Bioteka

zimols jason1

JĀSÖN dušo geliai – dešimt spalvingų Jūsų vonios draugų

jason cover

Iš judrios ir dulkėtos saulėtos gatvės įlėkusi į kavinės vėsą visada sustingdavau prie prekystalio, už kurio maloniai šypsojosi pardavėja, visuomet pasitempusi ir vilkėjusi baltą prijuostę ir tokią pat baltą nertą plaukų juostą. Ant prekystalio stovėjo virtinė ąsočių, o juose... Spalvingos, tirštos, aromatais viliojančios sultys – kokios tik nori! Persikų, pomidorų, obuolių, slyvų, beržų sula... Pardavėja įpildavo jų sklidiną stiklinę (tokią su briaunomis), o aš godžiai išgerdavau ir jausdavausi pačiu laimingiausiu vaiku pasaulyje! Ech, tie šilti prisiminimai...

Įdomu tai, kad panašus jausmas apėmė mane, renkantis kūno prausiklį pamėgtoje parduotuvėje „Bioteka". Lentynoje išdėlioti JĀSÖN® prausikliai lygiai taip pat viliojo išbandyti juos visus (net 10 rūšių)! Spalvingos pakuotės, malonūs kvapai, ir, kaip pasirodė, nenuvylęs poveikis odai – visa tai lėmė mano pasirinkimą! Po vieną, vis bandau juos visus, ir kaskart lieku maloniai nustebinta. Išbandykite ir Jūs:

JĀSÖN Raminamasis alavijų dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o alavijų ekstraktas ir saulėgrąžų aliejus palaiko odos riebalų ir drėgmės pusiausvyrą.

JĀSÖN Odą lyginantis abrikosų dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o skaistinamasis abrikosų kauliukų aliejus bei saulėgrąžų aliejus lygina, stangrina ir minkština odą.

JĀSÖN Antioksidantų kupinas spanguolių dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o stangrinamasis ir su laisvaisiais radikalais kovojantis spanguolių aliejus bei alavijų ekstraktas minkština ir lygina odą.

JĀSÖN Atpalaiduojamasis ramunėlių dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o raminamasis ramunėlių ekstraktas bei giliai drėkinantis avokadų aliejus atpalaiduoja odą ir įtemptas mintis.

JĀSÖN Gaivinamasis citrusinių vaisių dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o energijos teikiantis citrinų ekstraktas bei apelsinų žievelių aliejus palaiko odos stangrumą ir Jūsų žvalumą.

JĀSÖN Drėkinamasis žolelių dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o pikantiški ekstraktai - šalavijų, medetkų, gvazdikėlių – drauge su vertingu avokado, drėkinamuoju migdolų aliejais bei pasifloros ekstraktu atgaivina ir tonizuoja Jūsų odą.

jasonshower2

JĀSÖN Raminamasis levandų dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o raminamieji levandų ir medetkų ekstraktai atpalaiduoja Jūsų mintis ir kūną bei minkština ir balansuoja odą.

JĀSÖN Odą minkštinantis mango dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o skaistinamieji mango ir papajos ekstraktai bei drėkinantis saulėgrąžų aliejus lygina ir minkština odą.

JĀSÖN Pojūčius atgaivinantis rožių kūno prausiklis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o tyras rožių vanduo bei raminamasis medetkų ekstraktas gaivina, lygina ir drėkina Jūsų odą.

JĀSÖN Skaistinamasis arbatmedžio dušo gelis švelniai prausia ir drėkina odą. Vitaminas E ir provitaminas B5 maitina, o antibakterinėmis savybėmis pasižymintis arbatmedžio aliejus ir alavijų ekstraktas balansuoja odos funkcijas, skaistina ir ramina sudirgusią odą, jos nesausindami.

Rinktis tikrai yra iš ko – galima prisirišti prie vieno, o galima – paeiliui bandyti visus dušo gelius, kaip tai darau aš. Tačiau prireiks kantrybės, kol išbaigsite beveik litro talpos pakuotę. O ar minėjau, kad JĀSÖN dušo geliai itin skalsūs – naudositės visa šeima ir nemažai sutaupysite!

You are here