Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Plaukams palanki prognozė – John Masters Organics riebiems plaukams

shamp taukain3

Sausas, šiltas ir saulėtas oras – nuostabi orų prognozė! Nuotaika iškart pagerėja, atsiranda jėgų veikti, dirbti ir linksmintis. Panašiai veikia mūsų nuotaiką ir atvaizdas veidrodyje – jeigu mūsų plaukai susivėlę, pasišiaušę, praradę žvilgesį, gera nuotaika mus apleidžia...

Svarbiausia plaukų priežiūroje – atrasti tinkamą šampūną. Tokį, kuris ne tik plauna plaukus, bet ir švelniai valo galvos odą, atkurdamas jos natūralų balansą. Juk būtent sveika galvos oda užtikrina sveikų ir vešlių plaukų augimą.

John Masters Organics SCALP plaukų augimą skatinantis šampūnas su mėtomis ir vingiorykštėmis kruopščiai valo plaukus ir galvos odą, reguliuodamas riebalinių liaukų veiklą. Eukaliptų aliejus ramina galvos odos sudirgimus, vingiorykščių ekstraktas šalina pleiskanas ir užkerta kelią plaukų slinkimui, sojų baltymai atkuria plauko struktūrą, o mėtos atgaivina ir tonizuoja. John Masters primena, kad plaukus vertėtų plauti ne karštu, o šiltu vandeniu, kadangi karštas vanduo dar labiau stimuliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Vienas iš klausimų, dažnai užduodamų kirpėjams skamba šitaip: „Jeigu mano plaukai greit susiriebaluoja, gal man nereikia naudoti kondicionieriaus?" Atsakymas yra toks – kondicionierių naudoti rekomenduojama bet kuriuo atveju, tik būtina pasirinkti lengvesnę formulę. Kondicionierius, savo sudėtyje turintis galvos odą balansuojančių, tonizuojančių ir apimties plaukams suteikiančių ingredientų – tobulas pasirinkimas.

taukainie kondishkas_final1

John Masters Organics kondicionierius su rozmarinais ir pipirmėtėmis reguliuoja galvos odos balansą, gaivina, suteikia plaukams žvilgesio, jų neapsunkindamas. Jo sudėtyje yra paprastųjų pankolių, ramunėlių, medetkų, mėtų ekstraktų bei plaukų augimą skatinančių rozmarinų. Jis tinka kasdieniam naudojimui.

Greičiau susiriebaluojantiems plaukams tiks ir John Masters Organics nenuplaunamas purškiamas kondicionierius su žaliąją arbata ir medetkomis. Jis palengvina plaukų iššukavimą, juos minkština ir suteikia žvilgesio, neapsunkindamas plauko. Antioksidantų turtingas žaliosios arbatos ekstraktas kartu su dar 9 ekologiškais ekstraktais ir sojų baltymais suteikia plaukams elastingumo ir palengvina jų formavimą.

Stresas, aplinkos faktoriai taip pat įtakoja plaukų būklę. John Masters Organics SCALP plaukų serumas, skirtas galvos odai, ramina sudirgimus, mažina riebalų sekreciją, skatina plaukų augimą ir suteikia gaivumo pojūtį. Kelis serumo lašelius reikia įmasažuoti į galvos odą po kiekvieno plaukų plovimo. Natūralus vitamino B kompleksas ir alavijai padeda išlaikyti drėgmę ir saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Pažvelkite į veidrodį – šiandien Jūsų plaukai džiaugiasi jiems palankia prognoze!

You are here