Bioteka

DRH

Atspalvį suteikiantis regeneruojamasis dieninis kremas – tai Jūsų priemonė skaisčiai ir lygiai veido odai

DH regenerating_su_atspalv

„Vartotojai trokšta priemonių, kurios odai suteiktų daugiau skaistumo ir sulygintų odos atspalvį. Taip pat jie nori, kad tokias priemones būtų paprasta naudoti. Mane labai džiugina šis naujas kremas ir jo poveikis odai: tai paprasta odos priežiūra, suteikianti papildomo švytėjimo," pasakoja tarptautinis Dr. Hauschka vizažistas Karim Sattar.

Naujasis Dr. Hauschka atspalvį suteikiantis dieninis kremas turi net keletą pranašumų: lygina odos atspalvį, oda įgauna nepaprastos gaivos ir skaistumo, skatina odos atsinaujinimą ir palaiko sveiką odos drėgmės pusiausvyrą. Vizualiai harmonizuojantį poveikį suteikia kelių atspalvių šviesą atspindintys mineraliniai pigmentai, prisitaikantys prie unikalaus odos tono, lyginantys odos atspalvį bei mažinantys raukšles. Odos pigmentacija tampa mažiau matoma.

Kaip Dr. Hauschka regeneruojamosios odos priežiūros linijos dalis, naujasis kremas taip pat stimuliuoja natūralią odos atsinaujinimo galią ir palaiko odos galimybes efektyviau kaupti drėgmę. Gaivinamieji vaistažolių ekstraktai iš raudonųjų dobilų, kalankių ir asiūklių kartu su vertingais augaliniais aliejais ir vaškais efektyviai puoselėja odą, netenkančią elastingumo ir rodančią pirmuosius senėjimo požymius.

Dr. Hauschka odos priežiūros ir makiažo priemonės yra žymimos tarptautiniu kokybės ženklu NATRUE, žyminčiu natūralią ir ekologišką kosmetiką. Šis žymėjimas įrodo, kad priemonė yra visiškai natūrali ir be jokių sintetinių sudedamųjų dalių.

You are here