Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Kosmopolitiška, supernatūrali ir tokia mylima – John Masters Organics kosmetika

JMO-715x300-3

Išraiškingos japonės, aistringos ispanės, stilingos britės, ekstravagantiškos amerikietės, santūrios švedės ir... subtilios, tačiau nepakartojamos lietuvės! Moterys skirtingose šalyse skuba į grožio salonus, didžiuosius prekybos centrus, mažas krautuvėles, norėdamos įsigyti John Masters Organics kosmetikos, kuri tikrąja žodžio prasme užkariavo pasaulį!

Ar kada nors uždavėte sau klausimą: kodėl ją taip myli ir Holivudo žvaigždės, ir daugybė moterų bei vyrų skirtinguose pasaulio kampeliuose? Paklauskite savęs, kodėl 10-ąjį kartą įsigyjate, pavyzdžiui, aromatingąjį Vanilės ir saldžiųjų apelsinų kūno pienelį arba Levandų ir avokadų kondicionierių ir neplanuojate jų keisti į nieką kitą? Tikriausiai žinosite atsakymą: tai išskirtinė John Masters Organics kosmetikos kokybė! Kokybė, dėl kurios jau 3 dešimtmetį gyvuojanti kosmetika ir toliau sėkmingai skinasi sau kelią į vis naujas vonios spinteles ir kosmetines, nepalikdama abejingų ir džiugindama ją atradusius pirkėjus.

John Masters įkūnijo tikrų tikriausią ekologiškos prabangos idealą, sugalvodamas sąvoką „Supernatural Beauty", atspindinčią jo viziją, ir išleidęs veido, kūno ir plaukų priežiūros priemones, kurios puoselėjo ir kūrė „supernatūralų grožį". Visa eilė pasaulio garsenybių suskubo išmėginti kūrėjo kosmetiką ir tapo ištikimais jos gerbėjais. Štai Jessica Alba nenustoja liaupsinti John Masters Organics priemonių, ypatingai išskirdama Valomąją Maroko molio kaukę bei Jūros dulksną plaukams. Alicia Silverstone negali atsidžiaugti Vanilės ir saldžiųjų apelsinų kūno prausikliu, britų aktorius Oliver Thornton ypač patenkintas Levandų ir rozmarinų šampūnu bei Saldžiųjų apelsinų ir šilko formavimo geliu. Dainininkė Nelly Furtado neišsiskiria su raminamuoju Lūpų balzamu, o aktorius Jack Gyllenhaal naudoja visų trijų rūšių muilus, Nakvišų šampūną sausiems plaukams ir Levandų ir avokadų kondicionierių. Ir tai – tik maža dalis žinomų žmonių, dievinančių John Masters Organics.

Žinoma, nuostabūs aromatai, efektyvumas bei maloni priemonių konsistencija – tai dar ne viskas, ką siūlo John Masters Organics. Svarbiausia yra tai, jog ši kosmetika reprezentuoja bene griežčiausią pasaulio ekologiškos kontrolės pavyzdį. Kone visos John Masters Organics priemonės yra paženklintos USDA Organic logotipu, kuris žymi ekologiškos žemdirbystės būdu išaugintų žaliavų naudojimą kosmetikoje ir dažniausiai yra naudojamas maisto produktų (!) sertifikavimui. John Masters Organics priemonės yra tokios natūralios, kad galėtų būti valgomos be jokio sąžinės griaužimo! USDA Organic reikalavimai:

1. Visi produktai privalo būti gaminami, naudojant 70-100% ekologiškų ingredientų

2. Sudėtyje nėra SLS, parabenų, DEA, MEA ir TEA

3. Draudžiama naudoti genetiškai modifikuotas žaliavas

4. Draudžiama testuoti produktus ant gyvūnų

5. Nenaudojami sintetiniai dažikliai, kvapiosios medžiagos

6. Visi augaliniai ekstraktai ir eteriniai aliejai yra ekologiškos kilmės arba surinkti laukinėje gamtoje

7. Visi eteriniai aliejai yra išgaunami garų distiliacijos metodu (o ne propilenglikolio pagalba)

8. Visi augaliniai aliejai yra šalto spaudimo

9. Kiekvienas ingredientas yra testuojamas, siekiant nustatyti jo teigiamą poveikį odai/plaukams ir sąveiką su kitais ingredientais.

10. Vadovaujamasi sąžiningos prekybos principais ir bendradarbiaujama su smulkiais ūkininkais visame pasaulyje, remiant jų projektus

11. Pakuotės gaminamos iš gamtai draugiškų ir perdirbamų medžiagų

x22

Tokiu būdu, Jūs, naudodami John Masters Organics produkciją, ne tik tausojate savo sveikatą ir puoselėjate grožį, bet ir prisidedate prie aplinkos saugojimo bei mėgaujatės žvaigždžių verta priežiūra. Linkime, kad Jūsų draugystė su John Masters Organics būtų tvirta ir ilgaamžė!

You are here