Bioteka

DRH

Dr. Hauschka žiemos dovanos – džiugesio ir prabangos kupinos akimirkos

dh christmas_2017

Gamtos tyloje lengviau išgirsti savo širdį ir pasimėgauti ramia žiemos didybe. Laikas būti atviram sau ir dalintis su kitais. Laikas sau. Laikas mums.

Šaltajam sezonui Dr. Hauschka kaip ir kasmet paruošė keletą dovanų idėjų – tris skirtingus rinkinius veido ir kūno priežiūrai bei tris Jūsų pamėgtus rožių produktus šventinėse pakuotėse. Dovanėles išsirinksite kiekvienas, atsižvelgdamas į savo nuotaiką, poreikį ar biudžetą.

dh christmas_2017_soul

Atpalaiduojamasis kūno priežiūros rinkinys: Atpalaiduojamasis durpinių samanų ir levandų kūno aliejus (75 ml), Atpalaiduojamoji vonios esencija (30 ml) ir Levandų muilas (100 g)

Atokvėpis nuo nesiliaujančio bėgimo ir proga pabūti čia ir dabar. Įtemptu laiku, kai sielos ramybė ir minčių skaidrumas atrodo taip toli, mums reikia nors akimirkos šilumos. Vertingos durpinių samanų ir levandų kūno priežiūros priemonės švelniai apgaubia mus, įsupdamos į jaukų ramybės ir komforto glėbį.

Durpinių samanų ir levandų aliejus yra kaip švelnus papildomas odos apsauginis sluoksnis, užtikrintai saugantis nuo išorės negandų. Atpalaiduojamoji levandų vonios esencija sušildo ir ramina savo švelniu aromatu, suteikiančiu prabangaus komforto pojūtį. Ypatinga dovana – levandų muilas, kuris buvo sukurtas specialiai šiam rinkiniui.

dh christmas_2017_sensory

Odą lepinantis kūno priežiūros rinkinys: Raminamasis migdolų kūno kremas (30 ml), Raminamoji vonios esencija (10 ml) ir Kūno prausiklis (10 ml)

Kai už lango šalta ir tamsu, trokštame saulės šilumos. Atsiduokite prabangiai švelniam ir odą stiprinančiam migdolų poveikiui. Aromatinga lepinimosi sesija su vertingomis migdolų kūno priežiūros priemonėmis suteikia raminamosios šilumos ir nubloškia pojūčius į jausmingą atpalaiduojamąją kelionę.

Maistingos formulės Migdolų kūno kremas intensyviai maitina kūno odą, puoselėdamas ją švelniais prisilietimais. Idealiai tinka net ir pačiai jautriausiai odai. Raminamoji migdolų vonios esencija lepina odą ir jausmus savo kompleksiniu aromatu ir šiltu migdolų aliejaus saldumu. Raminamasis migdolų kūno prausiklis švelniai išjudina kūną, apgaubdamas jį šilko putomis.

dh christmas_2017akims

Grožio priežiūros rinkinys: Lūpų priežiūros pieštukas (4,9 g) ir Apimties suteikiantis blakstienų tušas (3,5 ml)

Ar besimėgautumėte romantiška vakariene, grožėtumėtės kalėdinėmis mugėmis ar šėltumėte artimųjų būryje, progų atskleisti savo švytintį grožį turite kiekvieną dieną. Šiame rinkinyje rasite vertingų bičiulių, pasiruošusių lydėti Jus tomis magiškomis džiaugsmo akimirkomis.

Dr. Hauschka Lūpų priežiūros pieštukas suteikia optimalią apsaugą ir minkština bei švelnina išsausėjusias lūpas. Tuo tarpu Apimties suteikiantis blakstienų tušas akivaizdžiai pastorina blakstienas ir suteikia joms ypatingos apimties. Abi priemonės idealiai tilps ir į pačią mažiausią Jūsų rankinę.

Maitinamasis rožių kūno kremas (145 ml)

Ikoniškasis rožių kremas, savyje talpinantis prabangų rožių aromatą, suteikia šilumos ir apsaugos odai ir jausmams. Greitai susigeriantis šis maistingas prabangus kremas intensyviai palaiko natūralią odos barjerinę funkciją ir apsaugą.

Formulėje yra rožių vaško, rožių žiedlapių eterinio aliejaus ir vertingų ekstraktų iš erškėtrožių bei rožių žiedlapių, drėkinančių odą ir apsaugančių ją nuo išsausėjimo. Ekologiškas sviestmedžių sviestas kartu su migdolų bei simondsijų aliejais suteikia odai šilko švelnumo.

dh christmas_2017_cover2

Maitinamasis rožių kūno aliejus (75 ml)

Būna laikas, kai oda ir protas ilgisi harmonijos ir stiprinamosios priežiūros. Šis subtilus maitinamasis rožių aliejus suteikia pusiausvyros ir geros savijautos pojūtį. Sudėtyje esantys Damasko rožių ekstraktas ir rožių eterinis aliejus atpalaiduoja, ramina ir apsaugo jautrią odą. Simondsijų aliejus palaiko drėgmės lygį ir suteikia odai švelnumo. Švelnus rožių kvapas užburia jausmus.

Formulėje esančios Damasko rožės yra kruopščiai sumaišytos su saulėgrąžų aliejumi pagal unikalią ritminę technologiją, leidžiančią harmonizuojančias rožių galias odai atiduoti aliejui. Šio proceso metu mišinys yra pašildomas iki 37°C – žmogaus kūno temperatūros. Bazinis produktas kruopščiai maišomas kas rytą ir kas vakarą, kad aliejus prisigertų balansuojamųjų rožių savybių.

Maitinamasis rožių kūno prausiklis (200 ml)

Rožių aromatas apgaubia kūną ir mistiškai įtraukia jausmus. Subtiliausias švelnių žiedlapių kvapas kartu su drėkinamąja kompozicija iš vertingų aliejų ir aukštos kokybės svarainių sėklų užtikrina malonų dušo ritualą.

Kreminė puta suteikia apsauginį sluoksnį ir prausimąsi paverčia geros savijautos potyriu.

Žiemos šventėms paruoštų Dr. Hauschka dovanų ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.

You are here