Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics saldžiosios porelės – naujieji rankų-kūno prausikliai ir rankų kremai

JMO front

Karšta šios vasaros naujiena visiems John Masters Organics mylėtojams!

Nešiokitės stilingą ir prabangų aromatą su savimi visą dieną! Su naujaisiais John Masters Organics rankų-kūno prausikliais ir prie jų derančiais rankų kremais tai paprasta: malonias akimirkas duše pratęsite, patepę rankas šilkinio švelnumo ir dieviško aromato kremais. Karštos 2016 m. NAUJIENOS jau „Biotekoje"!

Užvedantis citrinų ir imbierų aromatas

John Masters Organics Citrinų ir Imbierų rankų ir kūno prausiklis (473 ml) – prisotintas energiją suteikiančio ir kraujo apytaką gerinančio ekologiško citrinų aliejaus bei šildančio ir odą stangrinančio imbierų šaknies ekstrakto, prausiklis švelniai pašalina nešvarumus nuo kūno odos, jos neišsausindamas. Ekologiškas tonizuojantis kedrų aliejus subalansuoja odos drėgmės balansą, o frankincensų eterinis aliejus sutraukia poras, saugo ir stangrina odą.

John Masters Organics Citrinų ir Imbierų rankų kremas (54 ml). Ypač koncentruotas prabangus rankų kremas leidžia mėgautis minkšta ir šilkine oda, akimirksniu susigerdamas ir drėkindamas net labiausiai išsausėjusias rankas. Ekologiškų imbiero šaknų ekstraktas ir saulėgrąžų aliejus malšina uždegimus, kedrų ir frankiscenso aliejai stangrina ir maitina, sandalmedis atgaivina odą, o rozmarinas skaistina ir šviesina pigmentines dėmes. Citrinų žievelių aliejus užburia savo saulėtu aromatu!

Viliojantis apelsinų ir rožių aromatas

John Masters Organics Apelsinų ir rožių rankų ir kūno prausiklis (473 ml) – gausus nuotaiką gerinančio ekologiškų apelsinų aliejaus ir raminamosiomis savybėmis pasižyminčio rožių žiedų aliejaus. Sukuria švelnias putas, kurios maloniai apgaubia ir pašalina nešvarumus, nesausindamos odos. Apelsinų aliejus pagyvina odos spalvą, ramina uždegimus bei veikia antibakteriškai, rožių aliejus drėkina ir ramina jautrią bei sausą odą, vanilė veikia kaip galingas antioksidantas, palmarozų bei kanangų eteriniai aliejai prisideda prie nuostabių kvapų puokštės, stangrindami, balansuodami riebalų-drėgmės lygį ir maitindami odą.

John Masters Organics Apelsinų ir rožių rankų kremas (54 ml)Turtingos sudėties ypač koncentruotas rankų kremas ramina, drėkina ir saugo rankų odą nuo išsausėjimo ir skilinėjimo. Rožių bei saulėgrąžų aliejai sukuria prabangią kreminę konsistenciją. Apelsinų eterinis aliejus skaistina odą ir sulygina jos spalvą, vanilė veikia kaip stiprus antioksidantas, palmarozų ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai stangrina, ramina ir drėkina odą, o rozmarinas skaistina ir šviesina pigmentines dėmes. Jus užburs jausmingas apelsinų ir rožių kvapų derinys!

JMO2

Gaivinantis žaliųjų citrinų ir juodųjų eglių aromatas

John Masters Organics Žaliųjų citrinų ir Juodųjų eglių rankų ir kūno prausiklis (473 ml) – gaivus odą skaistinančių žaliųjų citrinų, aliejus bei odos uždegimus ir paraudimus malšinantis eglių spyglių aliejus švelniai ir efektyviai prausia odą. Frankincensų eterinis aliejus sutraukia poras, saugo ir stangrina odą. Vetiverijų ekstraktas kovoja su bakterijomis, o svaiginantis pačiulių eterinis aliejus malšina uždegimus.

John Masters Organics Žaliųjų citrinų ir Juodųjų eglių rankų kremas (54 ml) – stilingasis rankų kremas, kurį garantuotai dalinsitės su savo antrąja puse! Ekologiški saulėgrąžų, juodųjų eglių spyglių ir pelargonijų aliejai drauge su kitais 6 sertifikuotais ekologiškais ingredientais sukuria nuostabų koncentruotą kremą, atkuriantį net ypač sausą ir pažeistą rankų odą. Žaliųjų citrinų aliejus šviesina odą ir malšina uždegimus. Frankincensų eterinis aliejus sutraukia poras, saugo ir stangrina odą. Palmarozų ir pačiulių eteriniai aliejai tonizuoja, ramina ir malšina uždegimus. Vetiverijų ekstraktas kovoja su bakterijomis, o rozmarinas skaistina ir šviesina pigmentines dėmes.

Ieškokite savo „Biotekoje"!

You are here