Bioteka

DRH

Dr. Hauschka makiažo naujienos: riboto leidimo kolekcija “Natural Spirit”

668x251 DH_Look2

Naujosios Dr. Hauschka riboto leidimo makiažo kolekcijos "Natural Spirit" spalvos pasižymi šiltais ir natūraliais akcentais, lydinčiais mus rudenį ir žiemą. Švytinti tamsiai žalia, sodri ruda ir subtili rožinė spinduliuoja galią ir ramybę, sukurdamos natūraliai elegantišką, orų ir taikų įvaizdį. "Kurdami Natural Spirit įsikvėpėme nuo plačių horizonto tolių ir gilaus ryšio su žeme," pasakoja Dr. Hauschka prekių vadovė Jana Hofmann. "Pasirinkome žalią dėl akivaizdžių priežasčių – tai vyraujanti spalva gamtoje."

Šilta ruda ir švelniai švytinti smėlinė Dvispalvių akių šešėlių paletėje nr. 01 akims suteikia gylio ir ekspresijos. Apimties suteikiantis blakstienų tušas nr. 05 sodriai akcentuoja intensyvia samanų žalia. Akių pieštukas nr. 08, spalviškai derantis su blakstienų tušu, pabrėžia individualų akių grožį. Dvispalviai skaistalai nr. 04, kuriuose dera abrikosų ir rožinės spalvos, modeliuoja veidą ir suteikia odai žavaus švytėjimo. Galiausiai, lūpų dažai nr. 20 užbaigia natūralų, gyvybingą įvaizdį, nude atspalviu su švelniu švytėjimu. Riboto leidimo makiažo kolekcijos "Natural Spirit" priemonių galite įsigyti trumpą laiką kaip priedą prie klasikinės Dr. Hauschka makiažo kolekcijos.

Dr. Hauschka sukūrė du įvaizdžius su naująja riboto leidimo makiažo kolekcija "Natural Spirit":

Užburiantis įvaizdis:

668 Look2_glamurous

1. Pradėkite pasirinkdamos tinkamo atspalvio Dr. Hauschka Makiažo pagrindą ir užtepkite ant veido odos. Prireikus, atskiriems odos plotams naudokite Maskuoklį ir išsklaidykite jo kraštelius ant odos. Kompaktine pudra užfiksuokite makiažo pagrindą ir sumažinkite blizgesį.

2. Smėlio atspalvio akių šešėlių iš Dvispalvių šešėlių paletės nr. 01 užtepkite ant viso akies voko.

3. Paletės tamsiąją spalvą užtepkite palei akies voko raukšlę ir išorinį akies kampą, tuomet švelniai išsklaidykite link antakio.

4. Riboto leidimo Akių pieštuką nr. 08 užtepkite palei išorinį akies kampą, vidinį akies voką, viršutinę blakstienų augimo liniją ir švelniai išsklaidykite.

5. Storą sluoksnį Apimties suteikiančio blakstienų tušo nr. 05 užtepkite ant viršutinių ir apatinių blakstienų. Antakius formuokite ir akcentuokite Akių ir antakių šešėlių palete, užfiksuokite Antakių ir blakstienų geliu.

6. Skruostus pabėžkite užtepdamos abu Dvispalvių skaistalų nr. 04 atspalvius palei savo unikalius veido kontūrus. Taip pat galite iškelti skuostikaulius, kaktą ir nosį, užtepdamos šviesą atspindinčios priemonės.

7. Užbaikite užtepdamos sodrų sluoksnį Lūpų dažų nr. 20.

glamurous make_up

Natūraliai švytintis įvaizdis:

668 Look2_natural

1. Pradėkite pasirinkdamos tinkamo atspalvio Dr. Hauschka Makiažo pagrindą ir užtepkite ant veido odos. Prireikus, atskiriems odos plotams naudokite Maskuoklį ir išsklaidykite jo kraštelius ant odos. Kompaktine pudra užfiksuokite makiažo pagrindą ir sumažinkite blizgesį.

2. Smėlio atspalvio akių šešėlių iš Dvispalvių šešėlių paletės nr. 01 užtepkite ant viso akies voko.

3. Nedidelį kiekį tamsiai rudos akių šešėlių spalvos užtepkite ant judančios voko dalies iki raukšlės.

4. Apatinę ir viršutinę blakstienų augimo liniją pabrėžkite Akių pieštuku nr. 08 ir švelniai išsklaidykite.

5. Apimties suteikiančiu blakstienų tušu nr. 05 padažykite viršutines blakstienas, o Akių ir antakių palete akcentuokite antakius.

6. Skaistalų šepetėliu užtepkite Dvispalvių skaistalų nr. 04 ant skruostų.

7. Užbaikite švelniai užtapšnodamos Lūpų dažų nr. 20 ant lūpų.

natural make_up

Naująją Dr. Hauschka riboto leidimo makiažo kolekciją "Natural Spirit" kviečiame įsigyti mūsų parduotuvėse ir internete:

- Vilniuje Klaipėdos g. 3

- Vilniuje PC "Ozas" (II aukšte priešais "Maxima" savitarnos kasas")

- Klaipėdoje PC "Herkaus galerija"

- http://el-bioteka.lt

Medija

You are here