Bioteka

zimols jason1

Laimingi kartu – tegyvuoja saulė! Jāsön Sun

jason sun2

Deginatės, plaukiojate ežere, važinėjatės dviračiais, statote smėlio pilis ar tiesiog ilgai vaikštote, susikibę už rankų. Yra begalė būdų praleisti šeimos laisvalaikį, mėgautis vieni kitų draugija ir saulės spinduliais!

Siekdamas, kad Jūsų poilsis būtų išties nerūpestingas, JAV natūralios kosmetikos gamintojas JĀSÖN pasirūpino Jūsų šeimos apsauga nuo saulės. Gražiai ir tolygiai įdegsite ir išvengsite neigiamo ultravioletinių spindulių poveikio.

JĀSÖN gamykla įsikūrusi saulėtoje Kalifornijoje, todėl kompanija sukaupė išties neįkainojamos patirties, kurdama apsaugines priemones nuo saulės. JĀSÖN priemonės nuo saulės yra hipoalerginės, jų sudėtyje nėra parabenų, naftos perdirbimo produktų, ftalatų ir dirbtinių dažiklių. Kremai ir losjonai greitai susigeria ir nekemša porų. Pažangios technologijos leido pagaminti priemones su moderniais ir kokybiškais SPF filtrais, juos papildant antioksidantų sudėtyje turinčiais augaliniais ekstraktais, kurie užkerta kelią odos ląstelių pažeidimui ir senėjimui bei blokuoja laisvųjų radikalų poveikį.

sejai

JĀSÖN veido kremas nuo saulės SPF 20 – jo sudėtyje nėra aliejų, todėl jis yra ypač lengvos tekstūros ir greitai susigeria. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir gali būti naudojamas kaip pagrindas makiažui. Vynuogių sėklų ir baltosios arbatos ekstraktai stabdo odos ląstelių senėjimą.

JĀSÖN kremas nuo saulės su mineraliniais filtrais SPF 30 – yra atsparus vandeniui; tinka ir vaikams (nuo 6 mėn.), ir suaugusiems. Mineraliniai filtrai efektyviai apsaugo nuo UV spinduliuotės ir padeda išvengti nudegimų. Ramunėlių ir medetkų ekstraktai ramina ir minkština odą.

JĀSÖN kremas nuo saulės vaikams SPF 45 – specialiai sukurtas jautriai vaikų odai, užtikrina ilgalaikę ir patikimą apsaugą bei yra atsparus vandeniui. Ramunėlių ir medetkų ekstraktai rūpinasi odos drėgmės balansu ir ramina sudirgimus.

jason sun_kids

JĀSÖN primena, kad apsauginis kremas turi būti tepamas ant odos 15 minučių prieš deginimąsi ir siūlo pakartotinai naudoti kremą kas 2 valandos. Netgi jeigu saulę dengia debesys, nevenkite užtepti apsauginio kremo, kadangi 80% procentų UV spinduliuotės pasiekia žemę debesuotomis dienomis.

Po saulės vonių oda jaučiasi pavargusi ir netekusi drėgmės. Kaip ją atgaivinti?

JĀSÖN drėkinamasis gelis su alavijų sultimis ir alantoinu ramina odą ir padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį. Alavijų gelio yra netgi 98%! Alantoinas pasižymi moksliškai įrodytų raminamuoju ir jauninamuoju poveikiu odai. Gelis lengvai susigeria, maloniai vėsina odą ir pasižymi gaiviu aromatu.

Mėgaukitės vasaros malonumais su JĀSÖN ir pasisemkite saulės energijos nekenkdami savo sveikatai! JĀSÖN apsauginių saulės kremų ieškokite „Biotekoje".

jason kids2

You are here