Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics: „Lokio vynuogė“ – skaisčios odos paslaptis

JMO bearberry

Miško glūdumoje pasiklydęs grybautojas pro tankius medžių lapus pamatė lokį. Baimė sustingdė vargšą žmogų taip, kad jis negalėjo pajudėti iš vietos.

Tačiau lokys, esantis visai šalia, jo rodos, nepastebėjo. Grybautojas įdėmiai stebėjo žvėrį, pasislėpęs už krūmo ir stengdamasis nekrutėti. Rudasis lokys palenkęs galvą, kažką valgė nuo žemės ir garsiai čepsėjo. Tai tęsėsi apie pusvalandį. Tuomet žvėris apsisuko ir lėtais žingsniais pasitraukė į miško glūdumą. Žmogus įsidrąsinęs išlindo iš savo slėptuvės ir pasuko link vietos, kur ką tik užkandžiavo lokys – smalsumas nugalėjo baimę. Jis išvydo žalius krūmelius ir skaisčiai raudonas uogas. „Bruknė, o gal – spanguolė?", spėjo žmogus.

Tačiau jis klydo. Tai buvo miltinė meškauogė, kurios skaisčiai žali lapai ir mėsingos uogos nuo seno traukė nuolatinius miško gyventojus lokius. Instinktyviai pasirinkę šį augalą jie natūraliai saugojo savo organizmus nuo bakterijų dauginimosi ir pasipildydavo vitaminų atsargomis. Žinomas natūralios kosmetikos alchemikas ir garsus kirpėjas John Masters atrado nuostabią miltinių meškauogių lapų savybę – jų galingą antiseptinį ir odos poras sutraukiantį poveikį. Ilgus metus liaudies medicinoje naudojamuose lapuose yra gausu flavonoidų, fenolinių junginių, vitamino C ir mineralų. Būtent miltinė meškauogė tapo esminiu ingredientu kuriant priežiūros produktų seriją, skirtą mišriai ir riebiai odai.

Kiekviena odos priežiūros sistema susideda iš trijų žingsnių: odos valymo, tonizavimo ir drėkinimo. John Masters Organics produktų serijoje su meškauogėmis taip pat egzistuoja šie etapai:

1. Balansuojamasis meškauogių prausiklis - specialiai suformuluotas riebiai ir probleminei odai. Prausiklyje dera 20 skaistinamųjų augalinių ekstraktų bei citrusinių vaisių aliejų. Tokia turtinga formulė padeda subalansuoti odos riebalų gamybą. Šveicarų alpėse augančio gluosnio ekstraktas sumažina išsiplėtusias poras, o natūralios AHA vaisių rūgštys pašalina negyvas odos ląsteles ir suteikia skaistumo.

• Meškauogių ekstraktas - aktyviai reguliuoja odos riebalų gamybą

• Gluosnio ekstraktas - pasižymi antiseptiniu poveikiu, sutraukia poras ir mažina uždegimą

• AHA rūgštys - palaiko natūralų odos valymosi procesą, atnaujina odos ląsteles, balansuoja odą

Naudokite kasdieniam odos prausimui. Puikiai tinka kovai su inkštirais ir spuogais. Išspauskite nedidelį kiekį putų ir masažuokite drėgną veidą ryte ir vakare. Nuplaukite ir naudokite Meškauogių veido dulksną ir Meškauogių veido serumą.

2. Balansuojamoji meškauogių veido dulksna - optimalus pasirinkimas riebiai ir mišriai odai. Tonikas balansuoja odos pH, švelniai sutraukia poras ir skaistina odą. Žalioji arbata prisotina odą antioksidantais, o meškauogių ekstraktas kontroliuoja odos riebalų gamybą. Mėgaukitės skaisčia ir sveika oda!

• Meškauogių ekstraktas - aktyviai reguliuoja odos riebalų gamybą

• Žalioji arbata - pasižymi dideliu antioksidantų kiekiu, maitina ir saugo odą

• Persikas - natūralus AHA rūgščių šaltinis, sutraukia poras, mažina raukšleles

• Ryžių ekstraktas - minkština odą ir didina jos elastingumą

Rekomenduojamas riebiai ir mišriai odai. Efektyviai mažina odos blizgesį ir sutraukia poras. Naudokite po veido valymo ryte ir vakare - užpurkškite ant veido ir kaklo odos ir švelniai prispauskite pirštų pagalvėlėmis. Po to veido priežiūrai naudokite Meškauogių veido serumą. Puikiai atgaivina ir dienos metu - purkškite dulksną tiesiai ant makiažo.

3. Balansuojamasis meškauogių veido serumas - meškauogių, gluosnio žievės ir ryžių ekstraktai veiksmingai kovoja su veido nešvarumais ir uždegimais. Šis serumas balansuoja ir skaistina riebią veido odą ir ją nuramina. Juo galima tepti atskirus spuogelius arba naudoti viso veido priežiūrai.

• Meškauogių ekstraktas - aktyviai reguliuoja odos riebalų gamybą

• Ryžių ekstraktas - minkština odą ir didina jos elastingumą

• Gluosnio ekstraktas - pasižymi antiseptiniu poveikiu, sutraukia poras ir mažina uždegimą

• Žalioji arbata - veikia kaip antioksidantas ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis

Rekomenduojamas mišriai ir riebiai odai. Tolygiai paskirstykite serumą ant veido po odos valymo ir tonizavimo. Naudokite rytais ir vakarais arba tepkite tik iškilusius spuogelius. Serumas puikiai tvarkosi su odos blizgesiu, tad tinka naudoti prieš makiažą - Jūsų oda išliks matinė visą dieną.

Šie trys žingsniai sugrąžins Jūsų odai jaunatvišką skaistumą ir grožį!

You are here