Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics prabangi skraistė tavo plaukams - rožių ir abrikosų pienelis

jmo hair_milk_bann1-700x294

Įžymybės mėgsta pamaloninti savo gerbėjus, surengdamos koncertus ir pobūvius savo gimtadienio proga. Holivudo žvaigždžių numylėtinis plaukų stilistas John Masters šiemet švenčia kosmetikos ženklo John Masters Organics dvidešimtmetį ir tą proga nudžiugino mus nauja plaukų priežiūros priemone – dangiško kvapo nenuplaunamu Rožių ir abrikosų plaukų pieneliu.

John Masters Organics rožių ir abrikosų pienelis suteikia plaukams tikros šventės pojūtį – ekologiški augaliniai aliejai ir ekstraktai puoselėja ir lepina plaukus, suteikdami jiems žvilgesio, minkštumo. Tereikia paskirstyti nedidelį pienelio kiekį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų – išdžiuvę jie bus paslankūs ir lengvai iššukuojami. Pienelio tekstūra yra ypač maloni, jis greitai įsigeria į plaukus, jų neapsunkindamas.

• Rožių žiedlapių aliejus minkština ir maitina,

• Abrikosų kauliukų aliejus saugo nuo žalingo saulės poveikio ir suteikia plaukams žvilgesio

• Erškėtuogių sėklų aliejus ramina galvos odą

• Agurklės aliejus apsaugo plaukus nuo skilinėjimo

• Moringos vaisių sėklų ekstraktas atstato drėgmės lygį ir stiprina plaukus

• Dilgėlių ekstraktas stabdo plaukų slinkimą

• Žaliosios arbatos ekstraktas tonizuoja galvos odą ir skatina sveikų plaukų ataugimą

Pienelis ypač rekomenduojamas ilgiems ir vidutinio ilgio plaukams, kurie yra išsausėję dėl saulės poveikio, nuolatinio dažymo. Pienelis greitai atstato sveiką plaukų būklę bei saugo galiukus nuo lūžinėjimo.

Atostogų pradžiai arba pabaigai – mėgaukitės švente kasdien su naujuoju John Masters Organis Rožių ir abrikosų plaukų pieneliu! Ieškokite „Biotekoje".

You are here