Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

MY Studio ir John Masters Organics – tvarus kirpimo meistrų kelias

jmo front2

Kirpykloms, kaip ir restoranams, galėtų būti dalinamos žvaigždutės, kurios žymėtų jų išskirtinumą, atsakingą požiūrį į kliento sveikatą, aplinką ir aptarnavimo kokybę. Salone naudojamos cheminės priemonės? Dažai su amoniaku? Šampūnai su SLS ir silikonu? Tuomet salonas netenka dalies žvaigždučių. Tokiu būdu būtų atskirtos aplinką ir klientų sveikatą tausojančios kirpyklos bei tos, kurios tuo nesirūpina. Viena iš pretendenčių gauti 5 žvaigždes būtų unikali ir bene vienintelė Lietuvoje „žalioji" kirpykla – MY Studio.

MY Studio prieš penkerius metus įkūrė Mikhail Kodesnikov ir jo žmona Ieva. Mikhailas atvyko į Lietuvą, būdamas 18 metų, ir greitai tapo vienu iš geidžiamiausių plaukų stilistų Vilniuje. Ilgainiui meistras nusprendė eiti savo keliu, taigi, gimė MY Studio.

Tikriausiai ir Jums MY Studio ir Mikhailo Kodesnikovo istorija priminė legendinio ir visame pasaulyje žinomo plaukų stilisto ir jo sėkmės istoriją. Būtent John Masters, išpopuliarėjęs gimtame Niujorke, taip pat nusprendė atidaryti nuosavą „žalią" plaukų saloną ir įkūrė legendinę plaukų kosmetikos liniją John Masters Organics (plačiau skaitykite čia).

Neatsitiktinai ir MY Studio komanda savo darbui pasirinko būtent John Masters Organics priemones. Kodesnikovų šeima teigia, jog būtent kosmetikos pasirinkimas buvo vienas iš rebusų, atidarant saloną. Meistrai siekė išvengti grožio industrijos profesionalams būdingų ligų, tausoti savo klientų sveikatą ir aplinką. Mikhailo ir Ievos nuomone, mažas verslas sugeba išties daug – jis gali įkvėpti, tapti sektinu pavyzdžiu. Todėl, patys pasirinkę sveikos gyvensenos kelią (yra vegetarai, domisi aplinkosauga ir taiko žinias savo praktikoje), ir MY Studio klientus ragina gyventi ir vartoti atsakingai. Verslas ir atsakomybė žengia koja kojon. Pasak Ievos Kodesnikovos, tai yra paprasta, kadangi profesinė veikla tampa neatsiejama nuo asmeninių įsitikinimų: „Mūsų vizija – transformuoti nusistovėjusį grožio standartą bei nubrėžti aukštesnį standartą grožio industrijai, akcentuojant meistriškumą, kūrybiškumą, natūralų grožį, sveikatą bei aplinkosaugą. Kitaip tariant – paversti tvarų kirpyklos verslą ne atskira kasta, o norma."

MY Studio salone naudojamos tik geriausios plaukų priežiūros priemonės. Čia rasite bene visą John Masters Organics plaukų kosmetikos asortimentą. Kirpėjai negaili patarimų savo klientams, kaip prižiūrėti plaukus, naudojant minimalų priemonių kiekį: čia Jums patars, kaip paruošti nuovirą plaukų skalavimu iš dilgėlių, ajerų ir ramunėlių, kaip pasigaminti aliejinę plaukų kaukę, išplauti galvą rasulo moliu.

Jeigu esate ištikima(-s) John Masters Organics gerbėja(-s), paskubėkite patikėti savo plaukus profesionalams, kurie taip pat dievina šią kosmetiką. O gal įsigijote plaukų formavimo priemonę ir nežinote, kaip ją naudoti? MY Studio visuomet gausite naudingų patarimų, o ir galėsite įsigyti pačių priemonių. Primename, kad plačiausią John Masters Organics kosmetikos asortimentą rasite visose „Bioteka" parduotuvėse.

http://www.my-studio.lt/

 IGP01res3

 IGP01res1

misha

You are here