Bioteka

DRH

Ritminiai Dr.Hauschka aliejai

Dh oils_frontjpg

Diena ir naktis, šviesa ir tamsa, karštis ir šaltis, ramybė ir judesys – tai natūralūs kraštutinumai, kurių ritmiškumas turi įtakos mūsų gyvenimui. Dr. Rudolf'o Hauschka dėmesys ritmams tapo jo unikalių žolelių ekstraktų gamybos būdo pagrindu.

Antai džiovinti Damasko rožių pumpurai sudaro Rožių kūno aliejaus pagrindą. Jie sudedami į indą su saulėgrąžų aliejumi. Mišinys pamažu pašildoma iki kūno temperatūros. Pumpurai septynias dienas laikomi idealios būsenos – tarp ramybės ir judesio. Būtent tokios rožės auga gamtoje. Gautas rožių žiedų ekstraktas naudojamas Rožių kūno aliejuje, kuriuo lepinama mūsų odą. Šis sudėtingas ekstrakcijos būdas naudojamas ir kitų penkių Dr. Hauschka kūno aliejų gamybai. Taip pagaminti aliejai stangrina, aktyvina, harmonizuoja ir balansuoja odą. Išsirinkite Jums tinkamą kūno aliejų ir atraskite savo ritmą.

Energija, aktyvumas ir stangrinimas

DH oils_antras

Dr. Hauschka beržų-arnikų aliejus kūnui, 75 ml

Atgaivina po fizinio aktyvumo. Beržo lapų ir arnikos ekstraktai nuramina, atgaivina ir palaiko įsitempusių raumenų ir pavargusių sąnarių lankstumą. Tobulas pasirinkimas odos masažams po mankštos ir didelio fizinio aktyvumo. Teikia raumenims ir sąnariams raminančią šilumą. Dinamiški citrinos ir mėtų aromatai pakelia nuotaiką. O ekologiška saulėgrąžų sėklų aliejaus bazė yra labai lengva ir turi raminantį ir atstatomąjį poveikį.

Dr. Hauschka dygiųjų slyvų aliejus kūnui, 75 ml

Padeda išvengti strijų atsiradimo. Gaivinantys dygiųjų slyvų žiedų, stiprinantys beržų lapų ir raminantys jonažolių ekstraktai stiprina odą, aprūpina ją šiluma, saugo bei palaiko elastingumą. Padeda sumažinti strijų, sąlygotų svorio priaugimo ar netekimo, atsiradimą. Reguliarus masažas, naudojant šį aliejų, stangrina ir tonizuoja odą.

Dr. Hauschka citrinų-citrinžolių aliejus kūnui, 75 ml

Stangrina ir stiprina odą, linkusią į celiulitą. Pasižymi žvaliu ir gaiviu aromatu. Grynas citrinų eterinis aliejus atgaivina ir pažadina. Simondsijų aliejus su citrinų žievelių ekstraktu, citrinžolėmis bei paprastaisiais amalais mažina celiulito požymius.

Ramybė, balansas ir harmonija

DH oils_trecias

Dr. Hauschka migdolų-jonažolių aliejus kūnui, 75 ml

Puoselėja sausą ir jautrią odą. Idealiai tinka po saulės vonių. Jonažolių ir apynių ekstraktai ramina, balansuoja ir stiprina. Pasižymi maloniu ir lengvu saldžiųjų migdolų aromatu. Ekologiškas šalto spaudimo migdolų aliejus minkština odą.

Dr. Hauschka durpinių samanų-levandų aliejus kūnui, 75 ml

Saugo ir puoselėja odą ir jausmus. Eterinis levandų aliejus bei durpinių samanų ekstraktas suteikia jautriam ir pavargusiam žmogui komforto, apsaugos bei geros savijautos jausmą. Paprastųjų kaštonų ekstraktas stangrina, tonizuoja ir sumažina išsiplėtusių venų atsiradimą. Unikali dvifazė kreminė sudėtis šildo ir saugo, ramina ir šalina nuovargį.

Dr. Hauschka rožių aliejus kūnui, 75 ml

Harmonizuoja odą ir jausmus. Sugrąžina džiaugsmą moteriškumu. Puikiai tinka kūdikiams ir mažiems vaikams. Damasko rožių ekstraktas ir eterinis aliejus balansuoja, ramina sudirgusią odą ir harmonizuoja pojūčius. Ši kombinacija drauge su simondsijų aliejumi maitina ir saugo odą. Ekologiškų saulėgrąžų sėklų aliejaus bazė pasižymi lengvumu, raminančiu ir atstatomuoju poveikiu. Idealiai tinka prabangiems masažams.

Ritminius Dr.Hauschka aliejus išmėginkite visose „Bioteka" parduotuvėse!

You are here