Bioteka

DRH

Pridėtinė vertė Jūsų odos priežiūrai – Dr.Hauschka dieniniai kremai su 10 ml Stiprinamuoju veido toniku

Dr Hauschka_668x251_be_teksto

Kiekvieną žiemą Dr.Hauschka skiria ypatingą dėmesį Jūsų veido odos priežiūrai. 2017 m. sausį „Biotekos" parduotuvių lentynos pasirodė riboto leidimo rinkiniai: populiariausi dieniniai kremai, supakuoti kartu su bandomojo dydžio Stiprinamuoju veido toniku (10 ml). Už standartinę dieninio kremo kainą Jūs gausite tobulą veido priežiūros produktą – puikiai subalansuotą žolelių toniką!

Stiprinamasis Dr. Hauschka Veido tonikas stimuliuoja natūralų odos aktyvumą ir puikiai tinka antrajam odos priežiūros etapui po kasdienio pagrindinės priežiūros valymo – ir ryte, ir vakare. Toniko naudojimas – tai gaivinamasis ir stiprinamasis efektyvios priežiūros ritualas. Aukštos kokybės ingredientai, tarp kurių hamameliai ir perluočiai, aktyvina odos medžiagų apykaitą. Tonikas intensyviai drėkina, suteikia odai skaistumą ir sveiką spalvą.

Dieniniai kremai – rinkitės favoritą!

Rožių dieninis kremas, skirtas normaliai, brandžiai, sausau ir jautriai, į kuperozę linkusiai odai, geba išties daug: jis maitina, saugo, stiprina, minkština, ramina, atgaivina, atstato, drėkina, lygina odos struktūrą ir padeda išlaikyti sveiką riebalų-drėgmės pusiausvyrą, pažadina vidines odos galias ir siunčia jai harmoningus impulsus. Tik rožėms būdingas toks visa apimantis rūpestis oda – šios gėlės vienu metu gali būti ir gležnos, ir stiprios.

Rožių lengvas dieninis kremas suteikia normaliai, sausai ir jautriai odai balansuojamąją ir drėkinamąją priežiūrą. Kremas saugo nuo neigiamo išorinio poveikio ir pagyvina veido spalvą. Jo sudėtyje esančios vaistažolės – rožės, dedešvos ir perluočiai – stiprina ir puoselėja odą. Vertingas rožių vanduo, rožių vaškas ir rožių ekstraktas balansuoja ir atgaivina odą. Avokadai, svilarožių šaknys, sezamų ir migdolų aliejai padeda odai išlaikyti drėgmę. Tonizuojamosios rožių savybės su teikia odai malonų pojūtį.

Gaivinamasis dieninis kremas, skirtas išsausėjusiai, išblyškusiai ir suglebusiai veido odai, akivaizdžiai pagyvina odos atspalvį. Lengva emulsija, kurios pagrindą sudaro aukštos kokybės žolelių ekstraktai ir aliejai, natūraliai suaktyvina odos drėkinimą ir jos įsotinimą riebalais, minkština ir suteikia jai rausvą atspalvį. Kremo ingredientai: perluočiai, dygiosios slyvos ir morkos, suteikia odai gaivumo.

DH rinkiniai_su_toniku

Svarainių dieninis kremas, skirtas normalios odos priežiūrai, ypač gerai išsaugo odos drėgmę ir suteikia apsaugą nuo neigiamo išorinės aplinkos poveikio. Apsauginis ir tuo pačiu vandeniui laidus svarainių vaškas švelniai padengia odą ir išsaugo drėgmę. Kremo komponentų derinys iš svarainių, simondsijų, abrikosų ir avokadų stiprina odą.

Melisų dieninis kremas padeda jautriai mišriai odai atgauti sveiką pusiausvyrą, skatindamas natūralius odos atsinaujinimo procesus. Sudėtyje esanti melisa bei kiti vaistinių augalų ekstraktai – paprastieji perluočiai ir morkos - nuramina sudirgusią, paraudusią odą. Šio kremo dėka riebios veido odos zonos tampa švarios ir matinės, tuo tarpu sausose odos zonose išsaugoma drėgmė.

Mėgaukitės stiprinamąją Dr.Hauschka veido odos priežiūra!

You are here