Bioteka

Faith in Nature Brave Botanicals – išganymas tavo plaukams

brave botanicals

Vienos moterys niekaip negali suvaldyti savo išsipūtusių plaukų, kitų plaukai – tiesūs, tačiau silpni. Trečios skundžiasi išsausėjusiais plaukų galiukais. Ketvirtos kaskart iš šukų surenka nemenką kiekį išslinkusių plaukų...

Visoms šioms moterims FAITH IN NATURE turi tinkamą sprendimą – naują Brave Botanicals plaukų priežiūros liniją! Šias priemones Rivka Rose (kompanijos įsteigėja) sukūrė, atsižvelgdama į skirtingus plaukų tipus ir būkles.

Kokosai, kiviai, karčiavaisių apelsinų žiedai, Damasko rožės... Aromatas įsiskverbs į Jūsų plaukus iki pat jų galiukų ir išliks visą dieną. Šampūnai ir kondicionieriai drėkina, atkuria, suteikia apimties ir žvilgesio – visas, ko reikia idealiai plaukų priežiūrai.

Normalių plaukų priežiūrai

Kivių ir žaliųjų citrinų šampūnas ir kondicionierius stiprina plaukų šaknis ir skatina jų sveiką augimą. Kiviai drėkina plaukus nuo šaknų iki pat galiukų, todėl jie įgauna sveiko žvilgesio. Kondicionieriuje gausu ekologiškų aliejų: kokosų, sviestmedžių ir avokadų, kurie maitina ir lygina plaukus, tad šie tampa lengvai iššukuojami ir elastingi.

Išsausėjusių ir silpnų plaukų priežiūra

Galvos odą drėkinantys ir balansuojantys bei plaukus maitinantys Šampūnas+kondicionierius su kokosais ir jostrų žiedais (frangipani) – tikra palaima gyvybingumą praradusiems plaukams. Švelnus drėkinamasis šampūnas tinka dažnam plaukų plovimui,  kondicionierius, kuriame gausu kokosų, sviestmedžių ir avokadų aliejaus, maitina plaukų galiukus ir suteikia jiems žvilgesio ir minkštumo.

Plonų ir apimties stokojančių plaukų priežiūra

Levandų ir jazminų šampūnas pastebimai padidina plaukų apimtį, prisotindamas juos nepakartojamo žiedų aromato. Šampūne gausu kviečių baltymų, puoselėjančių plaukus, levandų eterinio aliejaus, skatinančio plaukų augimą ir suteikiančio apimties. Kondicionieriaus sudėtyje esantys saulėgrąžų, abisininių balžų, baltųjų putonių aliejai drėkina ir maitina plaukus, tad juos tampa lengva prižiūrėti.

Dažytų ir pažeistų plaukų priežiūra

Pažeistų, dažytų ir išsausėjusių plaukų priežiūrai rinkitės Nerolio žiedų ir Damasko rožių šampūną ir kondicionierių. Priemonėse esantys kokosų, arganų ir avokadų aliejai, rožių bei nerolio eteriniai aliejai maitina sausą plauką ir atkuria jo struktūrą.

Būkite žavios ir drąsios su Faith in Nature Brave Botanicals plaukų priežiūros priemonėmis!

You are here