Bioteka

FarfallaNEW

Šalto spaudimo ekologiškas Farfalla agurkų sėklų aliejus

farfalla gurki_fin

Kas rytą praustis ryto rasa, sekmadieniais būtinai apsilankyti pirtyje, šviežių agurkų žieve valyti odą, o griežinėlius naudoti kaip akių kompresus – daugelis močiučių ir mamų išties mokėdavo pasirūpinti savo veido odos grožiu! Nepaisant to, kad šiuolaikinė moteris verčiau renkasi kontrastinį dušą ir SPA paslaugas, ji tikrai esant progai pasinaudos galimybe pasisemti grožio iš gamtos – užsidėti ant akių agurkų griežinėlių kompresus ir – palepinti veido odą naujuoju Farfalla agurkų sėklų aliejumi.

Farfalla tyras agurkų sėklų aliejus tinka visų būklių odai, o ypač – linkusiai spuoguotis ir praradusiai tonusą bei nusėtai pigmentinėmis dėmėmis.

1) Intensyviai drėkina

2) Lygina raukšles

3) Atkuria saulės pažeistas odos ląsteles; naikina strazdanas ir pigmentines dėmes

4) Mažina spuogus ir inkštirus

5) Ramina psoriazės ir egzemos kamuojamą odą ir malšina niežulį

6) Tinka strijų prevencijai

7) Drėkina plaukus, lygina jų struktūrą ir ramina sausą galvos odą

8) Ypač skalsus – veido priežiūrai pakanka vos 1 lašiuko aliejaus

9) Aliejuje gausu fitosterolių, linolo rūgščių (omega-3), oleino rūgšties, vitaminų ir mineralų

Farfalla agurkų sėklų aliejus yra spaudžiamas šaltuoju būdu iš išgrynintų ir išdžiovintų ekologiškų agurkų sėklų. Tada jis yra filtruojamas – išpilstytas į buteliukus aliejus yra žalsvai gelsvos spalvos, pasižymi maloniu vėsinančių šviežių agurkų aromatu. Jis ypač gerai susigeria į odą, nepalikdamas riebios plėvelės.

Fitosteroliai, esantys aliejaus sudėtyje, padeda stiprinti odos apsauginį barjerą, atstato natūralų drėgmės lygį, minkština ir maitina odą, o taip pat skatina ląstelių regeneraciją. Agurkų sėklose taip pat gausu nesočiųjų riebalų rūgščių (omega-3 – iki 60-68%) bei oleino rūgšties (14-20%) bei natūralaus vitamino E, kuris skatina ląstelių regeneraciją ir saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

Naudokite Farfalla agurkų sėklų aliejų pačios, dovanokite mamoms ir močiutėms – jos tikrai įvertins!

You are here