Bioteka

DRH

Dr.Hauschka naktinė priežiūra - išlaisvinkite odos galias!

nakties galia1

Vakaras. Prislopintos šviesos, tyla. Jūs žiovaujate – kūnas ir protas prašosi poilsio. O Ji pabunda ir ruošiasi į kelionę: naktį jai teks nuveikti tiek daug!

Saulėlydis žymi dienos pabaigą ir poilsio pradžią. Tačiau naktis – tai odos aktyvumo metas. Kuomet mūsų kūnas ilsisi, protas atpalaiduotas, viešpatauja pasąmonė, o mes suvirškiname visus dienos įspūdžius ir kaupiame jėgų rezervą, odoje vyksta spartūs atsinaujinimo bei valymosi procesai.

Dr.Hauschka kompanija bene pirmoji pradėjo kurti veido odos priežiūros priemones, palaikančias šį natūralų odos ritmą: dieninė priežiūrą orientuota į odos apsaugos, drėkinimo ir maitinimo poreikius, o naktinė – į odos atsinaujinimo ir regeneracijos impulsų palaikymą. Visa naktinė Dr.Hauschka priežiūra savo sudėtyje neturi nė lašo aliejaus: ji pagaminta vandens pagrindu ir praturtinta ekologiškais ekstraktais ir ištraukomis, padedančiais odai sklandžiai nukeliauti nakties taku.

Apie naktinę Dr.Hauschka Odos Priežiūrą pasakoja Elena Dowedeit,  WALA Heilmittel GmbH Veido Priežiūros produktų departamento vadovė:

Ponia Dowedeit, daugelis pirkėjų net nenumano apie tai, jog Dr.Hauschka siūlo naktinę priežiūrą. Kaip Jūs, būdama eksperte, tai pakomentuotumėt?

Mūsų naktinės priežiūros priemonių linija yra labai aiški ir unikali. Jos pagrindą sudaro vandeninės formulės, grįstos odos impulsus palaikančiais ingredientais: jie padeda odai atsinaujinti ir išsivalyti naktį. Nuo pat 1967 m., kuomet Dr.Hauschka kosmetika išvydo pasaulį, naktinės priežiūros koncepcija buvo vystoma ir tobulinama.

Kokie yra odos atsinaujinimo procesai?

Naktį oda tampa aktyvi. Jos medžiagų apykaita paspartėja, ji išskiria nereikalingas medžiagas ir formuoja naujas. Mūsų priemonės palaiko šiuos procesus.

Jūs ką tik paminėjote, jog naktiniuose produktuose naudojamos vandens pagrindu sukurtos formulės. Kodėl Jūs nesiūlote įprastų aliejinių produktų – kremų?

Aliejai saugo odą ir yra skirti dienai. Naktį odai nebereikia apsaugos. Vandens pagrindu sukurtos formulės yra kur kas geriau: jos veikia kaip pavyzdys odai, nurodydamos, jog dabar metas veikti pačiai, atsiverti, užkurti metabolinį procesą. Tai geriausiai sugeba gyvybės eliksyras – vanduo. Tuo pat metu vanduo nesukuria plėvelės, trukdančios odai pašalinti nereikalingas medžiagas.

Kaip gi ši naktinė priežiūra be aliejų palaiko odą nakties metu?

Kiekvienos priemonės širdyje – ritminiu būdu išgauti vaistažolių ekstraktai ir rinktiniai mineralai. Jų sukūrimui mes pasitelkėme gausias WALA sukauptas farmacines ir medicinines žinias. Šios formulės – tai mūsų atsakas į odos poreikius nakties metu. Visi ingredientai palaiko natūralius odos ritmus.

Iš ko gi susideda naktinė priežiūra?

Mes skiriame kasdienę ir intensyvią naktinę priežiūrą. Pastaroji yra naudojama 28 dienų ciklais kelis kartus per metus pagal poreikį. Įprastinė priežiūra susideda iš valymo, tonizavimo bei atgaivinimo.

Kodėl intensyvi priežiūra trunka būtent 28 dienas?

Žmogaus odos ląstelių atsinaujinimo ciklas trunka 28 dienas. Pagrindinis produktas – Naktinis Ritminis kondicionierius – palaiko šį ciklą. Tokie augalai kaip rožė, vaistinė svilarožė, paprastasis perluotis, baltoji lelija, o taip pat sidabro ištrauka paverčiami ritminiais ekstraktais, kurie yra supilstomi į ampules. Naktinis kondicionierius yra odos mokytojas: jis nurodo jai, kaip sugrįžti į sveiką normalią būklę. Mes taip pat siūlome kitas intensyvios priežiūros priemones, atsižvelgiant į odos poreikius: probleminei odai, brandžiai odai, ypač jautriai odai.

Kas pirmas pasiūlė naktinės odos priežiūros be aliejų idėją?

Už tai mes turime dėkoti Elisabeth Sigmund. Iš Vienos kilusi kosmetologė, viena iš Dr.Hauschka kosmetikos įkūrėjų, dar šeštajame dešimtmetyje, tyrinėdama odą ir dirbdama su klientais, pastebėjo, jos aliejiniai produktai, naudojami naktį, sutrikdo jos atsinaujinimo ciklą. Ji aktyviai skatino kurti vandens pagrindu grįstas formules. Ritminį naktinį kondicionierių išbandžiusi ant savo pačios odos, išgirdo nuostabų komplimentą iš savo vyro: „Kaip tu sugebi visada atrodyti tokia jauna?"

You are here