati idėja? Akylai stebint prapjautą augalo šaknį, kilo mintis panaudoti jos ekstraktą intensyviai odos priežiūrai. Šaknies paviršius primena paraudusią ir sudirgusią odą; galima daryti prielaidą, jog jos ekstraktas efektyviai malšins jautrios odos uždegimus. Gausybė tyrimų tik patvirtino šią idėją. Sidabražolės ekstraktas pasižymi priešuždegiminiu ir odos struktūrą atstatančiu poveikiu – jis grąžina pažeistai odai sveiką išvaizdą ir atkuria jos balansą.

Šis naujas Intensyvios priežiūros kremas su sidabražole praplėtė Dr.Hauschka MED seriją, kuri nuo šiol sugebės patenkinti įvairiapusius ypač sausos ir jautrios odos poreikius. Be šio, paraudimus ir uždegimus malšinančio kremo, į MED seriją įeina: Intensyvus Krištolinių pluoštagėlių kremas, skirtas sausos ir perštinčios odos priežiūrai, Krištolinių pluoštagėlių kūno losjonas ir Krištolinių pluoštagėlių veido kremas, kuris stiprina natūralų odos apsauginį barjerą.

Kiekvienos priemonės formulės sudėtyje esantys vaistažolių ekstraktai ir natūralūs aliejai drėkina, stiprina ir saugo odą nuo kasdienių iššūkių. Jie ramina ir balansuoja odą, atkurdami jos regeneracinius gebėjimus ir ženkliai pagerindami žmogaus gyvenimo kokybę.

Visi Dr.Hauschka MED produktai yra bekvapiai – jų kūrime dalyvavo patyrę dermatologai. Juose nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų; priemonės yra sertifikuotos tarptautiniais NATRUE ir BDIH standartais, taikomais natūraliai ir ekologiškai kosmetikai. Jie ypač tinkami vaikams. JAU „Biotekoje"!

You are here