Bioteka

DRH

Skrendam? Dr.Hauschka Jums į lagaminą!

Dh holidays_3

Kalbama, jog Lietuvos oro uostai nesusitvarko su keleivių srautais – vis dažniau renkamės atostogas svetur ir skraidome, skraidome... O kiekvienas skrydis lėktuvu – tai didelis iššūkis organizmui. Dr.Hauschka savo asortimente turi puikių priemonių, kurios palengvins kelionę ir palepins atostogų metu.

Skrydžiui:

1. Prieš skrydį išsimaudę duše patepkite dar drėgną kūno odą Dr.Hauschka Kerpinių samanų ir levandų kūno aliejumi. Ypatingu būdu paruoštas samanų ekstraktas suteiks jėgų, o levandos praskaidrins mintis ir nuramins prieš kelionę.

2. Veido odai nepagailėkite ilgalaikį drėkinamąjį ir apsauginį efektą suteikiančio kremo – Dr.Hauschka Gaivinamojo dieninio kremo arba Rožių dieninio kremo. Pažįstame moterų, kurios prieš skrydį vietoje kremo tepa odą Drėkinamąją veido kaukę, kuri pažadina dehidratuotos ir suglebusios odos regeneruojamąsias galias ir padeda odai atlaikyti kelionės išbandymus. Šių priemonių galima įsigyti patogiose kelioninėse pakuotėse!

3. Daug geriamo vandens skrydžio metu – būtina sąlyga!

4. Dr.Hauschka Lūpų balzamas padės išlaikyti lūpas minkštas ir sudrėkintas – tepkite vos prireikus.

6. Nuostabus Dr.Hauschka Veido tonikas (10 ml arba 100 ml pakuotėje) atgaivins ir sudrėkins odą lėktuvo salone, kuriame oras sausesnis, nei dykumoje.

7. Virgin Atlantic avialinijų lėktuvuose perkamiausia priemonė ilgų skrydžių metu – Dr.Hauschka Rozmarinų tonikas pėdoms ir rankoms! Kuomet kūnui tenka atlaikyti 6-9 valandų skrydį, tepkite blauzdų ir rankų odą šiuo toniku – rozmarinai ir agurklės stimuliuoja kraujotaką, sušildo ir sumažina nuovargį.

8. Skirkite laiko sau lėktuvo salone – tam puikiai tiks Dr.Hauschka akių kompresai su akišveitėmis ir juodąja arbata – vienos ampulės turiniu sudrėkinti vatos diskelį, uždėkite ant užmerktų akių ir ramiai pabūkite. Išvengsite sausumo jausmo ir paraudusiu akių!

Dh holidays_51

Atostogoms:

1. Taupykite vietą lagamine – rinkitės Dr.Hauschka odos priežiūros rinkinius patogiose pakuotėse – Normalios ir sausos odos arba Riebios ir mišrios odos rinkinius, kuriuose rasite visas valymui, tonizavimui ir drėkinimui reikalingas priemones.

2. Dr.Hauschka Skaidrusis Bronzinis koncentratas, sumaišytas su dieniniu kremu, leis mėgautis tolygiu veido atspalviu ir paryškins Jūsų įdegį.

3. Po saulės vonių nuraminsite įkaitusią odą, patepę ją Dr.Hauschka Losjonu po deginimosi saulėje.

4. Ilgai vaikštant pėdoms tenka didelis išbandymas – Dr.Hauschka Rozmarinų pėdų balzamas su tikru šilku, molio milteliais bei antibakterinėmis savybėmis pasižyminčiais rozmarinais išlaikys pėdų sausumą ir padės išvengti nemalonaus kvapo.

5. TOP priemonė atostogoms – Dr.Hauschka Kūno šilkas – pudra, kurioje dera tikrasis šilkas, ryžių krakmolas, ąžuolo žievės ir gencijonų ekstraktai. Sausas šampūnas, kūno pudra, padedanti išvengti perteklinio prakaitavimo, apsauga nuo nemalonaus kvapo (pėdoms ir pažastims) bei veido pudra, priemonė vaikų odelei prižiūrėti – saugo nuo iššutimo ir nuramina jautrią odelę. Sukurta Jūsų nerūpestingoms atostogoms!

Teiraukitės „Biotekos" parduotuvėse.

You are here