Bioteka

zimols jason1

Jāsön. Grožis, kurį sukūrė gamta

jason-cosmetics 


Amerikos kompanijos Jāsön Natural Products specialistai mano, kad kosmetika – tai maistas odai, todėl jis turi būti toks pat natūralus ir naudingas kaip maistas, kurį vartojame. Štai jau beveik pusė amžiaus, kai Jāsön savo gerbėjams siūlo organinę kosmetiką – alternatyvą masinei cheminei produkcijai.

Jāsön kremų, losjonų ir šampūnų sudėtis – tai sintezė amžius kauptų žinių apie gydomąsias augalų savybes ir mokslo pažangą. Jāsön kosmetika gaminama pagal tuos pačius standartus, kaip farmaciniai preparatai – šiuolaikiniais įrengimais, naudojant naujausią technologiją ir aukščiausios kokybės ingredientus.

Jāsön – tai aktyviųjų ingredientų kokteilis. Kiekvieno produkto sudėtyje yra ne 1 – 2 ekstraktai, o turtingas junginys augalų ištraukų su vitaminais, enzimais, proteinais, mineralinėmis medžiagomis ir kitais biologiškai aktyviais komponentais. Efektyvumas ir geras kiekvienos sudėtinės dalies poveikis odai ir sveikatai moksliškai įrodytas, be to, ingredientai, suderinti tarp savęs, skatina vienas kito poveikį.    

Pavyzdžiui, kiekvieno šampūno rūšis skirta tam tikram plaukų tipui: jis gali būti maitinamasis, sukuriantis purumą arba blizgesį sausiems arba riebiems plaukams. Tačiau kiekviename jų yra atstatomasis kompleksas, kuris sudarytas iš vitaminų, aminorūgščių, augalinių baltymų, 5-10 augalinių ekstraktų.  

Kosmetika Jāsön miela kaip namai – ji sukuria savo individualų žavesį,  lepina ir puoselėja kūną, džiugina sielą ir gailestinga gyvūnams mūsų planetoje. Nei vieno Jāsön produkto sudėtyje nėra gyvūninės kilmės medžiagų, laurilsulfatų, mineralinių aliejų, petrolatumo ir vaško, dirbtinių kvapiųjų, dažomųjų medžiagų  ir neatliekami bandymai su gyvūnais.

Jūs pastebėsite, kad Jāsön pakuoja savo produkciją į dideles ekonomiškas pakuotes.  Dėl to labiau palankios, lyginant su analogiška natūralia kosmetika, kainos.

You are here