Bioteka

covergumble

Mažas dantų šepetukas didele širdim – Humble Brush

humble brush_winner

Geriausias natūralus gyvenimo būdo ir namų produktas 2015 (BEST NEW NATURAL LIVING & HOME PRODUCT 2015) – Humble Brush gali didžiuotis šiuo prestižiniu apdovanojimu, gautu Didžiojoje Britanijoje. Pelnytai!

"Gautas apdovanojimas – didžiulė garbė Humble Brush. Tai ne tik pripažinimas, bet ir paskatinimas ir toliau tobulėti. Malonu matyti, kaip vis daugiau žmonių atranda Humble Brush ir mums dėkoja," teigia Humble Brush įkūrėjas, Noel Abdayem.

Visame pasaulyje įsigydami Humble Brush dantų šepetėlius, remiate mažai pasiturinčius žmones trečiojo pasaulio šalyse – tuos, kurie negali skirti lėšų savo burnos higienai.

O štai Jūs patys, pasirinkę Humble Brush, išties rūpinatės savo burnos higiena – minkšti šereliai iš suyrančio nailono kruopščiai pašalina dantų apnašas ir masažuoja dantenas, neleisdami kauptis bakterijoms. Iš natūraliai išaugintų bambukų, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, pagaminti koteliai leidžia išvengti plastiko patekimo į burnos ertmę (juk jo aplinkui ir taip apstu). Baigę naudoti šepetėlį, neprisidedate prie aplinkos teršimo – HUMBLE BRUSH visiškai suyra gamtoje!

Rinkitės nugalėtoją – rinkitės Humble Brush!

You are here