Bioteka

zimols jason1

Egzotika ir paprastumas - laiko patikrintos JĀSÖN šampūnų ir kondicionierių formulės

sampcover

- Mamyte, aš radau! Va šitas Džonson buteliukas su abrikosais, kurio mes ieškome!

- Ne Džonson, o JĀSÖN, dukrele. Bet teisingai, ieškome būtent šio šampūno.

Tokius pokalbius dažnokai girdime, ir puikiai žinome, jog, kai ieškote Džonsono arba Džeisono, iš tiesų dairotės išbandyto ir pamėgto JĀSÖN (lt. tariasi Jason) prekinio ženklo.

JĀSÖN išvertus iš graikų kalbos reiškia „gydytojas". Todėl nenuostabu, kad JAV sukurtos ir jau daugiau nei 50 metų visame pasaulyje populiarios kosmetikos paskirtis – ne tik suteikti elementarią kasdienę priežiūrą odai ir plaukams, bet ir atlikti terapeutinį vaidmenį. JĀSÖN kosmetika gaminama tik iš natūralių ingredientų, nenaudojant gyvūninės kilmės produktų, GMO, parabenų ir kitų agresyvių konservantų, dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Ekologiški augaliniai ekstraktai ir aliejai, įeinantys į priemonių sudėtį, pasižymi ypatinga įvairove ir dažnai – egzotiškumu. Formulėse gausu tokių retų sudedamųjų galių, kaip ženšenio šaknis, įvairios jūros dumblių rūšys, baltasis jostras, kukui riešutai. Tačiau nepamirštama ir klasika – alavijas, medetkos, levandos, greipfrutas, simondsijų aliejus.

„Bioteka" parduotuvės lentynas JĀSÖN šampūnai ir kondicionieriai puošia jau ne vienerius metus. Priemonės turi daug ištikimų gerbėjų, nenorinčių jų keisti į nieką kitą. Be to, kad ir šampūnai ir kondicionieriai yra nepaprastai skalsūs, jie parduodami pakuotėse po 473 ml – jų kaina yra itin patraukli.

JĀSÖN plaukų priežiūros priemonių privalumai:

- Sudėtyje nėra agresyvių sintetinių putojimą sukeliančių medžiagų

- Priemonių pH atitinka galvos odos pH

- Šampūną ir kondicionierių itin lengva pasirinkti – žinodami savo plaukų ir galvos odos būklę, rasite tinkamą priemonę pagal etiketėje nurodytą informaciją, kuri pateikta itin aiškiai ir tiksliai

- Plaukai jau po pirmo naudojimo atsidėkoja švelnumu ir šilkiniu žvilgesiu

- Priemonės labai gerai apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio

Sausiems plaukams:

jason aloe

JĀSÖN Drėkinamasis šampūnas su 84% alavijų švelniai valo sausą ir jautrią galvos odą ir prisotina drėgme sausus ir besielektrinančius plaukus. Natūralūs alavijų ir spirulinos ekstraktai giliai maitina, o dirvinis asiūklis ir natūralus vitaminas E atkuria drėgmės balansą ir elastingumą. Puikiai tinka dažytiems plaukams.

JĀSÖN Drėkinamasis kondicionierius su 84% alavijų giliai drėkina ir minkština sausus ir pažeistus plaukus bei saugo nuo elektrinimosi. Natūralūs alavijų, spirulinos ekstraktai bei simondsijų aliejus giliai maitina, o dirvinis asiūklis ir natūralus vitaminas E atkuria drėgmės balansą ir elastingumą. Plaukai ilgai išlieka žvilgantys ir purūs.

sea kelp_jason

JĀSÖN Plaukus lyginantis šampūnas su jūros dumbliais švelniai valo galvos odą ir atkuria drėgmės balansą. Natūralus vitaminas E lygina pasišiaušusių plaukų paviršių, o galingi antioksidantai – jūros dumbliai, ženšenis ir vitaminai A ir C padeda apsaugoti plaukus nuo neigiamo išorės poveikio. Plaukai įgauna naujos energijos ir ilgai išlieka purūs, žvilgantys ir paklusnūs.

JĀSÖN Plaukus lyginantis kondicionierius su jūros dumbliais sutramdo pasišiaušusias garbanas ir lygina plauko paviršių. Natūralių jūros dumblių ekstraktas, kuriame gausu vitaminų, mineralų ir nepakeičiamų riebalų rūgščių, atkuria plauko struktūrą. Ženšenio šaknies ir baltojo jostro ekstraktai giliai maitina ir drėkina plaukus, o kukui riešutų aliejus suteikia žvilgesio. Puikiai tinka dažytiems plaukams.

Dažytiems ir pažeistiems plaukams:

jason biotin

JĀSÖN Atstatomasis šampūnas su biotinu švelniai pašalina nešvarumus nuo galvos odos ir plaukų bei atstato silpnų ir pažeistų plaukų struktūrą. Plaukų augimą skatinantis biotinas ir vitaminas B5 atkuria plaukų elastingumą. Ženšenio ir levandų ekstraktai mažina plaukų galiukų skilinėjimą bei suteikia naujos energijos.

JĀSÖN Atstatomasis kondicionierius su biotinu giliai drėkina ir atstato silpnų ir pažeistų plaukų struktūrą. Biotinas ir vitaminas B5 atkuria plaukų elastingumą ir suteikia gyvybingumo. Natūralus simondsijų aliejus giliai maitina, o ženšenio ir levandų ekstraktai mažina plaukų galiukų skilinėjimą.

Normaliems plaukams:

jason jojoba

JĀSÖN stiprinamasis šampūnas su simondsijomis švelniai valo galvos odą ir stiprina nusilpusius ir slenkančius plaukus. Simondsijų aliejus atstato drėgmės balansą, antioksidantų turtingos ramunėlės ir greipfrutai skatina sveikų plaukų augimą. Jukos ekstraktas ir vitaminas B5 stiprina plaukus, saugodami juos nuo lūžinėjimo ir skilinėjančių galiukų problemos. Kviečių baltymai suteikia elastingumo ir gyvybingumo.

JĀSÖN stiprinamasis kondicionierius su simondsijomis stiprina nusilpusius plaukus ir juos intensyviai drėkina. Simondsijų aliejus atstato drėgmės balansą, antioksidantų turtingos ramunėlės ir greipfrutai skatina sveikų plaukų augimą. Jukos ekstraktas ir vitaminas B5 stiprina plaukus, saugodami juos nuo lūžinėjimo ir skilinėjančių galiukų problemos. Kviečių baltymai suteikia elastingumo ir gyvybingumo.

jason apricot

JĀSÖN žvilgesio suteikiantis šampūnas su abrikosais švelniai valo plaukus ir galvos odą, atstatydamas plaukų žvilgesį ir purumą. Abrikosų aliejus lygina plauko žvynelius, kviečių baltymai ir alavijai atkuria drėgmės balansą. Plaukai ilgai išlieka purūs ir žvilgantys.

JĀSÖN žvilgesio suteikiantis kondicionierius su abrikosais maitina plaukus ir atstato jų natūralų žvilgesį ir purumą. Abrikosų aliejus lygina plauko žvynelius, kviečių baltymai ir alavijai atkuria drėgmės balansą nuo šaknų iki galiukų. Plaukai ilgai išlieka purūs ir žvilgantys.

Jautriai ir probleminei galvos odai:

te tree_jason

JĀSÖN balansuojamasis šampūnas su arbatmedžiu švelniai valo galvos odą ir šalina sausas pleiskanas. Australijos arbatmedis, žinomas dėl savo antibakterinių ir su grybeliu kovojančių savybių , kartu su greipfrutų ekstraktu skaistina galvos odą bei stiprina plauko folikules. Raminamieji medetkų, apynių, šalavijų ekstraktai bei kviečių branduolių aliejus minkština ir drėkina galvos odą, ramina perštėjimą ir sudirgimus. Šampūnas yra tinkamas dažnam naudojimui.

JĀSÖN balansuojamasis kondicionierius su arbatmedžiu maitina galvos odą, ramina sudirgimus ir mažina pleiskanojimą, palengvindamas plaukų iššukavimą. Australijos arbatmedis, žinomas dėl savo antibakterinių ir su grybeliu kovojančių savybių, padeda išvengti perštėjimo ir diskomforto, o simondsijų aliejus suteikia plaukams ir galvos odai reikiamos drėgmės. Alavijų gelis ir jūros dumblių ekstraktas drėkina ir mažina elektrinimąsi. Kondicionierius taip pat saugo plaukus nuo džiovinimo karštu oru ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių.

pleisk jason

JĀSÖN šampūnas nuo pleiskanų yra išbandytas laboratorijose, o jo efektyvumą įrodo ne vienas klinikinis tyrimas. Švelnus šampūnas šalina pleiskanas bei ramina dermatito ir psoriazės pažeistą galvos odą. Maitinamieji rozmarinų, alyvuogių ir simondisjų aliejai ramina, ir drėkina galvos odą ir saugo nuo perštinčios galvos odos. MSM (metilsulfonilmetanas) ir sulfuras atkuria sveiką galvos odos pusiausvyrą ir saugo nuo pakartotino pleiskanų atsiradimo. Šampūną rekomenduojama naudoti mažiausiai 3 kartus per savaitę.

Greitai besiriebaluojantiems plaukams:

vit E_jason

JĀSÖN Gaivinamasis šampūnas su vitaminu E švelniai valo ir suteikia plaukams paklusnumo, jų neapsunkindamas. Maitinamasis vitaminas E drėkina, o galingi antioksidantai – vitaminai A ir C – padeda apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Plaukai išlieka purūs ir paklusnūs.

JĀSÖN Gaivinamasis kondicionierius su vitaminu E drėkina plaukus, jų neapsunkindamas, bei prisotina juos vitaminų ir mineralų. Maitinamasis vitaminas E drėkina, o galingi antioksidantai – vitaminai A ir C – padeda apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Plaukai išlieka purūs ir paklusnūs.

lavanda jason

JĀSÖN apimties suteikiantis šampūnas su levandomis švelniai valo plonus, sukritusius plaukus bei suteikia nepakartojamos apimties. Natūralūs levandų bei saldžiųjų migdolų ekstraktai stiprina plaukus, jų neapsunkindami, o kviečių baltymai pakelia plaukus nuo šaknų. Visą dieną Jūsų plaukai išlieka purūs ir žvilgantys, o kerintis levandų aromatas praskaidrina nuotaiką.

JĀSÖN apimties suteikiantis kondicionierius su levandomis stiprina plonus, sukritusius plaukus bei suteikia nepakartojamos apimties. Natūralūs levandų bei nakvišų ekstraktai stiprina plaukus, jų neapsunkindami, o kviečių baltymai pakelia plaukus nuo šaknų. Simondsijų aliejus drėkina ir minkština plaukus. Visą dieną Jūsų plaukai išlieka purūs ir žvilgantys, o kerintis levandų aromatas praskaidrina nuotaiką.

You are here