Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Dar kartą apie meilę...

atsiliepimai cover

...John Masters Organics kosmetikai! Jau daugiau, negu 20 metų visame pasaulyje žmonės nenustoja žavėtis ir žarstyti komplimentus šiai aktyvaus poveikio ir tik iš tyriausių planetos gamtos lobių pagamintai kosmetikai. Pateikiame kelis pirkėjų atsiliepimus ir tuo pačiu kviečiame Jus dalintis savo įspūdžiais. Kokią priemonę įsimylėjote iš pirmo žvilgsnio? Galbūt John Masters Organics šampūnas tapo tikru išsigelbėjimu Jūsų plaukams, o be drėkinančio serumo neįsivaizduojate savo grožio procedūrų?

Man 50 metų. Tik neseniai pradėjau naudoti ekologišką kosmetiką veido ir kūno priežiūrai, o John Masters produkcija' radau vienoje internetinėje parduotuvėje. Prieš porą savaičių atidariau Maitinamojo granatų aliejaus buteliuką – naudoju jį veido ir kaklo odai drėkinti ir maitinti. Tiesiog įsimylėjau šį produktą! Jis taip tinka mano odai: ne per sunkus ir ne per lengvas. Tepu jį nakčiai, o pabudusi jaučiu, kaip sušvelnėjo ir suminkštėjo mano oda. Aliejus maloniai kvepia. Veido prausimui naudoju švelniai putojantį Rožių prausiklį, kuris ypač švelniai pašalina makiažą. Jau gavau kelis plaukų priežiūros priemonių mėginukus, kuriuos nekantrauju išmėginti. Ačiū!

- Karen

Noriu padėkoti už puikų bekvapį ir aršių putojamųjų medžiagų neturintį šampūną, kuris tiko mano egzemos kamuojamai galvos odai. 30 metų beviltiškai ieškojau sau tinkamo produkto ir pagaliau atradau!

- Lucy

Jau sunaudojau 2/3 Vitamino C serumo buteliuko ir planuoju įsigyti dar vieną! Dabar man 67 metai, ir veidas nusėtas pigmentinėmis dėmėmis, kurias „užsidirbau" slidinėdama aukštai kalnuose. Dirbdama mokytoja, dažnai išgirstu komplimentų, o vienas septintokas net nustebo, kai pasakiau, kad tikriausiai jo močiutei tiek pat metų, kaip ir man. Manau, kad didele dalimi prie to prisidėjo Vitamino C serumas. Prieinama kaina, patogus naudojimas, puikus kvapas – ko dar norėti iš veido priežiūros priemonės! Net nemąstau apie intervencines kosmetines veido korekcijas. Dėkui Jums!

- Carol

head 01

Noriu padėkoti Jums už tai, kad sukūrėte tokią nuostabią priemonių seriją. Kuomet man nustatė alergiją beveik visoms sintetiniuose šampūnuose ir kondicionieriuose esančioms medžiagoms, perėjau prie vaistinėse parduodamos produkcijos, kuri man netiko ir nepatiko. Beveik nuleidau rankas, nes maniau, kad niekada nerasiu priemonių, kurios ne tik nealergizuos, bet ir rūpinsis mano plaukais. Bet tuomet atradau John Masters produkciją, kurį suteikė man optimizmo – ir aš galiu būti graži! Jie yra saugūs naudoti netgi mano itin alergiškai galvos odai, o jų poveikis prilygsta saloninėms priemonėms. O jau sudėtys! Atrodo, viską, kas tik yra geriausio gamtoje, sudėta į elegantiškus buteliukus. Taip ir toliau, šaunuoliai, aš liksiu ištikima Jūsų pirkėja.

- Alicia

Sveiki. Aš norėjau pasidalinti su Jumis savo mintimis, kadangi labai dažnai pirkėjai sugrįžta išpeikti jiems netikusios/nepatikusios priemonės, o retas siekia padėkoti. Kol kas esu patenkinta visomis JMO priemonėmis, kurias teko mėginti. Kadangi mano oda nuo pat jaunystės linkusi šerpetoti, rausti, o be to yra riebi ir spuoguota, man ypač sunkiai sekėsi atrasti jai tinkančią priežiūrą. Pirmoji priemonė, kurią išmėginau, buvo Lip calm – raminamasis lūpų balzamas (tikra palaima), tuomet pradėjau naudoti visą priemonių seriją riebiai ir užterštai odai su meškauogėmis. Kosmetika yra labai veiksminga, o ir kainos nesikandžioja.

- Dionna

Noriu pagirti plaukų formavimo gelį su saldžiaisiais apelsinais. Dažniausiai mano trumpų plaukų šukuoseną įvairūs geliai ir vaškai tik apsunkindavo ir riebino. Mano plaukai yra ploni, bet jų daug, tad man būtina priemonė, kuri palaiko šukuosenos formą, nevelia plaukų ir jų neriebina. Šis gelis yra fenomenalus, o kvapas tiesiog pasakiškas. Jūsų gelį galiu tepti ir ant drėgnų plaukų, ir ant sausų – ir jis niekada manęs nenuvilia. Ačiū!

-Sandra

Atėjau pagirti Jūsų plaukų ir odos priežiūros priemones. Nuo tada, kai pradėjau naudoti John Masters priemones, pastebėjau milžiniškus pokyčius. Mano plaukai yra sveikesni, minkštesni, labiau žvilga. Niekada naudojusi kitų firmų šampūnus ir kondicionierius, nejutau tokio poveikio. Aš taip pat labai patenkinta purškiamuoju kondicionieriumi, kuris atgaivina plaukus. Veidui išbandžiau švelnų šveitiklį su simondsijomis ir ženšeniu, kuris padėjo panaikinti raudonį ir atgaivinti odos spalvą. Visiems savo draugams ir giminaičiams Kalėdoms dovanosiu JMO priemones!

- Maile

atsiliepimai3

Tiesiog privalau Jums parašyti ir pasakyti, kad Jūsų Sausų plaukų aliejukas visiškai pakeitė mano plaukų tipą: besiveliantys, išsausėję ir pasišiaušę plaukai tapo minkšti ir žvilgantys. Negaliu nustoti jų glosčiusi kelis kartus per dieną :) Mano plaukai visuomet buvo sausi, tačiau kuomet jie pradėjo žilti, sausumo pojūtis dar labiau sustiprėjo: aš negalėdavau jų plauti dažniau, negu kartą per 5 dienas, nes jie virsdavo neiššukuojama kupeta. Po to, kai 2 kartus per dieną pradėjau masažuoti plaukus su 5-6 lašiukais Jūsų aliejuko, pradėjau mėgautis besikeičiančiais plaukais. Dar noriu pridurti, kad aliejuko kaina visai negąsdina (prieš tai buvau pirkusi žymiai brangesnius aliejus). Ačiū už nuostabų produktą!

-Jennifer

Noriu pagirti jūsų nuostabiąją Apimties teikiančią priemonę. Jau 3 metai, kaip mėginu atsiauginti savo kadaise buvusius gražiais plaukus. Man vis nepavykdavo, kol neįsigijau šią priemonę. Niekuomet nerašau gamintojams ir jų neliaupsinu, bet šį kartą nesusilaikiau – tai tikras stebuklas! Nuo šiol ji užims garbingą vietą mano kosmetikos krepšelyje.

-Brittany

You are here