Bioteka

DRH

Naujiena! Dr. Hauschka riboto leidimo makiažo priemonių linija “High Spirits”

high spirits_668x251

Kartu su gaivia rožine, koraline ir žalia, naujoji Dr. Hauschka riboto leidimo makiažo linija "High Spirits" suteiks pliūpsnį tyro gyvenimo džiaugsmo, joie de vivre, šių metų pavasario ir vasaros sezonams.

Tik ribotam laikui penkios naujos priemonės prisijungia prie standartinio Dr. Hauschka makiažo asortimento: bronzinė švytėjimo suteikianti pudra, dvispalvės akių kreidelės (01 atspalvis: akių pieštukas vienoje pusėje skaisčiai žalios spalvos petrol; akių šešėlių pieštukas vario spalvos kitoje pusėje; 02 atspalvis: žalias akių pieštukas ir perlamutrinis akių šešėlių pieštukas, mother of pearl atspalvio), taip pat dviejų atspalvių skysti lūpų dažai: 03 rožinis ir 04 koralinis.

Riboto leidimo High spirits kolekcija:

Naujoji bronzinė švytėjimo suteikianti pudra sukuria švelniai spindinčius kontūrus ir akcentuoja veidą. Ja paprasta naudotis, net ir išvykose galite pasikliauti šia tobulai veido atspalvį pagyvinančia priemone.

Dvispalvė akių kreidelė susideda iš dviejų dalių: viename gale yra gyvybingo atspalvio akių pieštukas, o kitame – akių šešėlinis pieštukas. Kreidele lengvai pasidažysite keliais riešo mostais. Kreidelės atkeliauja dviejų atspalvių kombinacijų: skaisčiai žalios/vario ir žalios/perlamutro.

Skystieji lūpų dažai suteikia gaivią spalvą ir blizgesį – rinkitės galingą rožinę arba koralinę. Kartu su gyvybingomis spalvomis ir lengvai užtepamomis priemonėmis kolekcija "High Spirits" kviečia eksperimentuoti kiekvieną ir kūrybiškai susikurti įvaizdį sau.

high spirits_products

Įkvėpimui Dr. Hauschka tarptautinis makiažo meistras Karim Sattar sukūrė du įvaizdžius, specialiai šiai "High Spirits" kolekcijai:

Subtilusis įvaizdis

Pradėkite padengdamos veidą Dr. Hauschka makiažo pagrindu, tinkančiu Jūsų odos atspalviui. Prireikus ant atskirų odos plotų užtepkite maskuoklio, įtapšnodamos ir suliedamos jį, taip sulygindamos odos atspalvį. Tuomet užtepkite kompaktinės pudros, kad sumažintumėte blizgesį ir užfiksuotumėte makiažo pagrindą.

1. Šešėlio 01 užtepkite ant viso akies voko, kad sukurtumėte pudrinį pagrindą.

2. Tuomet žaliuoju akių pieštuku iš akių kreidelės 01 pabrėžkite išorinį akies kampą, apveskite akį ir švelniai išsklaidykite.

3. Užtepkite šiek tiek varinio akių šešėlio ant vidinio akies voko, tuomet švelniai suliekite abi spalvas.

4. Užtepkite juodo apimties suteikiančio blakstienų tušo 01 ant apatinių ir viršutinių blakstienų.

5. Pabrėžkite antakius akių ir antakių paletės spalvomis, tuomet užfiksuokite juos blakstienų ir antakių geliu.

6. Iškelkite skruostikaulius dvispalviais skaistalais 02, atspalvio Dewy Peach. Sukurkite individualius spalvinius ir spindinčius akcentus, tinkančius jūsų veido formai.

7. Užtepkite nedidelį kiekį švytėjimo suteikiančios bronzinės pudros ant viršutinės skruostikaulių dalies ir švelniai išsklaidykite link išorės, link smilkinių.

8. Dabar pabrėžkite lūpas skystaisiais lūpų dažais 04. Suspauskite lūpas kartu ir užpildykite jas spalva. Jeigu reikia, iš pradžių užtepkite lūpų pieštuko, 05 atspalvio Sandalwood, ir lūpų kontūrą pabrėžiančio lūpų pieštuko.

high spirits_collage2

Modelis: aktorė Aistė Diržiutė,

MUA: Lina Kaupelė,

Fotografė: Nadia Raigel

Drąsus ir ryškus įvaizdis

Pradėkite padengdamos veidą Dr. Hauschka makiažo pagrindu, tinkančiu Jūsų odos atspalviui. Prireikus ant atskirų odos plotų užtepkite maskuoklio, įtapšnodamos ir suliedamos jį, taip sulygindamos odos atspalvį. Tuomet užtepkite kompaktinės pudros, kad sumažintumėte blizgesį ir užfiksuotumėte makiažo pagrindą.

1. Šešėlio 01 užtepkite ant viso akies voko, kad sukurtumėte pudrinį pagrindą.

2. Užtepite žalio akių pieštuko iš akių kreidelės 02 ant visos judančios viršutinio voko dalies ir apatinės blakstienų linijos. Išsklaidykite spalvą link viršaus, antakių link.

3. Suteikite švelnaus spindesio perlamutriniu antruoju akių kreidelės galiuku: pirštų pagalvėlėmis švelniai tapšnokite nuo voko raukšlės link antakio. Spalvos papildys viena kitą ir tobulai susilies dėl savo kreminės tekstūros.

4. Dabar pirštų galiukais užtepkite vario spalvos akių šešėlio iš akių kreidelės 01 ant voko raukšlės ir švelniai išsklaidykite.

5. Ant apatinio voko vidinės dalies užteptas juodas akių pieštukas 01 suteiks dramatišką įvaizdį.

6. Šiam įvaizdžiui tiesiog būtinos sunkios blakstienos. Užtepkite gausų sluoksnį juodos spalvos apimties suteikiančio blakstienų tušo 01 ant apatinių ir viršutinių blakstienų.

7. Pabrėžkite antakius akių ir antakių paletės spalvomis, tuomet užfiksuokite juos blakstienų ir antakių geliu.

8. Pabrėžkite skruostus 01 atspalvio dvispalviais skaistalais "Soft Apricot". Sukurkite individualius spalvinius ir spindinčius akcentus, tinkančius jūsų veido formai. Užtepkite švytėjimo suteikiančios bronzinės pudros ant skruostikaulių viršunėlių ir dekoltė.

9. Išorinį lūpų apvadą apveskite lūpų kontūrą pabrėžiančiu pieštuku. Vidinį kontūrą ir visą lūpų plotą užpildykite lūpų pieštuku 02 "Red Heart". Norėdamos užbagti, užtepkite skystų lūpų dažų 03.

Medija

You are here