Bioteka

DRH

Švenčiame Dr.Hauschka Kosmetikos kultūros 50 metų jubiliejų. Nuo 1967 iki 2017!

DH kultura2

Kasdien naudodamos Dr.Hauschka kosmetiką Jūs esate šios šventės dalis. Tik Jūsų dėka Dr.Hauschka kosmetikos kultūra yra gyvybinga, nuolat tobulėja ir plečiasi.

Jubiliejiniais 2017 metais supažindinsime Jus su šios kultūros įvairove, unikalumu ir vertybėmis, dovanosime daug ypatingų akimirkų, kviesime į jaukius susibūrimus, puošime dailiais makiažais bei lepinsime nuolaidomis ir dovanomis. Skamba puikiai, tiesa?

1967 metais pasaulį išvydo pirmosios Dr.Hauschka veido priežiūros priemonės. Jas sukūrė darniai ir profesionaliai dirbanti mokslininkų ir kosmetologų komanda, kuriai dirigavo chemijos mokslų daktaras Rudolf Hauschka ir patyrusi kosmetologė Elisabeth Sigmund. Anuomet jie jautėsi tarsi maištininkai – autentiškos natūralios kosmetikos, pagamintos, naudojant vaistiniams preparatams taikomus standartus, augalus iš nuosavo biodinaminio sodo ir ritminius procesus, buvo neįmanoma rasti nė su žiburiu. Visame pasaulyje klestint naftos ir chemijos pramonei, nedideliame Vokietijos Bad Boll miestelyje gimė ekologiška Dr.Hauschka kosmetika.

Elisabeth Sigmund ir Rudolf Hauschka sukūrė ir išvystė iš tiesų analogų neturinčius odos priežiūros režimus, kosmetines priemones ir intensyvios priežiūros procedūras. Naudodami Dr.Hauschka kosmetika jaučiate, jog ji veikia ne tik odą – idealiai subalansuotos priemonių formulės, turtingos vaistinių augalų ekstraktų, tyrų aliejų ir vaškų, sertifikuotos griežtu NaTrue sertifikatu, leidžia mėgautis kokybiška ir efektyvia odos priežiūra, patiriant nuostabius pojūčius.

Pavyzdžiui, šilkinės tekstūros užburiančio aromato Dieninis Rožių kremas ne tik prižiūri jautrią, išsausėjusią odą, bet ir atskleidžia retsykiais prisnūdusį moteriškumą. Svarainių kremo tūbelėje atrasite rasotą ir saulėtą vasaros rytą, o Kreminis Migdolų kūno prausiklis įneš pavasariško vėjo į net šalčiausią žiemos dieną.

Leiskimės į kelionę po Dr.Hauschka kosmetikos pasaulį! Laukite tęsinio...

You are here