Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Modernios ekologijos idealo įkūnijimas – John Masters Organics prekinio ženklo istorija

jmo story_cover

„Geriausia pasaulio kosmetika privalo būti pagaminta tik iš geriausių pasaulio augalinių ingredientų".

John Masters

Genialumas ir sveika nuovoka padėjo John Masters, iš Niujorko kilusiam plaukų stilistui, sukurti natūralios kosmetikos liniją John Masters Organics, kuri per daugiau nei 20 metų spėjo užkariauti pasaulį.

John Masters savo karjeros piką pasiekė 8-jame dešimtmetyje, dirbdamas garsiausiuose Majamio ir Niujorko salonuose. Kas galėjo pagalvoti, kad šis, sėkmingai su mados ir kino žvaigždėmis dirbantis kirpėjas, pradės kurti mišinius iš žolelių, molio ir aliejų tiesiog...savo virtuvėje! Nepatenkintas tuo, ką siūlė grožio ir mados industrija, John rimtai susidomėjo ekologiškų ingredientų naudojimu savo praktikoje ir asmeniniame gyvenime. Jis suvokė, jog kasdien dažydamas plaukus cheminiais plaukų dažais ir purkšdamas juos sintetiniais lakais ir putomis, rizikuoja ne tik savo, bet ir savo klientų sveikata. Tuomet ir gimė idėja sukurti ekologiškų plaukų priežiūros priemonių liniją, kuri būtų efektyvi ir tausotų sveikatą. Be to, žymus meistras susimąstė ir apie novatoriško grožio salono įsteigimą – jo vizijoje salonas turėjo sužibėti būtent Niujorke, vienoje iš garsiausių gatvių.

1991 metais John Masters išleido į rinką savo pirmąją ekologišką priemonę – tai buvo Sausų ir nepaklusnių plaukų aliejus (Dry Hair Nourishment and Defrizzer). Palaipsniui, testuodamas įvairius eterinius aliejus ir augalinius ekstraktus bei jų tarpusavio sąveiką, stilistas įkūrė prabangią ekologišką plaukų priežiūros liniją John Masters Organics. Iki pat 1994 m., kuomet buvo įkurtas SoHo salonas, John dirbo ir klientus priiminėjo savo namuose! SoHo salonas duris atvėrė Manhatane – šiame prestižiniame rajone tai buvo vienintelė tokio pobūdžio grožio oazė, kuri siūlė klientams plaukų kirpimo, dažymo, šukavimo, manikiūro ir kitas paslaugas, nenaudojant toksiškų ir kenksmingų priemonių. John Masters teigė:

„Glaudžiai bendradarbiauju su vietiniais augintojais, kurie gali pasigirti turintys tvarios žemdirbystės patirtį ir gerbiantys aplinką. Nuostabu stebėti, kaip daugybė kartų toje pačioje fermoje naudoja amžiaus patikrintas auginimo būdus, kurie leidžia ekologiškai išauginti ir surinkti derlių. Mano kosmetikoje gausu ir laukinėje gamtoje surinktų ingredientų, šalto spaudimo aliejų ir garais distiliuotų ekstraktų. Geriausia pasaulio kosmetika privalo būti pagaminta tik iš geriausių pasaulio augalinių ingredientų.

jmo story_2

Visi mano įsigyjami ekologiški ingredientai yra sertifikuoti - EcoCert, Quality Assurance International, California Certified Organic Farmers,arba Organic Crop Improvement Association. Be to jie pripažinti nacionalinės JAV Ekologiškos Programos USDA.

Kam naudoti sintetinius ingredientus muiluose, šampūnuose, formavimo geliuose bei kūno losjonuose? Jie buvo sukurti kaip pigi ekologiškų komponentų atmaina. Mūsų kūnas ir planeta tiesiog trokšta sugrįžti prie ištakų – natūralių augalinių kosmetikos ingredientų."

2001 metais John išleido ekologiškų veido priežiūros priemonių seriją – pirkėjai to laukė ne vienerius metus. O 2004 metais John Masters Organics prekinis ženklas buvo apdovanotas Soil Asssociation kaip geriausia Europos Produktų linija.

John Masters ir šiandien siekia pateikti pirkėjams tik pačius geriausius produktus ir dirba ties naujų priemonių formulių sukūrimu bei egzistuojančių – tobulinimu. Moderniausi technologijų pasiekimai bei kruopštus augalų studijavimas leidžia meistrui kasmet stebinti mus kvapą gniaužiančiomis naujienomis, kurių efektyvumą įrodo ne tik dėkingų pirkėjų liaupsinimai interneto erdvėje (pvz. Youtube, įvedę į paieškos langelį John Masters Organics, rasite apie 4500 įrašų), bet ir nuolat gaunami autoritetingų institucijų įsteigti apdovanojimai bei pasaulinio lygio žvaigždžių pripažinimas.

story 3

Šiandien John Masters Organics kosmetikos galima įsigyti daugiau negu 20 pasaulio valstybių, tame tarpe ir Lietuvoje! "Bioteka" parduotuvių tinklas savo pirkėjams siūlo platų šios kosmetikos asortimentą. Užsukite ir išbandykite, jei to dar nepadarėte!

You are here