Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Vitaminų kokteilis pavargusiai odai – John Masters Organics Vitamino C veido serumas

JMO vit_C

Visiems gerai žinomas vitamino C antioksidacinis poveikis. Gausybė tyrimų patvirtina jo gebėjimus atstatyti pažeistas odos ląsteles ir kovoti su senėjimu, skatinant kolageno gamybą ir užkertant kelią laisvųjų radikalų atsiradimui. Tačiau, kad ir koks galingas, vitaminas C yra labai pažeidžiamas, vandenyje tirpus elementas, ir, deja, ne visos jo formos pasižymi efektyvumu. Sukurti stabilią, efektyvią ir gyvybingą vitamino C formą, kuri lengvai prasiskverbia į gilius odos sluoksnius – tikslas, kurio John Masters Organics siekė, dirbdamas ties Vitamino C veido serumo, kovojančio su odos senėjimu, formule.

Ypatingas gamybos procesas

Visų pirma, askorbo rūgštis – labiausiai paplitusi vitamino C forma – yra itin nestabili. Ji labai greitai oksiduojasi ir praranda savo galią. John Masters Organics naudoja ypatingą askorbo rūgšties stabilizavimo procesą, kuris išskaido rūgštį į esterį (askorbilo palmitatas) bei druską (magnio askorbilo fosfatas).

Šis procesas vyksta laipsniškai: švieži baltymai iš erškėtuogių vaisiaus, kupini vitamino C, yra sujungiami su 25% citrinos rūgšties. Rezultatas – natūralus iš baltymų sudarytas vitaminas (askorbo rūgšties polipeptidas), kuris saugiai patiekia vitaminą C odai, kuomet jo forma būna stabiliausia ir efektyviausia. Kitaip tariant – siūlo pačius gardžiausius ir dar garuojančius pietus išalkusiai odai.

Tam, kad gamintojas užtikrintų pastoviai šviežią ir potencialiai stabilią vitamino C formą, kiekvieną kartą gaminamas ribotas kiekis priemonės. Gamyba vyksta tokiu būdu: šviežias vaisiaus minkštimas yra švelniai sumalamas, sujungiamas su askorbo rūgštimi 37-40°C temperatūroje, reakcija trunka 4-6 valandas, kuomet mišinyje nebelieka askorbo rūgšties. Tuomet procesas stabdomas, kietosios dalelės yra pašalinamos, filtruojant mišinį. Tai, kas lieka, yra perplaunama, o koncentruotas tirpalas yra išdžiovinamas ir virsta milteliais.

Serumo pranašumas

Testuojant atsitiktinai pasirinktus kremus, turinčius sudėtyje askorbo rūgšties, bei John Masters serumą, kurio sudėtyje – magnio askorbilo fosfatas, pastebėta, jog būtent potencialiai aktyvi vitamino C forma sugeba atstatyti pažeistas odos ląsteles, šitaip kovodama su odos senėjimu. Rezultatai yra ypač gerai matomi po 12 savaičių priemonės naudojimo.

Svarbu paminėti, kad John Masters Organics Vitamino C serumas, kovojantis su odos senėjimu, yra specialiai išpilstomas į tamsaus medicininio stiklo buteliukus bei papildomai apsaugotas kartonine dėžute.

Be to, ypatinga vitamino C forma – tai dar ne viskas, kuo gali didžiuotis Vitamino C serumas. John Masters Organics praturtino priemonę ir kitomis vitamino C formomis. Specialios liposomos, pagamintos iš augalų fosfolipidų – dar vienas vitamino C šaltinis. Jų dydis – vos 26 mikronai, tad jos lengvai patenka į visus odos sluoksnius. Askorbilo palmitatas – esteris, išgautas iš askorbo rūgšties ir palmino rūgštis drauge sukuria riebaluose tirpią vitamino C formą. Gausybė antioksidantų – superoksido dismutazė, vitaminas E ir retinilo palmitatas – visi šie gėriai slypi serumo buteliuke.

Ekologiškai auginto rozmarino ekstraktas veikia kaip antioksidantas, saugodamas vitaminų gyvybingumą.

Šios unikalios formulės rezultatas – 100% ekologiškas veido serumas, kuris:

1. Kovoja su laisvaisiais radikalais

2. Atkuria kolageno sintezę odoje

3. Sumažina pigmentines dėmes

4. Didina odos elastingumą ir tonusą

5. Suteikia odai gaivumo ir spindesio

John Masters Organis Vitamino C serumo, kovojančio su odos senėjimu, ieškokite „Biotekos" parduotuvėse!

You are here